Суспільство
Стартував відбір до Школи енергетичної кооперації для лідерів громад і підприємців
Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator спільно з UCU Business School розпочинає відбір учасників до 2-ї Школи Енергетичної Кооперації.
Про це Greencubator повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Відбір відбувається на конкурсній основі та триватиме до 5 лютого 2022 року. Навчання стартує у лютому. Форма реєстрації за посиланням.
Про курс
Школа Енергетичної Кооперації – це двомісячний навчальний інтенсив, що поєднує онлайн та офлайн компоненти, надає українцям практичні знання та інструменти для створення енергетичних кооперативів. Це дозволить українським громадам, подібно до громад у ЄС та Північній Америці, використовувати механізм кооперації для збільшення власної енергетичної стійкості та створення нових точок економічного зростання.
Навчання на курсі містить фахову теорію, практичний розгляд «енерго-кейсів», бізнес моделювання кооперативних структур.
Читайте також: З війни – у бізнес. Історії українських ветеранів, які відкрили власну справу після повернення з фронту
Учасники Школи Енергетичної Кооперації, які презентують життєздатні бізнес-плани, матимуть можливість взяти участь у Енергетичному Акселераторі Громад. Ця чотиримісячна програма дозволяє командам енергетичних кооперативів пройти шлях від написання попереднього бізнес-плану до початку залучення інвестицій.
Для кого цей проєкт
Організатори прагнуть працювати з лідерами громад, підприємцями, представниками громадського сектору. Основним критерієм для співпраці є ваша зацікавленість у запуску проєктів з енергетичної кооперації в Україні.
Особлива увага приділяється залученню представників громад зі східного регіону України (Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Запорізька, Полтавська та Херсонська області), а також залученню до енергетичної кооперації жінок. Окремі компоненти ініціативи спрямовані на допомогу ветеранам АТО/ООС із запуском енергетичних кооперативів.
Більше про Школу, викладачів та проєкт загалом тут.
Нагадаємо, Українські підприємці можуть отримати грант до 50 тис. євро на розробку кліматичних інновацій.
Як ми повідомляли раніше, український стартап постачатиме світовому бренду L’Oréal пакувальний папір з опалого листя.
Фото: energycooperative.org.ua.
Коментарі