Суспільство
Тернопіль запустив патрулі на електромобілях (ФОТО)
У Тернополі місцеві підприємці передали муніципальній інспекції два міні-електрокари.
Про це повідомили у пресслужбі міської ради.
За інформацією, авто використовуватимуть для патрулювання міських парків.
Зазначається, Тернопіль має понад 300 гектарів паркових зон, які потребують спостереження. Працівники муніципальної інспекції не мали змоги обійти цю всю територію. Тому цей транспортний засіб передбачений для якісного інспектування.
Авто не передбачено для затримання порушника, але на пішохідних зонах в парках інспектори патрулюватимуть на них і фіксуватимуть порушення благоустрою.
Читайте також: Схожий на «Гелік»: показали дизайн українського позашляховика нового покоління (ФОТО)
Вартість електрокарів не розголошують. Відомо, що ці автомобілі безпечні, вони не завдають шкоду навколишньому середовищу.
Проїжджають понад 100 кілометрів на одному заряді.
Читайте також: Український стартап презентував новий електробайк: який він і скільки коштує
Електрокари тернопільських муніципалів облаштовані проблисковими маячками та гучномовцями, інспектори зможуть також робити оголошення в натовпі, коли проходять гучні святкування.
Нагадаємо, уперше в Україні в Ужгороді запустили патрулі на електросамокатах.
Як ми повідомляли раніше, у Києві встановили першу зарядну станцію для китайських електромобілів.
Усі фото: zaxid.net.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі