Суспільство
Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні допомагає лікарням у боротьбі з COVID-19 (ФОТО)
Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні сьогодні, 8 травня, передасть лікарням Чернігівської області засоби індивідуального захисту для медиків.
Лікарні отримають понад півтори тисячі захисних засобів, серед яких: комбінезони, респіратори, рукавички і безконтактні термометри. Ці необхідні в час пандемії засоби призначені для медиків Чернігівської центральної лікарні та районної лікарні м. Мена.
Загалом, планують передати 550 захисник комбінезонів, 550 респіраторів, 550 рукавичок, чотири безконтактні термометри і дезінфікуючі засоби. Списки усіх придбаних товарів були узгоджені з керівництвом лікарень відповідно до потреб. Загальна вартість допомоги складає понад 373 тис. гривень. Підтримка лікарням була надана за рахунок коштів програми «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Передача засобів у Чернігові відбулася 8 травня за адресою: вул. Шевченка, 114 (Чернігівська центральна районна лікарня). Були присутні: керівник лікарні Руденко Дмитро Миколайович, Подорван Андрій Федорович, заступник голови Чернігівської ОДА, представники РДА.
Передача засобів у м. Мена відбудеться 8 травня о 15:00 за адресою: вул. Шевченка, 61 (Менська районна лікарня). У Мені під час передачі будуть присутні генеральний директор лікарні Разнован Григорій Іванович, голова Менської міської ради Примаков Генадій Анатолійович, депутат міської ради м. Мена Москальчук Марина Віталіївна.
Чернігівська область для Представництва Фонду міжнародної солідарності є в Україні базовим регіоном реалізації проєктів в рамках співпраці заради розвитку. Фонд активно співпрацює з ОДА та ОТГ області з метою передачі польського досвіду з надання соціальних послуг ОТГ. Цьогорічні виклики змусили Фонд модифікувати формат співпраці та перенаправити частину коштів на підтримку лікарень у протидії COVID-19.
Усі фото: надані Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі