Технології
Розробники створили зручну українську CRM-систему (ВІДЕО)
Вони полегшили життя тисячам підприємців. Створили зручну українську CRM-систему.
Раніше у бізнесменів не було вибору – всі користувались російською програмою. А з Wlaunch спокійно працюєш і не хвилюєшся, що підтримуєш окупанта.
Усе просто – реєструєш свій бізнес у системі і забуваєш про блокнот, а клієнти самі записуються в електронному календарі. Компанія Wlaunch почала розробляти перші продукти 8 років тому.
«Засновники-програмісти згуртувались навколо ідеї, що ми не дуже любимо приходити і чекати в черзі. Банально у перукарні. І ми почали дивитися зі сторони клієнта. Що потрібно зробити, щоб було швидше і зручніше виконувати повсякденні справи», – Олександр Дмуховський, директор компанії Wlaunch.
Вони створили систему, яка полегшує комунікацію між клієнтом і підприємцем. Й автоматизують більше ніж 70 сфер діяльності.
Читайте також: «Виробництво почали з сараю й 170$». Як ветеран із Харкова знайомить світ з українськими ножами та новим видом спорту
Це Сергій Панков. Він ветеран і майстер перманентного макіяжу. У якості експерименту вже 2 місяці користується цією CRM-системою.
«Після того, як почалась власна практика зіштовхнувся з такою проблемою – люди дзвонили мені напряму. Писали мені. І треба було всіх контролювати. І такі випадки були не рідкісні, що губилися просто клієнти. Я не можу зараз найняти собі помічника живого, то електронний помічник це дуже зручна така річ. Якщо брати направлення бьюті індустрії, то це дуже зручно. Неймовірно класно. Прописати можна, мабуть, все. Навіть по кожному клієнту можна маленьку карточку завести», – Сергій Панков, майстер перманентного макіяжу.
А ще хлопці з Wlaunch створили окремі мобільні додатки для підприємців.
«У нас є два типових продукти це базова ліцензія і розширена ліцензія» – Олександр Дмуховський, директор компанії Wlaunch.
Читайте також: «Повна банка» Карпат і любові. Як молода пара створила «банківську справу» з варенням та екологічною місією
Базова це все-таки, спрощена версія системи для нових компаній. Вона містить лише ключові особливості і надає хороший початковий функціонал.
Надалі є розширена ліцензія, яка фактично покликана автоматизувати все: від онлайн-оплати і до опитуваннями до і після візиту.
«Ми щиро хочемо, аби українських програм ставало дедалі більше. Можу сказати однозначно – якщо більше подібних продуктів буде, саме українського виробництва», – Сергій Панков, майстер перманентного макіяжу.
То це буде добре для людей і для країни. Тільки власний інтелектуальний продукт.
Нагадаємо, на Полтавщині презентували додаток віртуальної реальності з історією села.
Коментарі