Суспільство
Рятувальникам Донеччини передали техніку та обладнання (ФОТО)
На Донеччині рятувальникам передали спеціальну пожежно-рятувальну техніку, спорядження та обладнання від ДСНС України, Донецької облдержадміністрації та Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ.
Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.
Рятувальники отримали пожежні автоцистерни, призначені для доставки до місця пожежі бойового розрахунку. Кожен автомобіль оснащений ємністю для води 8 т та бамперним лафетним стволом, що дозволяє виконувати гасіння пожежі під час руху автомобіля.
Спеціальні аварійно-рятувальні машини легкого типу (на базі шасі Ford Ranger) передано 3 ДПРЗ (м. Маріуполь) та 16 ДПРЗ (м. Костянтинівка). Ця техніка призначена для оперативної доставки рятувальників, спеціального обладнання до місця виникнення надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, виконання аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, заходів щодо пошуку постраждалих і надання їм першої домедичної допомоги, ліквідації локальних вогнищ, ведення радіаційної і хімічної розвідки, зв’язку та оповіщення в ході ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, катастроф і стихійного лиха.
Читайте також: Гелікоптер для порятунку хворих на Львівщині планують запустити уже в квітні
8 ДПРЗ (м. Бахмут) отримав спеціальну аварійно-рятувальну машину середнього типу (на базі шасі MAN). Автомобіль оснащений усім необхідним для виконання аварійно-рятувальних робіт: гідравлічним, електричним та пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням, первинними засобами пожежогасіння, шанцевим інструментом, засобами навігації та оповіщення, освітлювальною установкою, аварійно-сигнальними ліхтарями, ношами для перенесення постраждалих, засобами стабілізації аварійних об’єктів. Також машина оснащена електролебідкою, сигнально-гучномовною установкою, навігатором з відеореєстратором і камерою заднього огляду, радіостанціями та іншим обладнанням.
Читайте також: Вінницькі рятувальники отримали нову спецтехніку (ФОТО)
Крім цього рятувальникам передали 100 спеціальних захисних костюмів (одяг пожежника захисний) та 73 комплекти спеціального одягу (костюми спеціальні захисні (одяг пожежника захисний), каски пожежні, взуття пожежника захисне, рукавички захисні для пожежника).
Від Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) рятувальники отримали автоцистерну для перевезення питної води на базі шасі МАЗ-5340 10 т. Ця допомога стала можливою завдяки підтримці уряду Німеччини через GIZ. Автоцистерна призначена для перевезення і тимчасового зберігання питної води. Використовується для забезпечення питною водою населення у випадку аварії та перебоїв водопостачання в населених пунктах та сільській місцевості на дорогах загального користування.
Фото: dn.gov.ua
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі