Економіка і бізнес
Три нові українські географічні зазначення отримають правову охорону в ЄС
Нові українські географічні зазначення отримають правову охорону в ЄС, повідомляє пресслужба Мінекономіки.
Днями за участю представників Мінекономіки відбулося чергове засідання Підкомітету Україна – ЄС з питань географічних зазначень. Україна заявила про намір одержати в Європейському Союзі правову охорону для трьох нових географічних зазначень України, зареєстрованих відповідно до європейських стандартів.
Зокрема, це такі географічні зазначення як: гуцульська овеча бриндзя, гуцульська коров’яча бриндза, мелітопольська черешня.
Чому це важливо?
Для українських виробників правова охорона в ЄС – це можливість виходу на європейський ринок продукції із доданою вартістю, що підвищує рентабельність українських товарів та їх репутацію, стимулює увагу до регіонів їх походження та позитивно впливає на розвиток туризму.
Читайте також: В Україні з’явився новий географічний бренд
А в планах України на наступний рік – нові географічні зазначення для меду, горіхів, українських вин: продуктів, які є уособленням багатства української природи та традицій.
Фото: galnet.fm
Економіка і бізнес
З чого складається фінансовий пакет
- позику Міжнародного банку реконструкції та розвитку (IBRD) на 283 мільйонів доларів;
- позику на 300 мільйонів доларів за спеціальною програмою для відновлення України та Молдови кризового фонду Міжнародної асоціації розвитку (IDA);
- грант на десять мільйонів доларів від Цільового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України Світового банку (URTF).
Коментарі
Економіка і бізнес
Підсумки програми за жовтень
- нарахували 125 мільйонів гривень кешбеку;
- три мільйони українців приєдналися до програми;
- випустили 3,2 мільйона карток Нацкешбеку;
- понад півтори тисячі виробників внесли до програми 300 тисяч товарів.
Як отримувати кешбек
- Відкрити картку для виплат Національний кешбек у відділенні банку, його сайт чи застосунок. У програмі беруть участь ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк, Банк Кредит Дніпро та Кліринговий Дім.
- Надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з карток, якими користувач купує товари.
- У застосунку «Дія» в розділі «Сервіси» активувати картку «Національний кешбек» для виплат.
Коментарі