Українські прикордонники відбили атаку ворожих FPV-дронів.
Про це повідомили у телеграм-каналі ДПСУ.
Зазначається, що один ворожий коптер прикордонники знерухомили антидроновою рушницею та ліквідували вогнем зі стрілецької зброї.
Ще один FPV-дрон окупантів наші бійці «приземлили», ймовірно, так само за допомогою антидронової рушниці. З нього зняли вибухівку і тепер він служитиме на користь нашим воїнам.
Читайте також: Від камамберу в каструлі до власної ферми. Як відкрити бізнес на молоці? Розповідає засновниця «Маминого сиру» із Закарпаття
Візначимо, що прикордонна служба — правоохоронний орган спецпризначення, на який покладаються завдання забезпечення недоторканності державного кордону України.
Нагадаємо, прикордонники показали нічне збиття дрона-камікадзе у грозу.
Також ми розповідали, як прикордонник «Джокер» посадив антидроновою рушницею дрона-вбивцю з боєприпасом.
Фото: ДПСУ.