Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

“Шо там ваші поросята?” Чи вмієте ви підтримувати розмову – тест

Опубліковано

Бізнес-етикет – штука дуже тонка, треба бути ввічливим, помічати невербальні знаки, які подає партнер, а ще, вміти підтримати розмову в межах пристойного смол-толк.

Кажуть, якщо ваш співрозмовник відповідає на всі питання “так”, або “ні”, це свідчить, що йому зараз дискомфортно чи не подобається тема розмови. Варто перевести теревені в інше русло і запитати, те що змусить співрозмовника говорити.

Якось я була очевидицею цікавого діалогу на весіллі. За стіл посадили поруч двох незнайомих між собою жінок. Одна з них була більш комунікабельна, і одразу завела розмову з жінкою поруч. Та відповідала односкладно “так/ні”. 

“Ви поросят тримаєте?”, – неочікувано запитала активніша жінка. 

У відповідь: “Так”. 

“То шо там ваші поросята?”, – і після цього розмова між сусідками пішла, як по маслу. 

А яка у вас стратегія ведення невимушеної бесіди?

Як би ви себе схарактеризували, як співрозмовника/цю?

Ваш/а партнер/ка говорить дуже повільно. Ви:

Психологи рекомендують все ж злегка наслідувати свого співрозмовника. Це допоможе бути на одній хвилі.

Чи вмієте ви звучати переконливо?

Аби звучати переконливо, говорити починайте на видих.

Чи дивитесь ви під час розмови в очі?

Існує рекомендація: щоб переконати у чомусь людину, під час розмови дивіться їй у ліве око.

Уявіть, що вже обговорили з партнером усі ділові теми. І тепер є гарний час для невимушеної бесіди. Що захочете обговорити?

Уявіть, що виникла потреба перейти з партнером/кою на “ти”. Як зробите це?

Перехід на “ти” пропонує той, хто займає вищу посаду, або старший. У випадку, якщо партнери рівно статусні, але жінка і чоловік, перехід пропонує жінка.

При зустрічі з жінкою-партнеркою, чи потиснете ви їй руку?

Але пам’ятаємо, що молодший за посадою вітається першим, проте старший за посадою подає руку першим молодшому. Жінка - чоловікові.

Тест про смол-толк
Вау

Ви вмієте чарувати співрозмовника бесідами і знанням комунікаційного етикету. У вас стратегія оратора. Але чи не забуваєте ви дотримуватися балансу говорити-слухати? Щоб підкреслити співрозмовнику, що ви є уважний слухач - використовуйте прийом: скажіть “я правильно зрозумів/ла?” і повторіть частину розмови. Це свідчитиме про вашу зацікавленість.
Круто

Ви точно витримуєте баланс говорити-слухати. А ще, розумієтесь на тонкощах етикету, тому рідко втрапляєте в ситуації, за які доводиться червоніти. Варто пам’ятати, що за новими правилами, для привітання тепер встають і жінки, і чоловіки, адже дії принцип рівноправ’я.
Ой-вей

Здається, у вас часто труднощі на підґрунті “що сказати” і як бути ввічливим? Не хвилюйтеся, етикет придумали не просто так. Якщо добре попорпатися в гугл, можна знайти поради про те, які теми-заготовки стануть в нагоді для невимушених розмов. Інколи, навіть поросята можуть виручити. 🙂

Поділіться своїми результатами:

Суспільство

У Софії Київській відкриють Великодню виставку з квітів

Опубліковано

20 квітня у Національному заповіднику відбудеться офіційне відкриття соціального проєкту “Великодні вихідні” за участі генеральної директорки Національного заповідника “Софія Київська” Нелі Куковальської.  

Про це повідомляє МКІП.

Про виставка

Учасники події матимуть нагоду насолодитись відкриттям Великодньої інсталяції, створеної запрошеними флористами на майстер-класі під керівництвом Олени Дрючан.

Унікальну лекцію прочитає протоієрей Георгій Коваленко.

Майстри працюватимуть над створенням конструкції 18-19 квітня, а 20 квітня відвідувачі зможуть спостерігати цей витвір справжнього мистецтва.

Читати також: Данія купуватиме зброю для ЗСУ в українських виробників

Про Софію Київську

Собор святої Софії — Премудрості Божої, Софія Київська або Софійський собор — християнський собор в центрі Києва, пам’ятка української архітектури та монументального живопису другого десятиріччя 11 ст. (1011-1018), одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. Одна з найголовніших християнських святинь Східної Європи, історичний центр Київської митрополії.

Нагадаємо, що Євген Клопотенко випустив книгу зі шкільними рецептам.

Також ми повідомляли, що стартує відбір до української збірної на Ігри Нескорених 2025.

Фото: Софія Київська

Читати далі

Суспільство

Група українських захисників безкоштовно отримає інноваційні протези в Берліні

Опубліковано

18 квітня перших 13 українських захисників із ампутаційними пораненнями вирушили до військового шпиталю Берліна на встановлення сучасних інноваційних протезів.

Про це повідомив мер Києва.

фото: Віталій Клічко

Разом з військовими поїхали 6 київських спеціалістів-протезистів, які будуть навчатися в Німеччині сучасним методам протезування. Після повернення вони працюватимуть у новому Центрі протезування військових, який створюється на базі міської лікарні №12 разом з німецькими експертами.

Читати також: Данія купуватиме зброю для ЗСУ в українських виробників

Відзначимо, що в березні, під час візиту до Києва, німецькі фахівці підтвердили готовність забезпечити протезуванням у Берліні 60 українських військових.

Нагадаємо, що в окупованому Криму ліквідували воєнний обʼєкт: що саме знищили.

Також ми повідомляли, що в Україні вийде фільм про 3ОШБ.

Фото: Віталій Клічко

Читати далі

Суспільство

Євген Клопотенко випустив книгу зі шкільними рецептам

Опубліковано

У межах ініціативи Першої леді України Олени Зеленської з реформування системи шкільного харчування було підготовлено збірник рецептур страв для харчування дітей у закладах освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, а також у закладах соціального захисту.

Про це повідомляють на платформі Знаїмо.

Про збірку

У збірнику рецептур страв, який було підготовлено в рамках ініціативи першої леді України Олени Зеленської з реформування системи шкільного харчування, представлені як традиційні українські страви, так і популярні страви міжнародної кухні, включаючи зразки шкільного меню європейських країн.

Читати також: В Україні почалась підготовка фахівців з реставрації культурної спадщини

Зокрема, у збірнику пропонується понад 80 альтернативних страв без лактози та глютену, а в кожній технологічній карті вказано наявні алергени. Всього страв в книзі – 621.

“Вкотре наголошую: ця чудова, зрозуміла й докладна книжка – допомога і натхнення для тих, хто готує шкільні обіди й годує дітей щодня. Вона є дуже корисною базою та підказкою, але ніхто нікого не примушує готувати виключно за цими рецептами”, – наголошують в анонсі.

Нагадаємо, що на Вінниччині створили модульні будинки для ВПО з інвалідністю.

Також ми повідомляли, що український павільйон представив на Венеційській Бієнале мапу бомбосховищ у Венеції.

Фото: Знаїмо

Читати далі