Економіка
Швейцарія виділила 88,5 млн грн для виробників молока в семи областях України
Швейцарія виділила близько 88,5 млн гривень на підтримку господарств з виробництва молока в семи областях: Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській та Херсонській.
Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Зазначається, що це вже друга фаза проєкту гуманітарної допомоги, що фінансується Швейцарією.
За результатами першої фази 296 господарств в Чернігівській, Київській, Сумській та Харківській областях вже отримали необхідні засоби для дотримання належної гігієни у виробництві молока.
Про проєкт
Метою проєкту є забезпечення продовольчої безпеки загалом та зокрема через покращення доступу для населення України до якісних та безпечних молочних продуктів, що виробляються в Україні.
Також на тлі гострої проблеми з ліквідністю буде надано короткострокову підтримку у збереженні виробничого потенціалу молочного сектора в областях, що постраждали від бойових дій з початку повномасштабного вторгнення.
Читайте також: Кава, яку не знищили ворожі снаряди. Бренд Minelly вижив в окупації і масштабувався
За підтримки Швейцарії виробники молока мають змогу отримати засоби для миття та дезінфекції доїльного обладнання, перед- та післядоїльної обробки вимені, серветки для гігієни вимені, рукавички, реактиви для виявлення прихованих форм маститів, дезінфектанти для тваринницьких приміщень тощо, що повною мірою задовольнить тримісячну потребу.
Також важливо, що закупівля товарів переважно здійснюватиметься безпосередньо в тих українських постачальників, які діяли на ринку і до війни. Тобто не порушуються вибудовані взаємозв’язки з господарствами з виробництва молока.
«На шляху до відновлення спроможності молочного сектору України важливо підтримати виробничі технології, що побудовані на дотриманні високих стандартів гігієни задля якісних та безпечних харчових продуктів», — йдеться у повідомленні.
Як отримати допомогу?
Завдяки міжнародним партнерам здійснюється постійна підтримка українських аграріїв.
Для одержання гуманітарної допомоги зацікавлені виробники молока мають заповнити реєстраційну форму до 31 жовтня включно та одержати на вказану ними електронну адресу підтвердження запиту від проєкту. Реєстраційна форма доступна за посиланням.
Нагадаємо, Канада відкрила ринок молока і молочних продуктів для українських виробників.
Також ми розповідали, що Швейцарія надає гроші на ремонт та облаштування 30 шкіл в Україні.
Фото: rada.gov.ua.
Економіка
Основні моменти угоди
- Об’єднання компаній:
lifecell та «Датагруп-Volia» об’єднаються в одну компанію, що дозволить розширити та модернізувати телекомунікаційну інфраструктуру України. - Інвестиції та фінансування:
У рамках угоди планується підписання документів про позику та виплату пакета спільного фінансування на суму $435 мільйонів. Це фінансування буде надане Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). - Підтримка від ЄБРР і IFC:
Обидві установи вже отримали схвалення правлінь після оголошення угоди на конференції з відновлення України в Берліні в червні 2024 року. - Майбутні плани:
NJJ, Horizon Capital і генеральний директор «Датагруп-Volia» Михайло Шелемба планують значну інвестиційну програму, яка включатиме інвестиції в мережу, ліцензії, обладнання та розширення інфраструктури.
Хронологія подій
- Грудень 2023:
Оголошено про продаж lifecell французькому мільярдеру. - Лютий 2024:
NJJ Capital виявляє інтерес до активів «Датагруп-Volia». - Липень 2024:
Антимонопольний комітет України офіційно погоджує продаж lifecell.
Коментарі
Економіка
Нові ліміти
- Купівлю годинників;
- Ювелірних виробів;
- Виробів зі срібла;
- Коштовного каміння;
- Монет і марок.
Коментарі