Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Cannes Lions 2019 в Україні: що покажуть та чому варто піти

Опубліковано

В шести містах України вже завтра, сьомого грудня, покажуть найкращі роботи з міжнародного фестивалю Cannes Lions. Покази проходитимуть в мережі Multiplex впродовж двох днів в Києві, та лише один день у Львові, Луцьку, Дніпрі, Харкові та Одесі. 

Третього грудня пройшов допрем’єрний показ, який відвідали в основному представники креативних професій. Чому вони туди пішли, що бачили та як надихнулися? Розповідаємо історії глядачів, а також показуємо ТОП-5 найкрутіших відео за версією офіційного представника фестивалю Cannes Lions в Україні Костянтина Кузнєцова. За підтримки представництва Cannes Lions в Україні говоримо про те, чому варто побачити шедевральну рекламу.

Юлія Листопадська

SEO-editor в НВ

Я вийшла після показу з великим бажанням допомагати людям. Побачила жінку, якій, як мені здалося, потрібна допомога. Я підійшла, запитала, і виявилося, що у неї якраз не вистачає кілька гривень на проїзд. Прямо ось так мене показ зарядив на хороші соціальні вчинки.

Показ мені сподобався навіть більше, ніж я очікувала. Класно і надихаюче. Я не дуже люблю рекламу, яку показують по телевізору. Вона розрахована на те, щоб людина пішла та купила. А на показі були цілі твори мистецтва.

Завдяки перегляду надихнулася на фотозйомку з неоновим світлом. Бо коли бачиш, як все це красиво, хочеться створити щось своє. 

<em>Аня Воробйова</em>” width=”250″/></div><div class=

Аня Воробйова

Менеджер з нативної реклами в #ШоТам

В рекламі акцентують увагу на гострих соціальних проблемах, таких як булінг. Наприклад, в одному з роликів дівчина на укулеле заспівала пісню зі слів, що хейтери їй писали. Також було багато реклами за участі дітей. Це синергія беззахисності та гострих тем.

Пішла на допрем’єрний показ, бо працюю з рекламою та креативною індустрією. Вийшла натхненною і вмотивованою, придумала як розвивати свої проєкти далі, і робити їх орієнтованими на соціальну тематику.

Наприклад, зробити декілька роликів або спецпроєкт про людей з обмеженими можливостями, який би підняв цю гостру соціальну тему в Україні.

 <em>Костянтин Кузнєцов</em>” width=”250″/></div><div class=

Костянтин Кузнєцов

Офіційний представник Cannes Lions в Україні 

“Навіщо ходити на фільми, якщо є така реклама?”, – сказала дитина, яка прийшла з мамою на допрем’єрний показ.

Перегляд шедеврів дасть розуміння того, куди прямує світ в креативних комунікаціях. Як він розвивається в цьому напрямку. Дасть порцію натхнення та гарного настрою. Як комунікують бренди або організації з мешканцями і споживачами різних країн світу. Це те, що одразу буде видно.

Можливо, ви подумаєте: “А чому в нас не так”?

Роботи будуть різні: трилери, жахи, кінематографічні шедеври, музикальні, про фінансові послуги, рітейл, спортивні компанії, багато відео з зірками. Всі ролики виховують людяність. Вони позитивні, про емоції. Про те, що треба кохати, чекати, дарувати. 

Читайте також: Як працює перша українська аудіокнигарня

ТОП-5 крутих на надихаючих роликів від Костянстина Кузнєцова:

1. Hennessy X O – The Seven Worlds 

81-річний Рідлі Скотт зняв для Hennessy Х.О. фільм, який складається з семи сюрреалістичних світів. Вони ілюструють сім нот в ароматі напою, а сам відеоряд балансує між реальністю та міфом. Над комп’ютерною графікою працювала компанія Moving Picture Company, яка разом з Рідлі Скоттом створювала ефекти для таких фільмів, як «Чужий», «Марсіанин» і «Той, хто біжить по лезу».

2. Apple – Share Your Gifts (World)

Apple представила короткометражний анімаційний фільм, що нагадує роботи анімаційної студії Pixar. Святкова реклама розповідає про кучеряву героїню Софію, яка створює круті проєкти, роздруковує їх і ховає до скриньки, бо сумнівається в собі. Одного разу всі листки зі скриньки розносить вітер по всьому місту і люди нарешті бачать роботи Софії. Вона вибігає на вулицю і бачить, що всі у захваті. На фоні грає пісня Біллі Ейліша і закликає: «Не ховайся».

3. Tom Clancy’s Jack Ryan – Great Shows Stay With You | Prime Video

Amazon представив 4 серії 60-секундних роликів, в яких розповідаються історії людей, що заглиблюються в характери своїх персонажів і переймають їх риси. Наприклад, як молодий тато починає дивитися серіал про агента ЦРУ «Джек Райан» і намагається стати схожим на головного героя шоу. Для цього він починає займатися спортом, працювати з інструментами та набуває маскулінних рис.

4. The Truth Is Worth It: Fearlessness | The New York Times

«Правда того варта» від NYT розказує та показує драматичні історії журналістських розслідувань. В роликах відтворили суворі і небезпечні для життя аспекти журналістської діяльності. Наприклад, коли журналісти розкопували історії про дітей-мігрантів, розлучених зі своїми сім’ями на кордонах США або про те, як Ісламська держава могла залишатись так довго при владі в Іраку. Ролики The New York Times взяли багато міжнародних нагород. 

https://youtu.be/8goJKQ_864c

5. John Lewis | Bohemian Rhapsody

Реклама у стилі Queen розповідає про групу школярів, які збираються разом, аби створити найкращий шкільний спектакль. Це відтворення культового хіта «Богемська рапсодія» з гігантською срібною ракетою. Костюми створені вручну, а для створення голосу використали дуже простий голосовий додаток. Це означає ідею, що діти можуть використовувати доступні технології для досягнення вражаючих результатів.

Де дивитися шедеври: 

Квитки можна придбати на офіційному сайті Multiplex. Покази відбудуться за наступним графіком:

7 грудня-Львів (Spartak), Київ (Lavina, Проспект), Луцьк (Промінь)

8 грудня-Харків (Дафі), Одеса (Gagarinn Plaza), Київ (Skymall)

9 грудня-Дніпро (Дафі)

Коментарі

Суспільство

В Одесі активісти демонтували зображення Леніна: «Не має жодної культурної цінності»

Опубліковано

У ніч на 7 вересня в Одесі на площі було демонтовано зображення Леніна та радянську зірку.

Світлини з місця події опублікував громадський діяч Дем’ян Ганул на своїй сторінці у Facebook.

фото: Дем’ян Ганул

Він наголосив, що ці символи не охороняються законом і не мають культурної цінності.

Читати також: Активісти реставрують мозаїку на дитячій художній студії імені Осташинського: фото та як подопомгти

На фото Ганул стоїть поруч з активістом Владиславом Балінським. У своєму дописі Ганул зазначив: «В Одесі впав Ленін, проходив повз, в шоці з цієї новини. А я просив владу зняти його толерантно, ну влада не завжди чує громадськість».

Нагадаємо, що в Києво-Печерській лаврі встановлять пам’ятник Івану Мазепі з «Курчем»: фото.

Фото: Дем’ян Ганул.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

На Netflix вийде документальний фільм «Яремчук: Незрівнянний світ краси»

Опубліковано

11 вересня на Netflix вийде документальний фільм студії Knife! Films «Яремчук: Незрівнянний світ краси».

Про це повідомляється Netflix.ua.

Усі, хто має підписку на стримінговий сервіс, зможуть переглянути стрічку, яка розповідає про невідомі факти з біографії Назарія Яремчука — «першої української попзірки» та народного артиста УРСР. У фільмі зібрані спогади рідних, друзів і колег про легендарного виконавця.

Читати також: Понад ₴10 мільйонів у прокаті: фільм про Яремчука став найкасовішим в Україні

«Завдяки безмежному таланту, ентузіазму й праці Назарій Яремчук зробив українську пісню модною й відомою по всьому світу», — зазначають автори проєкту.

Фільм «Яремчук: Незрівнянний світ краси» встановив рекорд як найкасовіша документальна стрічка в Україні, зібравши 9,9 мільйона гривень за три вікенди прокату. Це більше, ніж результат фільму «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова, який зібрав дев’ять мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Такфлікс випускає добірку короткого метру «Літувати».

Фото: «Яремчук: Незрівнянний світ краси».

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Українські безпілотники ГУР тепер можуть знищувати цілі на відстані до 1800 км

Опубліковано

Головне управління розвідки України (ГУР) отримало нову зброю — ударні безпілотники, здатні вражати цілі на відстані до 1800 кілометрів.

Про це повідомив начальник ГУР Кирило Буданов, зазначивши, що над розвитком цих дронів працюють найкращі фахівці, зокрема спеціалісти самого ГУР.

«Ці ударні безпілотники використовуються для ураження аеродромів та російських об’єктів, які «працюють на війну», — підкреслив Буданов. — «Військові аеродроми, які є джерелом постійної загрози для мирних українських міст, здригаються від повітряних атак».

Читати також: Уряд спрощує доступ до ринку вибухівки для українських виробників зброї

До повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року в Україні не було виробництва ударних далекобійних безпілотників. Однак із початком війни ринок дронів в Україні зріс у рази.

Однією з причин цього зростання стало обмеження з боку західних партнерів, які не дозволяють Україні використовувати свою зброю для ударів углиб території РФ. Це стимулювало розвиток вітчизняного виробництва далекобійних дронів, які стали важливою частиною української оборони та атакуючого потенціалу.

Нагадаємо, що в Україні відкрили офіс протимінної діяльності ДСНС: які у нього функції.

Фото: ДП «КБ Південне».

Коментарі

Читати далі