Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

Співзасновник Monobank створив застосунок для тих, хто любить гуляти: як він працює

Опубліковано

Михайло Рогалький випустив новий застосунок Walkable для людей, які люблять прогулянки. У застосунку користувач може бачити місця, де він уже був, і ті, які ще не проходив.

Про це повідомив Михайло Рогальський.

Ідея створення

Ідея розробки такого застосунку з’явилася під час пандемії Covid-19, коли Михайло багато ходив на вулиці. Одного разу він усвідомив, що ходить одними і тими ж самими місцями. Це спонукало створити застосунок, який би показував, де користувач був, а де ще не проходив.

Як працює застосунок

У Walkable користувач опиняється всередині 3D-мапи, яка спочатку зафарбована сірим кольором. Коли людина проходить будівлі, то вони змінюють колір на яскраво-жовтий.

Великі міста поділили на райони, і користувачі можуть бачити, який відсоток тієї чи іншої частини міста вони вже пройшли. Також у застосунку додали функцію, завдяки якій можна додавати друзів та змагатися, хто більше пройшов.

Читайте також: В Україні запрацював безплатний ШІ-сервіс для вивчення англійської

Фото: сторінка застосунку в App Store

Наразі застосунок працює тільки для IOS, його можна завантажити в App Store.

Нагадаємо, що український шутер про галичан у космосі відкрили для тестування (ВІДЕО).

Фото: інстаграм Walkable

Технології

Український застосунок для дітей із порушенням мовлення залучив $10000

Опубліковано

В Україні провели Demo Day акселератора для українських ШІ-стартапів, у якому взяли участь вісім команд. Грант на 10 тисяч доларів отримала команда стартапу EYA для розвитку власного застосунку.

Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.

Що відомо про застосунок

EYA створив батько дівчинки з ДЦП Сергій Рильський разом із командою. Застосунок розробили для того, аби в дітей з порушеннями мовленням була можливість комунікувати з іншими людьми.

За грантові гроші розробники планують розширити кількість пристроїв для технології eye-tracking. Команда адаптуватиме застосунок для різних типів обладнання та залучить нового розробника.

Читайте також:

Фото: інстаграм застосунка

Про акселератор

Акселератор WinWin Deep Tech тривав три місяці, протягом яких спікери та ментори з Reface, MacPaw, Skylum, Juscutum та інших компаній вчили українські ШІ-стартапи таким аспектам:

  • як працювати з великими даними;
  • як залучати партнерів;
  • як аналізувати ринок;
  • як будувати конкурентні бізнес-моделі.

«За підтримки WinWin Deep Tech Accelerator стартапи залучили нових користувачів, знайшли партнерів, отримали гроші на розвиток та вже розпочинають масштабуватися на міжнародні ринки»‚ — написали в Мінцифри.

Акселератор створили за підтримки Мінцифри в межах проєкту Good Governance Fund «Інноваційна екосистема», який фінансує UK International Development від уряду Великої Британії. Імплементатори — Abt Global та KPMG в Україні в партнерстві з AI HOUSE та за участі Українського фонду стартапів. Програму створили в межах інноваційної стратегії WINWIN.

Нагадаємо, що співзасновник Monobank створив застосунок для тих, хто любить гуляти: як він працює.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка Міністерства цифрової трансформації

Читати далі

Технології

У «Дії» запустили дві нові послуги для ветеранів та їхніх родин

Опубліковано

На порталі «Дія» додали можливість отримати статус людини з інвалідністю внаслідок війни, а також статус члена сім’ї загиблого захисники.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Новими послугами можуть скористатися:

  • ветерани, які мають довідку про інвалідність;
  • чоловіки, дружини, батьки та діти загиблих захисників з документами, що підтверджують участь у бойових діях, смерть та родинні зв’язки.

Михайло Федоров додав, що для того, аби отримати необхідний статус, варто подати онлайн-заявку в «Дії» за кілька кліків.

Читайте також: Допомагають ЗСУ збивати FPV і «Ланцети»: це одеські інженери, що створили симулятор «Мухобійка»

«Не треба збирати додаткових документів, відстоювати години в чергах та проходити всі кола бюрократичних процедур, як було раніше. Послуги для захисників та їхніх родин мають бути максимально комфортними, і цифровізувати цей процес — головне завдання», — зазначив очільник Мінцифри.

Статус людини з інвалідністю внаслідок війни можна оформити за цим посиланням. Для оформлення статусу члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни можна перейти на сайт за посиланням.

Послуги реалізує Міністерство цифрової трансформації спільно з Мінветеранів за сприяння «Проєкту підтримки Дія», який упроваджує ПРООН в Україні за фінансування Швеції.

Нагадаємо, що «Русоріз» Стерненка став першим збором, на який можна оформити підписку в Monobank.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка «Дії»

Читати далі

Технології

Український шутер про галичан у космосі відкрили для тестування (ВІДЕО)

Опубліковано

У Steam для відкритого тестування вийшов космічний шутер SAND від українських розробників зі студій Hologryph та TowerHaus. У ньому гравці можуть створювати власних роботів Трамплерів, аби змагатися з іншими користувачами та долати містичні аномалії на планеті Софі.

Про це повідомили розробники гри.

Сюжет гри

Події гри базуються на версії альтернативної історії, у якій людство у 1910 році відкрило потужні джерела енергії, що дозволило підкорювати інші планети. Персонажі гри походять з Австро-Угорської імперії, яка була лідеркою в дослідженні космосу. Користувачі гратимуть за галичан, які є переважно українцями або поляками.

Гравці змагатимуться на планеті Софі, на якій створили колонії, але після невідомої екологічної катастрофи вони занепадають.

Читайте також: Український екскомік створює мінімалістичний платформер (ВІДЕО)

Відео: ютуб-канал tinyBuildGAMES

«На ранніх етапах колонізації Кайзер пообіцяв галичанам значну частину планети Софі, спонукаючи їх стати основною робочою силою для будівництва міст, які згодом належатимуть їм. Однак через непередбачувану катастрофу, галичани так і не отримали свої землі. Саме тому найстійкіші та найвідчайдушніші із них тепер вдаються до напівлегальних засобів дістатися цієї закинутої планети. Адже понад усе їм кортить виправити історичну несправедливість та отримати те, що начебто належить їм по праву», — розповіли розробники.

Отримати доступ до гри можуть користувачі Steam, які подали заявку на участь у тестуванні. Розробники закликали гравців повідомляти про будь-які проблеми через офіційний Discord-сервер.

Нагадаємо, що українські підлітки можуть створити VR-версію України: як долучитися.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка Hologryph

Читати далі

Шопочитати

Суспільство3 дні тому

«Татко в декреті»: автор блогу з порушенням слуху ламає упередження щодо батьківства

Бути татом, що залишив роботу заради догляду за дитиною — це вже зіштовхуватись із стереотипами,...

Суспільство7 днів тому

Супергерої у кімоно: як діти з вродженими хворобами борються за те, щоб жити як всі

«Кііііі-яаааа» — кричать в один голос троє хлопчиків у білих кімоно в залі для реабілітації....

Військо1 тиждень тому

Їх познайомила війна: це історія подружжя з Інтернаціонального легіону

Ян «Кенобі» — командир 1-го Інтернаціонального легіону оборони України, а Анастасія «Acid» — бойова медикиня....

Суспільство2 тижні тому

«У нього така старість, якої хотілося б і мені». Це дідусь із Тернопільщини, що почав власну справу після 70

У свої 73 Ярослав Мельничук не любить сидіти на місці: він опанував смартфон, допомагає онучці...