

Можливості
Розпочався третій набір жінок на навчання у сфері креативних та IT-індустрій: як взяти участь
Projector Foundation за фінансової підтримки ЄС та інформаційної підтримки Мінекономіки оголошує третій набір на навчання у сфері креативних та IT-індустрій для українок за кордоном та в Україні. Це остання хвиля масштабного проєкту, спрямованого на здобуття професійних навичок та підтримку кар’єрних можливостей 1000 жінок.
Про це повідомляє Уряд України.
Для участі у конкурсі можуть подаватися безробітні жінки віком від 18 років, які є внутрішніми переселенками, або вимушено виїхали через війну за кордон. Потрібно мати документ, що засвідчує статус внутрішньо переміщеної особи (довідка ВПО), або переміщеної особи відповідно до країни, в якій людина перебуває.
Податися на навчання, що стартує у липні-серпні, можна за такими напрямами:
- Game Design Beginning (1 група, 20 осіб, 3 місяці)
- Copywriting Beginning (1 група, 25 осіб, 2 місяці)
- Facebook & Instagram Targeting (1 група, 25 осіб, 2 місяці)
- SEO Beginning (1 група, 20 осіб, 2 місяці)
- Internet Marketing (1 група, 20 осіб, 3 місяці)
- Sales Beginning (1 група, 15 осіб, 2 місяці)
- IT Project Management (3 групи, 25 осіб, 3 місяці)
- Web Design Beginning (2 групи 33 особи, 3 місяці)
- Mobile Apps Design (1 група, 30 осіб, 2 місяці)
- Lead Generation (1 група, 25 осіб, 2 місяці)
- SMM for Business (1 група, 20 осіб, 2 місяці)
- QA Beginning (2 групи, 20 осіб, 3 місяці)
- Graphic Design Beginning (1 група, 20 осіб, 3 місяці)
Читайте також: У ВМС показали, як відбувається знищення мін, які знаходять у Чорному морі
Про курси
На курсах студентки отримають як теоретичну базу, так і зможуть закріпити набуті навички на практиці. Навчальний процес передбачає роботу над реальними кейсами замовників. Після успішного завершення курсів студентки матимуть сертифікат та готовий проєкт для портфоліо.
Протягом навчання студенткам програми надається HR підтримка: після професійних консультацій вони підготують свої резюме та будуть готові розпочати кар’єру у креативному / IT секторі. Окрім цього, учасниці програми матимуть індивідуальну зустріч з ментором, що є експертом в галузі та поділиться власним досвідом професійної реалізації.
Також студенткам надається доступ до Projector Library (найбільшої онлайн-бібліотеки з більш ніж 640 лекціями від експертів з українських та світових компаній) і сервісу LEZO (інструмент, який допомагає студентам знайти свого потенційного роботодавця, враховуючи навички та потреби обох сторін).
Дедлайн подачі заявок: 7 липня 2024 року (неділя, о 23:00).
Деталі щодо умов участі та реєстрації можна знайти за посиланням, а залишити заявку – у формі.
Нагадаємо, благодійна конференція “Вчасно.Кращі Незламні” обʼєднає найкращі практики цифровізації бізнесу.
Фото: Уряд України
Можливості

Хостингова компанія HOSTiQ.ua запустила п’ятий щорічний грантовий конкурс «Допомога хвостикам». Волонтерські та благодійні організації з України можуть отримати тисячу доларів для реалізації корисного проєкту на підтримку безпритульних тварин.
Про це повідомили організатори.
Про конкурс
У 2024 році участь у конкурсі взяли 70 організацій. Тоді грант отримав проєкт із міста Глухів на Сумщині — команда облаштувала вольєри для собак поблизу прифронтової зони. За словами менеджерки програм КСВ HOSTiQ Юлії Піменової, у таких регіонах можливості залучення допомоги обмежені, тож локальні ініціативи мають особливу вагу.
«Було страшно подаватись на грант — чи помітять нас? Наважились для блага тварин. За виграні гроші ми зробили те, що було в мріях та планах довгий час. Радіємо з того, що нам вдалося покращити умови життя наших підопічних»» — поділилась Яна Сокол — авторка проєкту, що переміг у 2024 році.
Читайте також: UAnimals запустили власну платформу із лекціями задля допомоги тваринам
Цьогоріч переможця визначать у травні. Автори проєкту мають реалізувати свою ініціативу протягом місяця після отримання фінансування та прозвітувати про витрати.
Приймання заявок триватиме до 30 квітня 2025 року. Детальніше про умови участі можна прочитати за посиланням.
Цьогорічними партнерами конкурсу стали: IT-компанія ZONE3000, мережа «Фокстрот», KORMOTECH, бренд «Клуб 4 лапи» та виробник COLLAR. Вони також визначать власних переможців та нададуть призи.
Нагадаємо, що на Харківщині ветеринари врятували косулю зі зламаною ногою (ФОТО).
Фото обкладинки: Unsplash
Можливості

Український ветеранський фонд оголосив старт нового конкурсу «Варто діяти». Програма надає можливість ветеранам та родинам загиблих захисників отримати гранти від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень на реалізацію бізнес-проєктів.
Про це повідомили в КМДА.
Умови програми
Отримати грант на розвиток бізнесу можуть:
- ветерани, зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
- члени сімей загиблих ветеранів війни та захисників України, зареєстровані як ФОП;
- дружини або чоловіки ветеранів-ФОПів, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя;
- юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за рік до подання заявки, засновниками яких є ветерани або члени сімей загиблих захисників.
Читайте також: ЗСУ використовують далекобійне озброєння, створене завдяки інвестиціям Литви
Тематику проєктів не обмежують, за винятком аграрного бізнесу — для цієї сфери передбачено окремий конкурс у червні.
Заявки прийматимуть до 28 квітня 2025 року (до 18:00), а оголошення переможців запланували на 17 червня. Пріоритет надаватимуть проєктам, що передбачають створення нових робочих місць.
Детальні умови конкурсу та форму для подачі заявки можна знайти на офіційному сайті Українського ветеранського фонду за посиланням.
Нагадаємо, що виробники озброєння в Україні можуть отримати до 8 мільйонів гривень: умови програми.
Фото обкладинки: Getty Images
Можливості

Google оголосив про старт нової навчальної програми «Google Cloud для студентів: впевнений старт кар’єри». Компанія проведе серію онлайн-воркшопів для студентів та викладачів, які прагнуть поглибити цифрові знання та навички й побудувати кар’єру в ІТ.
Про це повідомили в Google.
Теми воркшопів
Програма охоплює теми хмарних технологій, генеративного штучного інтелекту, аналізу даних і кібербезпеки. Учасники зможуть отримати практичні знання від експертів Google та провідних українських ІТ-фахівців, а також поставити питання наживо під час заходів.
Розклад онлайн-зустрічей:
- 24 квітня, 17:00 — панельна дискусія на тему кар’єрних можливостей у сфері Google Cloud: що таке GCloud Software Engineer, Consultant, Automation Engineer, Software Architect та які навички потрібні для старту;
- 1 травня, 17:00 — обговорення трендів у штучному інтелекті, машинному навчанні та кібербезпеці;
- 8 травня, 17:00 — практичні поради щодо складання резюме, пошуку першої роботи в ІТ, значення pet-проєктів і трендів у 2025 році.
Читайте також: Мінцифри запустило платформу технологічних досягнень України
Окрім доступу до знань, учасники отримають сертифікати та можливість працювати з платформою Google Cloud Skills Boost. Програма також стане у пригоді викладачам вищих та передвищих навчальних закладів, які хочуть підготувати студентів до вимог сучасного ринку праці.
Участь у воркшопах безплатна. Для реєстрації потрібно перейти за посиланням.
Нагадаємо, що український сервіс CodeUA номінували на технологічну премію The Webby Awards.
Фото обкладинки: Pixabay