Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

Розетка, ДТЕК Мережі, Аврора та ще 9  українських компаній здобули премію «Вчасно.Кращі Незламні» за цифровізацію бізнесу

Опубліковано

12 провідних українських компаній стали переможцями премії «Вчасно.Кращі Незламні» за досягнення у сфері автоматизації. 21 червня на благодійній конференції під час презентації кейсів переможців та вручення нагород сервіс цифрових рішень для бізнесу “Вчасно” разом з  гуманітарним фондом Сергія Притули зібрали понад 127 тисяч гривень на розмінування Харківщини. Збір у 300 000 грн ще триває.

На премію «Вчасно.Кращі» стали лауреатами такі компанії: ДТЕК Мережі, «Розетка», «МЕТІНВЕСТ», «FOZZY», «lifecell», «Аврора», «Imperia Holding», «Рост», мережа книгарень «Є», «KUEHNE+NAGEL», «Юрія-Фарм», та «Криворізький залізорудний комбінат». Вони були відзначені за активне впровадження цифрових сервісів та виступили з доповідями на конференції, де поділилися своїм досвідом у впровадженні діджитал-практик, таких як електронний документообіг, цифровий підпис, еTTH та технологія EDI.

Також українські підприємці зазначили, що діджиталізація не лише допомагає бізнесу  працювати ефективно. Вона є виміром його витримки та конкурентноздатності у турбулентних умовах. За їхніми словами, саме цифрові сервіси стали одним з тих факторів, які дозволили компаніям втриматися під час повномасштабного вторгнення рф.

Читати також: Президент підписав закон про статус англійської мови в Україні: що це значить

«Війна стала перевіркою бізнесу на стійкість. І показала, що цифровізація дійсно робить компанії незламними. Під час агресії рф економіка змогла ефективно функціонувати, зокрема, завдяки відсутності привʼязки працівників до локації та можливості підписувати документи не лише в офісі. Впровадження цифрових сервісів також сприяє  швидкості закриття угод,  оперативності ухвалення рішень, усуненню проблем та затримок в логістиці, економії коштів та часу,  надійності збереження даних. І про все це розповідали сьогодні переможці премії на конференції. Як діджиталізація допомагає долати труднощі та досягати результати саме у їхній компанії» – підкреслив Антон Скоков, керівник сервісу цифрових рішень для бізнесу «Вчасно».

Зокрема менеджерка з розвитку HR проектів групи компаній «Юрія-Фарм»  Анастасія Обертюх розповіла, що найбільшою перевагою діджиталізації вважає безпеку документів.

«Серед плюсів цифрових сервісів також можна зазначити швидкий пошук при перевірках, зручність і комфорт у використанні, відсутність витрат на пересилку та ризиків втрати документів. Час на обробку однієї відпустки скоротився на 75%, час роботи з документами СEO – на 95%, час відділу кадрів – на 80%,» – додала Анастасія Обертюх.

Не менш важливими факторами, що спонукали до автоматизації бізнесу, стали вимоги ринку та економія коштів. Про це зауважив директор департаменту правового забезпечення та бухгалтерського обліку мережі торговельних центрів «РОСТ» Олег Чубаренко: «В умовах ринку виникла необхідність оптимізації бізнес-процесів, зокрема, переходу від традиційних РРО до ПРРО. Це дозволило підвищити ефективність роботи, зменшити витрати, відповідати новим тенденціям у світі бізнес-технологій. За рік загальна цифра економії у нашій мережі складає 3 мільйони 300 тисяч прямих витрат. Це досить солідна сума, заради якої варто переходити на ПРРО.»

Також підприємці відзначали важливість діджитал-сервісів у підвищенні лояльності клієнтів. «Сучасний світ – це світ клієнта, його потреб, вимог, бажань. Ми постійно працюємо над підвищенням рівня взаємодії з клієнтами. І цифрове партнерство якраз про це. Всі компанії прагнули одного – полегшити роботу, зекономити час та ресурси на роботу з документами. Ми віримо в те, що документ може подолати 100 кілометрів за одну секунду. Також ми не просто віримо в діджитал-майбутнє, а разом з клієнтами та партнерами вже його створюємо», – підсумувала керівниця управління вдосконалення комерційної діяльності ТОВ «МЕТІНВЕСТ-СМЦ» Тетяна Чайка.

Після вручення нагород зі своїм сольним стендапом про незламність українців виступив комік та волонтер Василь Байдак.

Окрім бізнесових цілей, захід мав і благодійну мету. У партнерстві з фондом Сергія Притули організатори зібрали – гривень на розмінування Харківщини. Україна сьогодні є найбільш замінованою державою світу. Мінами забруднено до 180 тисяч квадратних кілометрів. Це майже вдвічі перевищує площу сусідньої Угорщини. 297 мирних українців вже загинули від мін. Саме тому конференція покликана зібрати кошти на міношукачі для груп гуманітарного розмінування Державної спеціальної служби транспорту України. Загальна сума збору, який ще триває, – 300 000 гривень. 

Нагадаємо, що в Дії можна змінити дані про задеклароване місце проживання: деталі нової функції.

Також ми повідосляли, як виглядали українські школярі у 30-х роках минулого століття: архівні фото.

Коментарі

Економіка

Литва передала Україні новий пакет військової допомоги: що до нього увійшло

Опубліковано

28 вересня Литва повідомила про новий пакет військової допомоги для України. Загальна допомога від Литви вже перевищила 683 мільйони євро.

Як повідомляє Міністерство оборони Литви, Україна отримає боєприпаси, логістичне обладнання, ноутбуки та інші важливі ресурси.

«Наша підтримка непохитна, наша рішучість чітка: Україна переможе, бо свобода завжди перемагає. Разом — до перемоги», — наголосили в міністерстві.

Читати також: США надають Україні оборонну допомогу на $2,4 млрд — що саме отримає наша армія

Цього року Литва вже передала Україні:

  • 155-мм боєприпаси;
  • бронетранспортери М577 і М113;
  • системи протидії дронам;
  • зимове спорядження та одяг;
  • боєприпаси для протитанкового гранатомета «Карл Густав»;
  • системи дистанційного підриву RISE-1;
  • генератори;
  • запчастини для легкого штурмовика Л-39ЗА «Альбатрос»;
  • навантажувачі, причепи та розкладні ліжка.

З початку війни загальна підтримка Литви для України, включаючи військову та іншу допомогу, перевищила 1 мільярд євро.

Нагадаємо, що США передадуть Україні 7,9 мільярда доларів допомоги.

Фото: Freepik.

Коментарі

Читати далі

Економіка

Як ветеран та багатодітний батько створили корисні ласощі, що підкорюють українців (ВІДЕО)

Опубліковано

Після повернення з фронту багато ветеранів стикаються з непростим завданням адаптації до мирного життя. Віталій, один з таких захисників, шукав, як себе реалізувати в нових умовах. Роман, багатодітний батько, у цей час думав, як відновити свій равликовий бізнес.

Відео: ШоТам

Об’єднавши зусилля, вони вирішили зайнятися абсолютно новим для себе напрямом — виробництвом корисних сублімованих продуктів.

Читати також: Навчання стало першим кроком до мрії: підприємиця відкрила вегетаріанське арт-кафе в Луцьку

Почали з експериментів з яблуками, кукурудзою та травами. За допомогою сучасного обладнання, яке отримали завдяки грантовій програмі «Курс на незалежність» від агрохолдингу «Астарта-Київ» та Німецького банку розвитку, партнери почали випускати продукцію, яка зберігає всі корисні речовини та вітаміни завдяки технології сублімації. Цей процес передбачає видалення води з продуктів під впливом низьких температур, залишаючи максимум користі.

Фото: ШоТам

Неочікувано для себе, Віталій та Роман створили ласощі, які обожнюють діти. Їхня продукція настільки смачна та корисна, що діти охоче обирають її замість традиційних солодощів. А це — знак успіху, адже дітей не обманеш.

Фото: ШоТам

Зараз сублімовані фрукти та овочі підходять не лише для щоденного вжитку, але й для активних людей, туристів та навіть військових. Вони швидкі в приготуванні, поживні та зручні для тривалого зберігання.

Фото: ШоТам

Що саме стало рушієм цього проєкту, як ветерану вдалося застосувати свої знання біохімії у виробництві корисних смаколиків, та яким був їхній шлях до успіху — дізнайтеся більше у відео від «ШоТам».

Нагадаємо, що Міністерство соціальної політики запустило онлайн-сервіс для надання послуг: які функції доступні.

Фото: ШоТам.

Коментарі

Читати далі

Економіка

США надають Україні оборонну допомогу на $2,4 млрд — що саме отримає наша армія

Опубліковано

Департамент оборони США оголосив новий пакет оборонної допомоги для України на суму 2,4 мільярда доларів. Кошти підуть на посилення української протиповітряної оборони та підтримку оборонно-промислового комплексу.

Про це йдеться на сайті Пентагону.

Ця допомога виділена в рамках програми USAI (Ініціатива сприяння безпеці України), яка дозволяє купувати зброю і обладнання у виробників, а не вилучати їх з американських запасів.

Що отримає Україна

  • боєприпаси та підтримку для систем ППО;
  • авіаційні боєприпаси класу «повітря-земля»;
  • безпілотники та комплектуючі для їх виробництва;
  • обладнання для боротьби з дронами та безпілотні судна;
  • засоби захищеного зв’язку;
  • обладнання для виробництва боєприпасів;
  • запчастини, технічне обслуговування та інше допоміжне обладнання.

Це вже 21-й пакет допомоги від США в рамках цієї програми.

Нагадаємо, що у застосунку «Резерв+» зʼявляться нові послуги.

Також ми повідомляли, що ДСНС працюватиме разом із Товариством Червоного Хреста: що це передбачає.

Фото: Freepik.

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Суспільство3 дні тому

«Підйомні» для киян та пекельна БЗВП: досвід рекрутингу до війська головреда ШоТам Сергія Колеснікова

27 червня Сергій завершив робочі справи, зідзвонився через відеозв’язок з усіма друзями, зібрав речі та...

Суспільство1 місяць тому

Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

Суспільство1 місяць тому

Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

Суспільство2 місяці тому

«Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...