Суспільство
Тренер з боксу переїхав до Рівного і готує вихованців до міжнародних змагань (ВІДЕО)
Тренер Збірної України з боксу Валерій Даніленко переїхав із Харкова, аби гартувати майбутніх воїнів. З палаючого міста вивіз і юних вихованців.
На базі одного з рівненських клубів вони готуються до змагань найвищого міжнародного рівня.
Про тренера та його жагу до Перемоги розповідає ШоТам.
Він тренував Усика, Ломаченка та Берінчика. А тепер вчить боксувати юнаків на Рівненщині. Аби гартувати воїнів змалечку, тренер Збірної України з боксу переїхав із Харкова.
«Я був в Україні і залишусь в Україні. Що б не трапилось – я буду працювати на благо нашої неньки – України і нікуди звідси не збираюся їхати, для мене це дуже принципова позиція», — Валерій Даніленко, тренер Збірної України з боксу.
Валерій Даніленко виховував боксерів у Харкові більше 20 років. Коли місто запалало у ворожих обстрілах, майже 2 тижні жив з родиною в підвалі.
«Не було опалення, було дуже скрутно з харчуванням. У мене жінка захворіла, онука маленька захворіла. Ми навіть не мали змоги піднятися нагору – настільки щільно обстрілювали наш мікрорайон», — Валерій Даніленко, тренер Збірної України з боксу.
Коли побачив, що на парковці вціліло лише його авто, сприйняв як знак і миттєво повіз родину в Рівне. Однак тренер не витримав розлуки з юними боксерами.
Читайте також: «Ми відчайдухи, у нас немає страху». Як це – бути волонтером в окупованій Новій Каховці
Попри небезпеку, повернувся до Харкова забрати чемпіонів до себе. Нещодавно молодші вихованці Валерія вибороли першість на міжнародному рингу.
А старші змінили шоломи на каски і пішли битися не за бали, а за свободу. Нині наставник дякує ЗСУ і мріє, аби всі бої обмежилися канатами рингу.
«Ми переможемо, в мене немає сумнівів. Я тренував, треную і буду тренувати, щоб виховати ще одне покоління чоловіків, гідних своєї країни, гідних своєї нації, щоб наш прапор майорів у різних куточках земної кулі», — Валерій Даніленко, тренер Збірної України з боксу.
Нагадаємо, тренер із Сєвєродонецька проводить заняття-антистрес для киян.
Також ШоТам розповідав, як чемпіонка, яка перепливла Босфор, вчить долати страх води у Коломиї.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі