Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Тест: чи вмієте ви стримувати гнів

Опубліковано

0%

Чи псує вам настрій маніпуляція-запитання “ти чого без настрою?”

Ви ведете суперечку. Опонент перестав слухати ваші аргументи та ігнорує, що йому/їй кажете. Ваші дії:

До вас проявляють пасивну агресію в стилі “сьогодні ти геть погано виглядаєш” (хоча ви знаєте, що це не так). Ваша реакція:

Чи можете ви в поривах люті розбити якусь річ?

Наскільки швидко ви втомлюєтесь від… хмм.. сильних емоцій?

Коли людина ображається - це один із проявів гніву. Як часто ви це робите?

Ви дали доброї, але незаслуженої прочуханки комусь. Як після цього почуваєтесь?

У переповненому транспорті вас кілька разів штовхнули в спину, але вибачились. Ваша реакція:

Тест: чи вмієте ви стримувати гнів
Серце з перцем 🙂

Схоже, вам важко себе контролювати. І навіть від цього тексту віє стереотипами і штамами, тому він бііііісить. Ми не даватимемо порад доморощених психологів, про те, як налаштуватися на позітів. Але можна спробувати йогу, для концентрації на чомусь хорошому і задля розслаблення.
Фонтан емоцій

Настрій у вас змінюється, як курс валют в Україні: часто і непередбачувано. Але здебільшого ви вмієте давати раду своєму психоемоційному стану.
Дресирувальник пінгвінів

А поштрикайте себе паличкою, ви живі? Заздримо, бо, схоже, у вас нерви, як сталеві канати і нічим вас не проймеш. 🙂
Маска сміху

Схоже, ваша тактика у стресових ситуаціях - побільше жартувати. Це теж може бути як вид агресії, але найменш деструктивний для оточення. А для вас? Може, інколи варто давати волю справжнім емоціям, а не ховати все в собі?
Щось пішло не так...

Якщо ви бачите цей текст, то автор тесту психує і засмучується. Невже не було варіантів відповідей, які б максимально близько описували ваші відчуття? Прикрота.

Поділіться своїми результатами:

Можливості

Фермер із Полтавщини розвиває бізнес на гусячих яйцях : про труднощі та рекорди (ВІДЕО)

Опубліковано

У дитинстві Роман Дрига ненавидів гусей, бо пасти цих галасливих птахів було його домашнім обов’язком. Зарікався, що як виросте, жодної гуски не триматиме. Але саме гуси стали розрадою та новим стартом у житті вже дорослого Романа після повернення з АТО. Як гуси підкорили суворого стрільця-зенітника та як в умовах війни живе одне з найбільших в Україні стад сірих гусей і гусей-легартів, розкаже ШоТам!

“Приходиш зі школи – всі на футбол, а тобі треба братана малого поганяти і ще й гусей попасти”, – каже фермер Роман Дрига.

А тепер він має одне з найбільших стад в Україні 6000 довгошиїх. Саме ці птахи допомогли Роману повернутися до життя після АТО. Роман Дрига 4 роки боронив Україну від Краматорська до Маріуполя. У 2018 році звільнився за станом здоров’я та повернувся на свою рідну Полтавщину.

Наново навчався жити і за прикладом свого товариша почав розводити гусей.

“Почитав, подумав. Та й думаю: “Чому б ні?” Переможемо”, – говорить чоловік.

Перших гусенят Роман купив у 2019 році, облаштував ферму. Одразу обрав напрямок роботи: не м’ясо, а інкубаційне яйце. На початку 2022 року по інкубаційні яйця приїжджали з усієї країни. Коли почалося вторгнення, чоловік роздав людям понад 50 000 яєць. Потім Роман погнав своє авто побратимам на Харківщину.

Читайте також: «Віримо в малі міста та хочемо для них розвитку». Як подружжя відкрило першу галерею-кав’ярню в Дрогобичі

Коли приїхав – схопився за голову, треба рятувати гусяче потомство. Бо найбільші клієнти інкубатори з – Києва, Харкова Чернігова – зупинилися. Тоді Роман повіз яйця до Санжар, де друг мав інкубатор та генератор.

“Ми обоє пішли на ризик: я дав йому яйця, а він їх інкубував. А далі, як кажуть: або пан, або пропав”, – згадує Роман.

Так Роману попри війну вдалося врятувати приплід свого стада. А замовникам він тієї весни продав вже не яйця, а гусенят. Але війна спричинила підвищення цін кормів та вітамінів. Як виявилося, гуси також стресують від війни.

“Після останнього масованого обстрілу України, прямо над фермою пролітали ракети та шахеди. То після цього кількість яєць знизилася на 10-15%”, – пояснює фермер.

Тоді фермер дізнався про грантову підтримку “Курс на Незалежність”. Подав заявку та отримав кошти на нове обладнання: нову вентиляцію та автоматичні годівниці.

Тепер гусочки у гніздах, а малеча має притік свіжого повітря. А їжа подається всім відразу і без затримки.

Нагадаємо, у Будапешті розпочався європейський тур відомої мобільної фотовиставки-інсталяції «Лабіринт Свободи», що розповідає про війну в Україні.

Фото: ШоТам!

Читати далі

Суспільство

Два українські фільми демонструватимуть на міжнародному кінофестивалі у Польщі

Опубліковано

На міжнародному фестивалі незалежного кіно OFF CAMERA, що відбуватиметься у Кракові з 26 квітня по 5 травня, покажуть два українські фільми.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці Державного агентства України з питань кіно.

Фільм “Назавжди-Назавжди” режисерки Анни Бурякової увійшов до основної конкурсної програми. Стрічка розповідає про складні стосунки та вибори в сучасному суспільстві через призму особистих історій його персонажів.

“Назавжди-Назавжди” відтворює драматичні й комічні моменти з життя підлітків наприкінці 1990-х років через історію 15-річної Тоні. Вона змушена змінити школу через аб’юзивні стосунки з колишнім однокласником, що не припиняє її переслідувати. Нове освітнє середовище несе нові виклики, зокрема участь у любовному трикутнику, який ставить Тоню перед моральним вибором і допомагає осмислити власні бажання та цінності.

Два українські фільми демонструватимуть на міжнародному кінофестивалі OFF CAMERA у Польщі

Читайте також: Військові журналісти можуть виграти 7 тисяч євро: як податися на конкурс

Фільм “Уроки толерантності” режисера Аркадія Непиталюка покажуть у конкурсній програмі “На межі”, що зосереджена на актуальних соціальних темах та новаторському підході до кінематографії. Ця драматична комедія висвітлює життя провінційної шкільної вчительки, яка використовує урядову програму євроінтеграції для розв’язання своїх особистих криз.

Два українські фільми демонструватимуть на міжнародному кінофестивалі OFF CAMERA у Польщі

Основний сюжет розгортається навколо головної героїні, яка стикається з важкими життєвими випробуваннями, включно з фінансовими труднощами та загрозою розпаду сім’ї. У найскладніший момент свого життя вона дізнається про програму “Уроки толерантності”, яка надає нові можливості для особистісного та професійного розвитку.

Нагадаємо, Велика Британія оголосила про найбільший в історії пакет військової допомоги Україні.

Фото: Державного агентства України з питань кіно

Читати далі

Суспільство

Укрзалізниця розігрує п’ять книг для юних мандрівників: як взяти участь

Опубліковано

До Всесвітнього дня книги та авторського права, Укрзалізниця розігрує для пасажирів п’ять книжок про Київ з нової серії проєкту «Книга-мандрівка. Міста».

Про це повідомляє УЗ на сторінці у Facebook.

Відсьогодні ж і до кінця тижня підписники сторінки Укрзалізниці в Facebook отримають можливість виграти одну з 5 книжок – «Книгу-мандрівку. Київ» для цього необхідно:

  • вподобати сторінку Укрзалізниці у Facebook;
  • написати в коментарях до цього посту ТОП-3 книг, які б ви порадили для читання під час подорожі поїздом.

Читайте також: Була залізничницею, а тепер вирішує питання ВПО. Переселенка з Донеччини завдяки стажуванню знайшла себе на новому місці

“Переможці будуть обрані серед тих, хто виконав всі умови, випадковим чином, та зможуть отримати свої книжки на будь-якому найближчому залізничному вокзалі”, – розповіли в УЗ.

Додамо, минулого тижня книжки, які розповідають про 6 незламних прифронтових міст України – Харків, Чернігів, Суми, Миколаїв, Запоріжжя та Київ – зʼявились у бортовій бібліотеці на 6 маршрутах Укрзалізниці, почитати їх під час подорожі можуть всі бажаючі пасажири.

Нагадаємо, в Україні планують перейменувати понад 300 населених пунктів.

Фото: УЗ

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство1 тиждень тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство2 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: