Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

11-річна дівчинка продала мамі бізнес-ідею і заробила свої перші гроші

Опубліковано

Тінейджерка Аріна (11 років) – дочка серійної підприємиці Ольги Роєнко, співзасновниці бренду доглядової косметики для підлітків teens only, продала бізнес-ідею своїй мамі і заробила 1 000 грн.

Розповідаємо як їй це вдалось. 

З чого все почалось

В лютому цього року під час зйомок відео-проєкту “teens talk”, присвяченому захисту персональних кордонів підлітків, виявилось, що найчастіше “домашні” порушують кордони тінейджерів, коли заходять в їх кімнату без стуку. Так народилась ідея створити серію стоп-хенгерів на двері кімнати підлітків, які б інформували інших членів родини про необхідність дотримуватись правил поваги персональних кордонів та попереджали б, якщо підліток хоче побути наодинці із собою. 

Спочатку стоп-хенгери на двері були створені в лімітованій колекції і отримати їх можна було лише вигравши в конкурсі від бренду на офіційних сторінках в Instagram та Tik-Tok чи замовивши набір доглядової косметики teens only.

Читати також: Без прив’язки до місця: який готовий бізнес можна купити в Україні

Ідея, за яку заплатили гроші

Побачивши, що хенгери “заходять” підліткам, привертають увагу дорослих, а також, що цю ідею скопіював інший український бьюті-магазин, Аріна запропонувала створити окремий продукт – набір стоп-хенгерів, доступний для всіх, хто відчуває потребу окреслити і захистити свої кордони вдома. Зараз такий вже можна купити в національній рітейл-мережі USUPSO та O!SOME або замовити в соціальних мережах бренду. Вартість набору з 5 креативних хенгерів – 159 грн.  

«Як дочка креативної підприємиці, я точно знаю, що класні ідеї коштують грошей. Підліткам важливо мати свої кишенькові гроші, тому я хочу заробляти. Особливо приємно створювати продукти, які захищають права підлітків на власний простір, такі що потрібні в першу чергу мені самій. Особисто мені дуже важливо мати можливість усамітнитися в своїй кімнаті так, щоб мене не турбували. Стоп-хенгери мені в цьому дуже допомагають, так батьки одразу знають чи варто до мене заходити, чи хочу побути наодинці» – поділилась Аріна.

За свою бізнес-ідею тінейджерка отримала гонорар в 1 000 гривень. За словами Аріни, оплата ініціативи тільки додала їй мотивації продовжувати розвивати свої ідеї та втілювати їх у життя. 

Довідка 

teens only – український бренд доглядової косметики для тінейджерів і тих, хто скоро ними стане. Засновниці бренду – українські серійні підприємиці Ольга Роєнко та Маріанна Самсонова. Місія бренду – захищати право тінейджерів на власний простір і власний догляд. 

Нагадаємо, що в Чернігові данський інвестор збудує сім житлових будинків та дитсадок за понад 20 млн євро.

Також ми повідомляли, що у Львові відбулася реставрація історичних вікон.

Суспільство

В Україну повернули тіла ще 1200 загиблих, зокрема й військових

Опубліковано

В Україну повернули 1200 тіл загиблих українців. Четвертий етап репатріаційних заходів провели згідно домовленостей у Стамбулі.

Про це повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Як стверджує російська сторона, повернені тіла належать українським громадянам, у тому числі й військовослужбовцям. Найближчим часом слідчі правоохоронні органи спільно з експертними установами МВС проведуть експертизи та ідентифікацію репатрійованих загиблих.

Читайте також: Україна повернула тіла ще 1200 загиблих військових

За даними координаційного штабу, обмін вдалося провести за результатами роботи співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБ України, Збройних Сил України, МВС України, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ДСНС України, інших структур Сектору безпеки та оборони України.

Репатріацію провели за сприяння Міжнародному Комітету Червоного Хреста.

Нагадуємо, що додому повернулися українські захисники, які перебували в полоні з 2022 року.

Фото: фейсбук-сторінка Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Читати далі

Суспільство

У Києві вперше проведуть форум «Зоосвідомі», де шукатимуть рішення для захисту тварин

Опубліковано

24 червня у столичному парку UNIT.City зберуться понад 200 активістів, задля порятунку тварин. На першому всеукраїнському форумі «Зоосвідомі» шукатимуть рішення у сфері захисту і розвитку культури відповідального ставлення до чотирилапих.

Про це редакції повідомили організатори події.

Серед учасників — зоозахисники з різних регіонів України, представники держави та бізнесу, міжнародні партнери, а також митці, які популяризують тему зоозахисту.

На форумі говоритимуть про:

  • ефективні сервіси з адопції;
  • нові підходи до евакуації тварин під час війни;
  • етичну роль бізнесу;
  • вплив мистецтва
  • юридичний супровід прав тварин.

Своїм досвідом поділяться: правозахисниця Олександра Матвійчук, зоозахисник і власник притулку Олексій Суровцев, продюсер Олег Кохан, мисткиня Лала Тарапакіна, керівниця UAnimals Ольга Чевганюк, засновниці притулків та ініціатив Марія Вронська, Ольга Спектор і Катерина Скрипова.

Читайте також: Як подбати про тварин у спеку: 7 порад від UAnimals

Спеціально для учасників форуму організують показ кіноальманаху «Війна очима тварин» — проєкту, створеного за участі 500 українських і міжнародних митців. Антологію заснували на реальних історіях тварин, які пережили війну в Україні. Саундтреком стрічки став хіт гурту Imagine Dragons, а премʼєра вже відбулась на кінофестивалі Tribeca в Нью-Йорку.

Форум ініціювали зоозахисниці Олена Мачинська (URSA) та Ірина Лозова (Save Pets of Ukraine). Генеральний партнер події — Kormotech, а серед інших — UNIT.City, MasterZoo та «Моршинська».

Взяти участь у події запрошують усіх, хто дбає про добробут тварин: волонтерів, активістів, представників громадських організацій. Участь безкоштовна з обов’язковою реєстрацією.

Нагадуємо, що в Нью-Йорку презентували український кіноальманах: до зйомок залучили Imagine Dragons та Шона Пенна.

Фото надали організатори події

Читати далі

Суспільство

Додому повернулися українські захисники, які перебували в полоні з 2022 року

Опубліковано

Ще одну групу важкохворих, тяжкопоранених та захисників, молодших 25 років, звільнили з російського полону. Військові, що повернулися додому пройдуть медогляд, отримають допомогу з фізичної та психологічної реабілітації, а також виплати за весь час перебування у неволі.

Про це повідомили в Координаційному центрі з питань поводження з військовополоненими.

В Україну повернулися військовослужбовці Десантно-штурмових військ, Військово-морських сил, Сил тероборони, а також Державної прикордонної служби, Нацгвардії України й Державної спеціальної служби транспорту.

Читайте також: Україна повернула тіла ще 1200 загиблих військових

За даними координаційного штабу, переважна більшість звільнених сьогодні оборонців перебували в неволі з 2022 року. Значна частина з них потрапила в полон під час оборони Маріуполя. Більшість визволених сьогодні захисників — це офіцери. Також частина звільнених — молодші 25 років.

Ці військові воювали на Донецькому, Запорізькому, Луганському, Херсонському, Харківському, Сумському та Курському напрямках.

Координаційний штаб сповістив, що найближчим часом проведуть наступний етап звільнення українських бранців.

Нагадуємо, що боєць 3-ї ОШБр пройшов 200 кілометрів з оточеного Маріуполя та отримав звання Героя України.

Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

Читати далі

Шопочитати

Військо4 дні тому

Викладала історію навіть з позицій. Це Бароко, яка служить у «Хартії»

Олена — операторка FPV-дронів, яка захищає Україну в «Хартії». Паралельно вона взяла участь у волонтерському...

Суспільство6 днів тому

Вижила після ракетного удару та отримала 45% опіків тіла: історія вінничанки, що почала ліпити моті

Стильні окуляри, голлівудська посмішка та незмінний червоний фартушок — такою нині бачать Вікторію Головіну тисячі...

Можливості2 тижні тому

Стартапи з місією: як молодь розробляє рішення для змін у своїх громадах

Понад 200 підлітків на вихідних об’єднуються в команди, беруть челенджі від місцевого бізнесу та влади...

Економіка і бізнес2 тижні тому

Одяг твоєї вулиці: військовий зі Львова створив футболки з принтом рідного району

Коли Ігор іде вулицею у футболці з принтом про рідний Сихів, перехожі звертають увагу й...