Суспільство
SoftServe скерує 10 млн грн на медичні потреби у боротьбі з коронавірусом
ІТ-компанія SoftServe виділить 10 млн грн для підтримки медичних закладів у боротьбі з пандемією коронавірусу.
Кошти перерахують у корпоративний благодійний фонд «Відкриті очі» та скерують на вирішення нагальних медичних потреб у тих локаціях, де розташовані офіси компанії.
«Українським підприємцям зараз надзвичайно важливо згуртуватися, як ми завжди робимо у непрості часи. Ми маємо об’єднатися, аби підтримати медичну систему на усіх рівнях, та допомогти витримати удар і вберегти населення від пандемії чи її наслідків. – розповідає співзасновник та член Ради директорів SoftServe, а також очільник корпоративного Благодійного фонду «Відкриті очі» Тарас Вервега, – Ми зібрали окрему команду людей, яка цільово працює над вивченням ситуації у тих містах, де розміщені наші офіси і вивчає найбільш нагальні потреби, необхідність у медичній техніці, ліках тощо, та спільно з медичними установами визначає найбільш гарячі потреби, на які ми будемо реагувати максимально швидко».
Читайте також: Що стримає коронавірус у вашій громаді? Американський аналітик радить, що робити прямо зараз
Для запобігання ризику поширення вірусу, а також убезпечення працівників компанії, у компанії вдалися до таких кроків:
- Усі офіси та понад 8 тис. працівників SoftServe працюють у віддаленому режимі: кілька офісів компанії вже закриті на карантин, в інших люди забирають додому комп’ютерне обладнання роботи з дому.
- Сформовано кризовий комітет, який на постійній основі моніторить ситуацію та приймає необхідні рішення, для убезпечення працівників та адаптацію операційних процесів компанії під нові умови роботи;
- Повністю скасовано відрядження, працівникам рекомендовано утриматися також від особистих подорожей на час карантину.
- Встановлено обов’язковий 2-тижневий карантин для усіх працівників, що повернулися з відряджень або приватних подорожей.
- Компанія відмінила або перевела в онлайн-формат усі зовнішні навчальні події. Усі внутрішні корпоративні навчання, а також наради проходять в онлайн-режимі.
- Усі курси SoftServe IT Academy, що готують студентів до старту роботи в ІТ, переведені в онлайн-формат.
- Компанія відкликала та повернула додому до закриття кордонів усіх працівників, які перебували у відрядженнях та відпустках.
Про SoftServe
SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).
Про благодійний Фонд «Відкриті очі»
У 2014 році у SoftServe був заснований корпоративний Благодійний фонд «Відкриті очі». На початку Фонд відігравав роль внутрішнього майданчика для збору коштів та реалізації благодійних проектів працівників компанії, до яких вони також долучались як волонтери. У 2017 році фандрайзингова платформа Фонду www.openeyes.org.ua стала відкритою для зовнішніх донорів. З цього часу не лише працівники SoftServe, але й усі охочі мають можливість долучатися до фінансування благодійних ініціатив Фонду.
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Команда та інклюзивність
Коментарі
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі