Театр Франка у Києві впровадив Дія.Підпис для верифікації акаунтів. Після цього квитки на «Конотопську відьму» розпродали за рекордний час.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
«Це робиться для того, щоб несумлінні перекупи більше не могли бронювати-купувати по 20+ квитків за раз, перепродавши потім їх у соцмережах», — зазначили у театрі.
Рекорди театру
На сторінці театру Франка повідомили, що всі квитки на виставу «Конотопська відьма» розкупили всього за рекордні 13 хвилин. Разом із цим поділилися статистикою за цей час:
через Дія.Підпис верифікувалися 4279 людей;
одночасний піковий онлайн — 2937 людей;
загально на сайт сьогодні зайшли 40 000 людей.
«Круто, коли в Україні зʼявляються речі, які відображають нашу культурну ідентичність та стають відомими на весь світ», — написав Михайло Федоров.
Тепер одна людина може придбати не більше чотирьох квитків на одну виставу. Під час оформлення покупки людина повинна підтвердити свою особу за допомогою Дія.Підпису. Разом із цим глядач має вказати імена всіх, кому він купує квитки.
Тепер лише з верифікацією можна придбати квитки на сайті на такі вистави:
«Житейське море» від 23 жовтня
«Грек Зорба» від 24 жовтня
«Весілля Фігаро» від 26 жовтня
«Авантюрист» від 27 жовтня
«Конотопську відьму» від 30 жовтня
Нагадаємо, що розробники сервісу розповіли, як пройти перевірку на Дія.Підпис з першого разу.
«Це один з найбільших заходів у Центральній та Східній Європі, де збираються політики, вчені та провідні компанії електромобільності, щоб обговорити майбутнє сталого транспорту», — розповіли у пресслужбі про конгрес.
Мобільну програму відзначили в номінації CEE Tech and Data-led Mobility Solution.
Нагадаємо, що застосунок «Київ цифровий» запустили у 2021 році. А в серпні розробники випустили оновлення 3.0.
Раніше ми повідомляли, що понад 10,4 мільйона українців активували послугу Дія.Підпис.
За понад три роки існування послуги Дія.Підпис нею скористувалося більше 10,4 мільйона користувачів. Загалом Дія.Підпис використали понад 48 мільйонів разів.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
«Ми зробили найпростішу та найбезпечнішу версію електронного підпису, яка завжди під рукою. Без відвідування держустанов, флешок, файлів у телефоні. Жодних зайвих рухів — згенерували за кілька кліків, кліпнули і підписали», — написав Федоров.
Українці підписують ним заяви про відпустку, договори оренди та, звісно, заяву про шлюб.
«Дія.Підпис — основа цифрової держави, саме завдяки йому державні послуги доступні буквально зі смартфона. Це зручно, зрозуміло та важливо, і про це говорить статистика використання», — зазначив міністр цифрової трансформації.
Нагадаємо, що «Нова пошта» скасувала оплату за повернення посилок.
Ringostat, платформа колтрекінгу, телефонії та аналітики, що входить до Netpeak Group, випустила новий додаток — «Ringostat Smart Phone». Це перша українська телефонія, яка працює на всіх популярних платформах: iOS, Android, Windows та macOS.
«Це не просто телефон для дзвінків, а повноцінний інструмент для бізнесу», — кажуть у компанії.
Додаток дозволяє дзвонити, приймати дзвінки, переводити виклики та переглядати історію дзвінків. Важливо, що додаток працює навіть під час блекаутів — можна перейти на мобільний інтернет і продовжувати роботу.
Коментарі