Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

ТЕСТ: Перевірте, чи вигоріли ви?

Опубліковано

0%

Чи відчуваєте себе відпочилим після сну?

Не можете взятися за справу і довести її до кінця?

giphy 6 e1561821524277

Останнім часом спілкуєтеся з рідними без теплоти, а потім корите себе за це?

giphy 9

Просто зайшов(ла) перевірити Facebook, так і вечір пройшов. Це про вас?

giphy 10 e1561821564406

Геть в ліси від цього тлінного світу! Чи часто хочеться усамітнитися - і щоб ніхто не турбував?

giphy 11 e1561821590364

Улюблена робота вже не приносить того кайфу, як раніше?

Намагаєтеся накачати себе кавою в ім'я продуктивності?

giphy 14 e1561821638602

Чи часто після роботи відчуваєте себе вичавленим лимоном?

giphy 15 e1561821657991

Чи часто вам здається, що ваш обсяг роботи перевищує ваші можливості?

giphy 16 e1561821678238

Отримуєте від своєї роботи ті “плюшки”, яких чекаєте?

giphy 17 e1561821471274

Ніколи такого не було, і раптом вас стали дратувати колеги. Дратують же?

giphy 19 e1561821396963

Рятуєтесь від поганого настрою солодощами (йой, або й алкоголем), але не допомагає?

giphy 20 e1561821726416

ТЕСТ: Перевірте, чи вигоріли ви?
Більше відповідей "Ніколи"

giphy 2 e1561821325970

Здається, загалом у вас все окей. Зрідка нотки незадоволення проскакують вдома чи на роботі - але це нормально, буває з усіма. Непогано пораєтесь з усіма цими життєвими дрібницями і негативом, так тримати!
Більше відповідей “Іноді буває”

giphy 1 1 e1561821361810

Здається, ви знаходитесь у зоні ризику. Чи є у вас симптоми, на кшталт приглушення емоцій, згладжування гостроти почуттів? Відчуття, начебто все поки нормально, але... нудно й порожньо на душі? А повертаючись додому, все частіше хочеться сказати: "Не лізьте до мене, залиште в спокої!"? Якщо так, вигорання вже стукає у ваші двері. Уважніше прочитайте блок “Перша допомога при вигоранні” - автор і сам користується цими методами, працюють на всі 100!
Більше відповідей “Часто”

giphy 4 e1561821444229

Часто виникають непорозуміння з клієнтами, робота не радує, а ви, здається, небезпечно байдужі до всього, навіть до власного життя? Очевидно, ви вигоріли. Я вже казав - ми вигораємо, бо зраджуємо себе, ігноруючи власні потреби і реалізовуючи чиюсь іншу мрію. Для початку запитайте себе - чи те, що ви робите, є саме вашою потребою? Чи добре саме для вас те, що ви робите? Якщо почуття радості та задоволення не переважають - треба міняти життя. Найшвидше вам допоможе психолог. Але якщо у вас достатньо наснаги зробити все самому, то виконання трьох порад через деякий час може дійсно “відігріти” ваше серце. Спершу виділіть кілька мрій, які так і не реалізували. Час взятись за них! Позбавтесь також від токсичних для вас людей - вони не приносять вам добрих емоцій, час сказати їм “прощавай”.

Поділіться своїми результатами:

Суспільство

Уперше в історії України: «Мед мінних полів» здобув «золото» фестивалю «Каннські леви»

Опубліковано

«Мед мінних полів» від Saatchi & Saatchi Ukraine за підтримки Міністерства закордонних справ України, агропромислової компанії Kernel і в кооперації з Dronarium Ukraine отримав золоту нагороду Cannes Lions 2025. Це перша «золота» статуетка для України на одному з найпрестижніших фестивалів креативності.

Про це повідомив міністр закордонних справ Андрій Сибіга.

Проєкт привертає увагу до проблеми замінування в Україні і покликаний залучити міжнародну допомогу для розмінування територій.

«Український контекст завжди унікальний. Наша публічна дипломатія вкотре доводить, що вона може набувати абсолютно нових сенсів і форматів заради великої мети», — зазначив Сибіга.

Читайте також: Митці з України здобули низку нагород на міжнародному фестивалі анімації у Франції

Про фестиваль

Cannes Lions — щорічний міжнародний фестиваль креативності, який відбувається в місті Канни з 1954 року. Це один із найпрестижніших заходів у галузі реклами та креативних комунікацій, що збирає професіоналів з усіх куточків світу. У межах фестивалю проводяться конкурси в численних категоріях, а переможці отримують відомі статуетки «Лева» за найінноваційніші та найвпливовіші проєкти.

Нагадаємо, що українське шоу «Холостяк» із Тереном отримало нагороду «Каннських левів».

Фото: фейсбук-сторінка Андрія Сибіги

Читати далі

Культура

Онлайн-музей традиційного мистцетва «КРОВЕЦЬ» повертається після шести років перерви

Опубліковано

Після кібератаки 2019 року колекціонери Євген та Людмила Дмитруки запустили оновлену платформу krovets.ua, яка об’єднує онлайн-музей, агрегатор колекцій та фотобанк з якісними репродукціями українського традиційного мистецтва. Користувачам доступні понад 3,8 тисячі зацифрованих експонатів у високій роздільній здатності та аналітичні інструменти для дослідження локальних стилів і технік.

Про це повідомили представники платформи.

Нова екосистема традиційного мистецтва України

Платформа «KROВЕЦЬ» тепер не лише демонструє музейну колекцію, а й надає змогу завантажувати окремі зображення експонатів за окрему плату. Серед понад представлених предметів є зразки одягу, вишивки, кераміки та інших елементів побуту, зняті з усіх боків, навіть із вивороту, щоб розкрити найменші деталі майстерності народних умільців.

Початки проєкту сягають 2014 року, коли перша версія онлайн-музею стала одним із найпопулярніших майданчиків для фахівців. Колекцію Дмитруків вони збирали понад 20 років і власноруч зацифрували тисячі експонатів, створивши унікальну базу з понад 46 000 фоторепродукцій у відновленій версії сайту.

«Наша спільнота — це не закритий клуб втаємничених у красу народного мистецтва снобів, етногуру чи “великих українців”. Це більше схоже на “океан маленьких крапель, які камінь точать”, що спільними зусиллями прагнуть зібрати, зберегти, оцифрувати та оприлюднити різноманітні зразки традиційного українського мистецтва, які ще можна врятувати», — розповідають засновники проєкту.

Читайте також: «Правічні»: на Google Arts & Culture створили виставку про дерева в українській культурі

Аналітика, локальні стилі та можливості для колекціонерів

Оновлений «KROВЕЦЬ» має також розділ аналітики з графіками й статистикою, що ілюструють панівні техніки й регіональні особливості народного мистецтва. Разом із цим за підпискою від 300 гривень на місяць відкриваються розширені інструменти дослідження й завантаження зображень.

Платформа групує експонати за «локальними стилями», дозволяючи відвідувачам порівнювати орнаменти та методики вишивки, ткацтва чи кераміки з різних областей України.

Колекціонери та музеї можуть опублікувати власні збірки й поділитися ними з усіма користувачами. В найближчих планах — інтеграція з EUROPEANA, що дасть змогу вийти на міжнародну аудиторію та обмінюватися матеріалами з провідними європейськими архівами.

«Наша велика амбітна ціль проєкту — оцифрувати та оприлюднити всі приватні і музейні колекції, аби створити найповнішу онлайн-платформу традиційного мистецтва України. Але наш проєкт — не лише про оцифрування. Це про створення спільноти людей, які допомагають зберігати, досліджувати та популяризувати українське традиційне мистецтво, щоб його красу могли побачити та оцінити не тільки українці, а й увесь світ», — зазначають засновники музею.

Нагадаємо, що в Києві вперше виставлять експонати, які безпосередньо пов’язані з Пилипом Орликом (ФОТО).

Фото обкладинки надали представники музею

Читати далі

Суспільство

Рятувальники знайшли п’ятирічного Кирила, якого шукали в лісі понад три доби (ВІДЕО)

Опубліковано

21 червня о 05:54 рятувальники виявили 5-річного Кирила, який залишався у лісі понад три доби. Хлопчика знайшли завдяки дрону Спеціального авіаційного загону ДСНС.

Про це повідомили в ДСНС Івано-Франківщини.

Кирило зник увечері 17 червня в лісовому масиві поблизу села Троїця на Коломийщині. Пошуки тривали цілодобово: до операції долучилися рятувальники з чотирьох областей — Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької, а також курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Читайте також: У Києві серед завалів після ракетного обстрілу знайшли живого котика (ФОТО)

Поліціянти, військові, волонтери та місцеві жителі шукали хлопчика на площі понад 5,5 тисячі гектарів, доповнювали пошук дрони (8 902 гектари) та водолази (12 водойм на 7 700 м² і 155 гектарів прибережної зони).

На місці працював міжвідомчий штаб і психолог ДСНС, який підтримував родину Кирила під час пошуків. Хлопчик живи, його передали медикам.

Нагадаємо, що у Києві відшукали собаку, який урятував господаря під час обвалу під’їзду.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка ДСНС Івано-Франківщини

Читати далі