Суспільство
У Дніпрі завершують капітальний ремонт планетарію (ФОТО)
У Дніпрі триває реконструкція планетарію.
Про це пише Хмарочос.
Зазначається, що на момент початку реконструкції, а саме півтора роки тому, будівля була в аварійному стані.
Відомо, за останні 50 років у будівлі майже не проводили жодних ремонтних робіт. Тож протягом цього ремонту тут встигли поміняти буквально все.
Купол зоряного залу відбудували практично наново, як і повністю оновили інтер’єр, який став світлим і більш сучасним. Також зміцнили бетонну стіну, що підпирає схил, на якому стоїть будівля.
Читайте також: Тренер з Ніжина лагодить огорожі для клумб (ВІДЕО)
Очікується, що після відновлення роботи діяльність закладу має стати максимально прозорою, працюватиме система електронних квитків, за допомогою якої міська рада зможе контролювати доходи планетарію.
Планується, що у 2021 році на майданчику за планетарієм має з’явитися музей застарілої космічної техніки та фудзона. Окрім того, у майбутньому планують зробити скляний оглядовий майданчик над планетарієм, де буде обладнаний клас з телескопами.
Читайте також: Як веган виростив плантацію батату на 5 га (ВІДЕО)
Нагадаємо, у Києві будівлю планетарію перетворять на багатофункціональний простір.
Як ми повідомляли раніше, у Києві створять планетарій у заводській трубі.
Усі фото: hmarochos.kiev.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі