Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Хто твоя тотемна тварина під час війни?

Опубліковано

Чим ти займаєшся впродовж останніх двох місяців?

Як часто ти читаєш новини впродовж дня?

Яка твоя улюблена соціальна мережа?

Під час роботи/волонтерства/служби ти…

У якому з цих міст ти бував(-ла) найчастіше?

Коли все ж є вільний час, ти обираєш провести його з…

У перші тижні повномасштабної війни ти найчастіше дивився(-лась) відео…

Чи змінилось коло твого спілкування після 24 лютого?

Ти зараз перебуваєш…

Кому ти найперше зателефонував(-ла) зранку 24 лютого?

З якої думки найчастіше починається твій ранок?

Хто твоя тотемна тварина під час війни?
Пес-сапер Патрон

Енергійний, екстравертний і працьовитий – пес Патрон робить максимум з того, що може, аби допомогти побратимам із ДСНС та наблизити свою перемогу. І, схоже, у вас є чимало спільного. Наприклад, така сама енергійність, працьовитість та наполегливість. А ще – абсолютна байдужість до популярності та зіркових партнерів по фото. Будь це Трюдо чи Комаров, головне для вас із Патроном – працювати на Україну.
Кіт Степан

Схоже, твоя тотемна тварина – кіт Степан. І нехай він евакуювався за кордон, але навіть там встигає робити якомога більше для перемоги України. Лише за перший місяць повномасштабної війни улюбленець соцмереж зібрав понад 10 тисяч доларів на підтримку українських зоопарків та зоорганізацій. Адже допомагати своїй країні можна по-різному й з будь-якої точки світу. Що у вас спільного? Вміння конвертувати власні можливості та ресурси в потрібний та важливий результат. А можливо, від тебе також фанатіє Брітні Спірс.
Кіт Том – напарник Патрона

Так-так, у пса-сапера Патрона є напарник, з яким зірка соцмереж проводить вільний від роботи час. І, схоже, це твоя тотемна тварина. Що це означає? Ти уникаєш надмірної популярності та не розповідаєш зайвого. А водночас – тримаєш свій фронт. Економічний, інформаційний, волонтерський чи передова – кожна робота сьогодні важлива.
Незламний кіт з Бородянки

Ов-ва! Тобі випала найрідкісніша тотемна тварина нашого тесту – незламний персидський кіт з Бородянки. Здається, у вас є щось спільне. Скажімо, вміння боротися та чинити спротив, коли всі інші опускають руки. І нехай комусь може здаватись, що ти чимось невдоволений(-а), усі ми знаємо – кожен із нас найщиріше усміхатиметься після перемоги.
Кіт-майор Чівас

Йой, схоже, твоєю тотемною твариною виявився Чівас – кіт, що має звання майора та служить разом із київськими рятувальниками. Для працівників ДСНС чотирилапий став справжнім помічником та «емоційним розрадником». Схоже, ти також вмієш заспокоювати інших та дарувати позитивні емоції навіть у найтемніші часи. А отже, у Арестовича з’явився(-лася) серйозний конкурент(-ка).

Поділіться своїми результатами:

Спорт

У Парижі розпочалася церемонія відкриття Олімпіади-2024: фото

Опубліковано

Олімпійські Ігри-2024 розпочинаються. Трансляція церемонії відкриття Олімпіади-2024 розпочалася о 20:00 за Києвом, та триватиме понад чотири години. 

Про це повідомляє Суспільне.

фото: Суспільне

Про Олімпіаду-2024

Церемонія відкриття Олімпіади вперше в історії відбувається не на стадіоні, а вздовж усього Парижа. 205 команд пропливуть на 96 кораблях шість кілометрів річкою Сена, проходячи через центр міста до Ейфелевої вежі.

Кожне судно буде обладнане камерами, які транслюватимуть дійство з води. 10 500 атлетів перетнуть центр Парижа на своєму 6-кілометровому маршруті, зокрема пропливуть повз Собор Паризької Богоматері, і фінішують перед площею Трокадеро, де відбудеться решта церемонії та фінальне шоу відкриття.

фото: Суспільне

Читати далі

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство5 днів тому

«Генеалогія доступна кожному». Як дослідити історію свого роду?

Понад 13 років тому в сільській хатині своєї прабабусі Світлана переглядала старі світлини в родинному...

Технології2 тижні тому

«Більше не залежимо від центральної системи електропостачання». Як одесити зробили свої багатоповерхівки автономними

День мешканців багатоквартирного будинку на вулиці Капітана Кузнєцова в Одесі починається зі сходу сонця, яке...

Суспільство2 тижні тому

Як юнак з ДЦП вступив до університету і здійснює свої мрії

Максимові 19 років. Він щойно закінчив перший курс університету — вивчає політологію, бо любить аналізувати...

Суспільство3 тижні тому

Як почати бізнес у місці, яке сховане від світу? Досвід засновниці «Твого райка»

Альона Лагно родом з Канева, за освітою програмістка, живе та працює за фахом у Києві....

РЕКЛАМА: