Суспільство
«Світ має знати». В Україні створили серію коміксів про Маріуполь
Журнал соціальних мальописів Inker презентував серію коміксів про Маріуполь та людей, яким вдалося врятуватися з епіцентру бойових дій. У першому номері зібрано чотири історії про місто, що стало символом незламності, мужності й віри.
Про це ШоТам розповіла команда Inker.
За словами редактора журналу Сергія Колеснікова, усі історії – реальні. Їх команді Inker розповіли безпосередні учасники подій. Без світлин та відео, адже в оточеному російськими військами місті головним завданням було вижити.
«У першому номері нашого журналу зібрані історії людей, яким вдалося врятуватися із епіцентру кривавої лазні. Вони самі розказали їх нам. Для когось це було терапією, для когось – обов’язком розказати про злочин, свідками якого вони стали. “Світ має знати”, – повторювали вони. Завдяки журналістам, сценаристам та художникам ми відтворили їхні спогади з максимально можливою точністю. Узгодили кожний кадр і сцену. Тепер ви можете побачити те, що бачили вони. На жаль», – розповів Колесніков.
Сценаристами чотирьох історій стали Володимир Кузнєцов, Ярко Філевич та Олексій Чорний. Художники – Захар Поліщук, Наталя Тарасенко, Максим Солнцев та Ярко Філевич. Випуск створено громадською організацією «Криголам» у співпраці з UA Comix.
Переглянути історії про Маріуполь можна онлайн на офіційному сайті Inker.
Про Inker
До повномасштабного вторгнення РФ журнал публікував соціальні комікси про світові події та важливі соціальні теми: політичні режими, викрадення та ґвалтування жінок, відстоювання прав людей і тварин. Разом із виходом коміксу про Маріуполь Inker заявив про перезапуск видання.
«Відтепер сторінки Inker будуть українською, а історії про Україну та українців. Адже зараз увага всього світу прикута до нашої країни. А ще ми з величезною радістю повідомляємо про співпрацю та партнерство з UA Comix», – розповіли представники журналу.
Нагадаємо, у Чернігові презентували перший мальопис Інституту нацпам’яті про оборону Замостя.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Про фестиваль
Програма
Реєстрація
Довідка
Коментарі
Суспільство
Які необхідні документи: перелік
- декларація про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2023 № 953;
- акт приймання-передачі транспортних засобів за формою згідно з додатком 2;
- документ, що підтверджує оціночну вартість транспортного засобу (у разі реєстрації легкового автомобіля);
- довідка, форма якої визначається Міноборони, з відміткою військового комісара про постановку на облік;
- організаційно-розпорядчі документи (копія наказу про призначення уповноваженого представника, довіреність видана уповноваженому представнику на отримання відповідної послуги);
- виписка платника податків та свідоцтво ЄДРПОУ;
- документ, що посвідчує уповноваженого представника (паспорт);
- сертифікат відповідності;
- висновок/відомості про експертне дослідження транспортного засобу (у разі реєстрації б/в транспортного засобу);
- іноземне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (окрім нових транспортних засобів);
- номерні знаки (за наявності);
- квитанція про сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування (у разі реєстрації легкового автомобіля).
- Передання гуманітарного авто третій особі.
- Вибракування транспортного засобу, що особливо актуально для автівок, які виконують бойові завдання. Машини, які потрапили під ворожий обстріл та не підлягають відновленню, можна зняти з обліку.
- Отримання свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу для виїзду за кордон.
Коментарі