Технології
Створили додаток для скарг на українські дороги
Поскаржитись на українські дороги можна буде через спеціальний додаток. Укравтодор розпочав співпрацю з навігаційною системою Waze, яка дозволяє збирати дані водіїв про стан дорожнього покриття, аварії чи погодні умови онлайн. Про це повідомляє пресслужба Укравтодору, передає Економічна правда.
Відтепер всі скарги на автошляхи від користувачів програми збираються в єдину базу, яка доступна для дорожньої служби в режимі реального часу.
Як це допоможе?
Таким чином відомство зможе зібрати максимально повну інформацію про стан покриття по всій країні. А також оперативно отримувати повідомлення про ожеледицю чи обмеження в русі через аварії і реагувати на них.
Читайте також: На дорогах Одещини запрацює система відеоспостереження
Вся інформація подається з точними GPS-координатами, а також з фотографіями та коментарями від водіїв, якщо останні їх додали.
Поки система тестується у Львівській та Дніпропетровській областях. Але в подальшому має запрацювати по всій країні.
“Ми зможемо ще оперативніше реагувати на скарги громадян і зосередити нашу увагу в першу чергу на найбільш проблемних ділянках доріг”, – вважає голова Укравтодор Олександр Кубраков.
Що таке Waze?
Waze — безкоштовний соціальний, навігаційний застосунок для мобільних пристроїв, що дозволяє відстежувати ситуацію на дорогах в режимі реального часу, прокладати оптимальні маршрути, дізнаватися про розташування радарів швидкості, камер фіксації проїзду на червоне світло, отримувати інформацію та попереджувати інших користувачів про зміну дорожніх умов, перешкоди, поліцію, спілкуватися з іншими користувачами на карті. Карти в Waze створюються самими користувачами (спільнотою редакторів-волонтерів).
Технології
Запуск нових категорій
Найпоширеніші причини для репарацій
- Бойові дії у фронтовій або прифронтовій зоні;
- артилерійський обстріл;
- повітряна атака;
- окупація населеного пункту;
- руйнування Каховської ГЕС.
Коментарі
Технології
Історія стартапу
Як працює процес замовлення
- Клієнт надсилає фотографію руки з монетою 10 гривень для визначення масштабу;
- штучний інтелект аналізує розміри й автоматично підлаштовує модель протеза під параметри руки;
- замовнику надсилають один-два прототипи для тестування;
- після підтвердження точності виготовляють остаточний протез із нейлону.
Коментарі