Суспільство
У Черкасах провели першу операцію за допомогою віртуальної платформи Epiqar
У Черкаському обласному онкологічному диспансері вперше провели операцію за допомогою віртуальної операційної Epiqar.
Про це повідомили на сайті Черкаської обласної державної адміністрації.
Зазначається, що лікарі віддалено спостерігали за ходом операції і мали змогу бачити, що відбувається з органами пацієнта.
Завдяки роботам-маніпуляторам, встановленим в операційних, та засобам відео- та аудіоспостереження лікарі оперативно отримували широкий спектр інформації, необхідної для аналізу та консультації.
Це була перевірка роботи віртуальної операційної Epiqar і вона показала, які можливості відкриваються для нас у перспективі, — Ігор Гайдай, завідувач організаційно-методичного відділу Черкаського обласного онкологічного диспансеру
За його словами, система дає абсолютний ефект присутності в операційній — аудіо-, відеоряд, розширення 4К — усе це дозволяє до найменших дрібниць спостерігати за ходом операції.
Телемедична платформа Epiqar дозволяє об’єднати в єдину захищену мережу камери, встановлені в операційних кімнатах у різних медичних закладах, та надати медичним працівникам у будь-якій точці світу можливість бачити всю операційну, а також отримувати пряму відеотрансляцію з роботів-маніпуляторів, які використовуються під час операцій.
Про платформу Epiqar
Телемедична платформа Epiqar — це апаратно-програмне рішення для організації онлайн-трансляцій під час проведення хірургічних операцій. Вона дозволяє:
- об’єднати в єдину захищену мережу камери, встановлені в операційних кімнатах у різних медичних закладах,
- надати медичним працівникам можливість бачити всю операційну,
- отримувати пряму відеотрансляцію з роботів-маніпуляторів, які використовуються під час операцій.
Завдяки телемедичній платформі Epiqar лікарі можуть, перебуваючи в будь-якому місці за наявності підключення до інтернету, брати участь у проведенні операційних втручань або переглядати збережені раніше та архівовані записи.
Читайте також: Десятки надісланих резюме і жодного оферу? Здається, проблема не в роботодавцях. 10 порад від карʼєрної консультантки
Хірурги можуть бачити в чіткому розширені 4K, що відбувається з органами пацієнта. Система ґрунтується на програмному забезпеченні, яке працює з медичним обладнанням та забезпечує трансляцію аудіопотоку за допомогою Bluetooth-колонки та підключення навушників.
Крім того, лікарі можуть отримувати широкий спектр інформації, необхідної для аналізу та консультації під час проведення операції в режимі потокових даних, зокрема із засобів відео-, аудіоспостереження, роботів-маніпуляторів, які встановлені та використовуються в операційних кімнатах.
Нагадаємо, хірург із Вінниччини провів унікальну операцію, врятувавши життя військовому.
Також ШоТам розповідав, як лікар-хірург із Маріуполя врятувався із 5-місячним сином і тепер рятує інших.
Фото: ck-oda.gov.ua.
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі