Суспільство
Шестеро українців потрапили до списку Forbes 30 Under 30 Europe
Шестеро українців увійшли до європейського списку Forbes 30 Under 30, у якому щороку відзначають лідерів різних сфер віком до 30 років.
Про це повідомляє Forbes.
Серед українців до списку потрапили представники категорій «Соціальний вплив», «Торгівля», «Медіа та маркетинг».
До категорії «Соціальний вплив» увійшов Вадим Синжерецький – співзасновник і генеральний директор онлайн-платформи BUKI, яка з’єднує репетиторів різних предметів і учнів по усьому світу. Наразі це найбільший ресурс в Україні та один із найбільших сервісів для викладачів у Польщі, Нігерії, Казахстані, Іспанії та Мексиці.
У категорії «Медіа та маркетинг» відзначили чотирьох українців. Серед них Дмитро Самойлюк, Ярослав Самойлюк та Аліна Бондаренко – засновники мобільного додатку Zeely, який допомагає дрібним підприємцям легко продавати свої товари в онлайні.
До цієї категорії також увійшов Діма Василенко – засновник PR-агенції Good Advice, що спеціалізується на фінансах, фінтех і банківській справі і співпрацює з клієнтами у Великій Британії та США. У 2021 році його агентство стало фіналістом Drum PR Awards, а вже у 2022-му журнал PRWeek назвав його «вундеркіндом» у комунікаціях.
У сфері «Торгівля» до рейтингу потрапив Нік (Микола) Тузенка – співзасновник компанії Accel Club, що спеціалізується на придбанні, оптимізації та масштабуванні брендів Amazon.
Довідка
Forbes 30 Under 30 – набір списків з 30 осіб до 30 років, які щорічно публікуються журналом Forbes та його регіональними версіями. У США виходять 20 списків за різними галузями, в Європі та Азії ще по 10 списків, і один в Африці. Також Forbes проводить однойменну конференцію.
Нагадаємо, минулого року двоє українців потрапили до списку Forbes «30 до 30» – 30 Under 30 North America 2023.
Крім того, українська парамедикиня і волонтерка Юлія Паєвська «Тайра» стала лауреаткою міжнародної премії International Women of Courage (IWOC), яку вручає Державний департамент США.
Фото: forbes.com
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі