Суспільство
Письменник і журналіст із Донецька Станіслав Асєєв отримав нагороду у Німеччині
Колишній бранець Кремля, письменникик і журналіст Станіслав Асєєв отримав нагороду Free Media Awards 2020 у німецькому Гамбурзі.
Про це йдеться у дописі посольства України у ФРН у фейсбуці.
«Вітаємо Станіслава Асєєва із заслуженою нагородою Free Media Awards та чекаємо на нього вже зовсім скоро в Берліні з презентацією його книги «Світлий шлях» німецькою мовою», – привітали дипломати посольства українця.
Нагадаємо, Станіслав Асєєв працював журналістом в окупованому Донецьку під псевдонімом Станіслав Васін. Був викрадений 11 травня 2017 року і утримувався проросійською терористичною організацією «ДНР» до 29 грудня 2019 року. Станіслав – лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка 2021 року за книгу «В ізоляції».
Влітку його книга «Світлий Шлях. Історія одного концтабору» вийшла в перекладі англійською мовою під назвою The torture camp on Paradise street.
Читайте також: Одинадцять книг про війну на Донбасі, які варто прочитати кожному
Фото: facebook.com/UkrBotschaftBerlin.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі