Суспільство
У Дрогобичі стартує пілотний проєкт щодо зменшення впливу забрудненого повітря на здоров’я людей
Громадська організація SaveDnipro починає спільний проєкт з польською IT-компанією Lichba Djinn EI щодо зменшення шкідливого впливу забрудненого повітря на життя та здоров’я людей. Пілотним містом стане Дрогобич на Львівщині.
Про це ШоТам повідомили представники громадської організації.
Планується розробити нову функцію у найбільшому екологічному чат-боті України SaveEcoBot.
Нова функція надаватиме користувачам рекомендації, як мінімізувати вплив на здоров’я та життя, якщо рівень забруднення повітря буде перевищувати допустимі показники.
Читайте також: «Степи – це не пустище». Як на Донбасі екологи рятують природу від остаточного зникнення
Жителі Дрогобича першими зможуть на собі оцінити оновлений функціонал. Проєкт триватиме до 30 червня 2022 року. Окрім загальнодоступного оновленого чат-боту, в рамках реалізації проєкту Дрогобич отримає нові станції моніторингу якості повітря SaveEcoSensor.
Про організаторів ініціативи
ГО SaveDnipro з 2017 року бореться за скорочення викидів, відкриття екологічних даних та антикорупцію в екологічній сфері. Починали діяльність у м. Дніпрі. Команда SaveDnipro створила найбільший в Україні екологічний чат-бот і карту SaveEcoBot та розвиває власну мережу станцій громадського моніторингу якості повітря. Наразі SaveEcoBot працює у 15 країнах і має понад 1,5 мільйона користувачів.
Lichba sp.z.o.o. – польська компанія, що спеціалізується на створенні нових рішень, що надає рекомендації кінцевому споживачеві щодо покращення якості життя шляхом автоматизації даних про навколишнє середовище та їх аналізу. Рішення, які створює польська компанія, дозволяють витягати дані про навколишнє середовище з різних джерел, аналізувати їх у режимі реального часу, та надавати легку зрозумілу інформацію про вплив навколишнього середовища на здоров’я людини кожному громадянину.
Методологія впливу аналізу даних на навколишнє середовище була розроблена та адаптована за допомогою таких компаній: Airly, Ambee, Інституту медицини праці (Шотландія), EIFER (Європейський інститут енергетичних досліджень, Німеччина), Швейцарського інституту алергії та астми (Швейцарія) та ін.
Нагадаємо, «Київ цифровий» повідомлятиме про якість повітря у столиці.
Як ми повідомляли раніше, школярі створили першу в Україні мережу моніторингу якості повітря.
Суспільство
Про ініціативу
Стіни, які розповідають історії
Коментарі
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі