Суспільство
SoftServe та ЮНІСЕФ Україна підписали угоду про стратегічне партнерство
SoftServe та ЮНІСЕФ підписали угоду про стратегічне партнерство у сфері освіти та розвитку молоді. Сторони зобов’язуються співпрацювати в рамках освітніх програм та ініціатив в Україні, обмінюватися навичками та науковими напрацюваннями.
“Освіта в Україні потребує великого фокусу та підтримки – як на рівні держави, так і зі сторони бізнесу. Для SoftServe покращення освіти, технологічної зокрема, є одним з ключових напрямком соціальної відповідальності. Ми системно реалізовуємо освітні ініціативи для молоді, стратегічно співпрацюємо з університетами у різних куточках України, і робимо багато корисних змін. Водночас партнерство з ЮНІСЕФ – це можливість об’єднатися та реалізувати ще більше комплексних рішень в освіті на державному рівні”, – Тарас Вервега, співзасновник та член Ради директорів SoftServe, голова корпоративного Благодійного фонду “Відкриті очі”.
SoftServe, маючи широкий досвід у розробці програмного забезпечення, допомагатиме у ідейній та технічній реалізації низки освітніх проектів ЮНІСЕФ в Україні. Партнери мають намір співпрацювати не лише над розробкою програмного забезпечення, але й обмінюватися досвідом та компетенціями, також передбачається волонтерська участь співробітників SoftServe у ініціативах ЮНІСЕФ.
Торік, у вересні партнери у Львові спільно організовували хакатон для пошуку технологічних рішень з найактуальніших проблем дітей та молоді у Львові. Наприкінці року у київському офісі SoftSefve 11 менторів з провідних українських компаній проходили навчання від ЮНІСЕФ, з них троє – волонтери від компанії SoftServe, стали наставниками для команд в рамках глобальної ініціативи – UPSHIFT Україна.
Читайте також: Українські школярі створили прилад, який полегшить життя людям з порушеннями зору (ВІДЕО)
Наприкінці березня команда волонтерів SoftServe почала спільну роботу з представниками ЮНІСЕФ та Центру громадського здоров’я (МООЗУ) над оптимізацією процесів збору та обробки первинних даних обласних епідеміологічних лабораторій. В умовах пандемії Covid-19 в Україні таке ефективне використання даних допоможе швидше надавати статистику, будувати аналітичні схеми та реагувати на потреби саме в тих локаціях, які цього найбільше потребують.
“Для ЮНІСЕФ надзвичайно важливо мати партнерів, які зацікавлені у спільній розробці проектів та пошуку інноваційних рішень. Ми раді, що компанія SoftServe
готова підтримати нашу співпрацю для вирішення найбільш нагальних проблем у ці складні часи пандемії. Обєданвши нашу експертизу та зусилля, ми можемо створити кращі можливості для дітей та молоді в Україні,” – зазначила Лотта Сильвандер, Голова офісу ЮНІСЕФ в Україні
Угода про стратегічне партнерство набуває чинності з дня його підписання та діятиме протягом року.
Хто такі SoftServe
SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Більше 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).
Про ЮНІСЕФ
ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально незахищених дітей. Ми працюємо заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.
Більш детальну інформацію про ЮНІСЕФ та його роботу з дітьми можна знайти на сайті.
Суспільство
У Вірнопіллі не було жодного вцілілого будинку
«Ніхто з нас і подумати не міг, що росіяни підійдуть так близько. Тоді був сильний мороз, зникли світло та газ, тому люди сходилися й разом готували їжу, а коли обстрілювали — ховалися у власні підвали чи в школі. Коли з’явилася артилерія, вирішили виїжджати з села», — пригадує Ольга Сускова, яка працює старостою Вірнопільського старостинського округу з січня 2024 року.
Залишилося лише 135 людей
«Нам повністю відновили електропостачання, а також підвели газ до тих будинків, де зараз живуть люди. Уже 20 будинків у селі нам відбудували за програмою “єВідновлення”. Багато людей хочуть повернутися додому».
Замість зруйнованої амбулаторії — мобільна аптека
«Не всі люди можуть поїхати до міста, не всі мають автомобіль, а літнім бабусям складно їздити навіть автобусом. Тому ці аптеки стали знахідкою для нас, бо тут великий асортимент ліків: від тиску, застуди та різних хвороб. До цієї аптеки завжди приходить десяток людей».
Їдуть у найвіддаленіші села, попри небезпеку
«У нас досі є проблеми зі зв’язком та інтернетом, тому навіть складно викликати швидку допомогу, якщо комусь погано. Ми дуже раді, що тепер в село приїжджає аптека», — ділиться Лариса.
«Я вже знаю багатьох бабусь і дідусів по іменах. І коли вони кажуть: “Дякуємо, ці ліки мені допомогли” — це найкраща для мене подяка».
Коментарі
Суспільство
Про проєкт
- Житловий блок — призначений для чотирьох працівників пекарні, які наразі проживають у неприйнятних умовах.
- лекційну залу для освітніх заходів, майстер-класів та зустрічей у межах Академії супроводжуючих, де навчатимуть соціальних терапевтів;
- кінотеатр і простір для відпочинку, де можна буде дивитися фільми, обговорювати їх і просто спілкуватися за чашкою чаю.
Коментарі