

Можливості
Посольство Канади оголошує грантовий конкурс на підтримку локальних ініціатив
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Посольство Канади в Україні оголошує відкриття програми Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив (КФМІ).
Про це повідомляють на сайті уряду Канади.
Про програму
КФМІ підтримує малі, але високоефективні проєкти, що відповідають пріоритетним напрямкам міжнародної допомоги уряду Канади. Програма спрямована на підтримку ініціатив, розроблених переважно місцевими партнерами.
Проєкти обираються та схвалюються Посольством Канади в Україні.
Для кого
Подати заявку можуть:
- місцеві неурядові, громадські і неприбуткові організації;
- місцеві освітні установи, що планують працювати над проєктом на місцевому рівні;
- міжнародні, міжурядові, багатонаціональні та регіональні організації та установи або агентства, які працюють над місцевими ініціативами розвитку;
- муніципальні, регіональні або національні органи влади або агенції, які працюють над місцевими проєктами розвитку.
Зазначається, що більша частина фінансування КФМІ повинна бути спрямована на місцеві організації громадянського суспільства (включаючи неурядові організації) та інші установи, що працюють на місцевому рівні.
Муніципальні, регіональні та національні державні установи можуть отримувати фінансування за умови, що їхні проєкти мають переважно місцевий характер.
Які умови
- Запропоновані активності повинні бути розпочаті орієнтовно через два місяці після подання проєктної пропозиції.
- Усі проєкти мають бути завершені до 28 лютого 2024 р. Остаточна звітність і платежі мають бути завершені до 15 березня 2024 р. У виняткових випадках дворічні проєкти, які закінчуються до 28 лютого 2025 р., можуть бути розглянуті, але мають бути чітко обґрунтовані.
- Пропозиції повинні бути заповнені англійською або французькою мовою. (Якщо це викликає труднощі, зверніться до Посольства Канади за адресою [email protected]).
- Проєктні пропозиції повинні чітко відповідати на всі запитання у формі заявки включаючи гендерний аналіз. Запропонований бюджет проєкту має підсумовувати запропоновані заходи та пов’язані з ними витрати.
Фінансування
Середній внесок КФМІ становить від $30,000 до $50,000 (максимальна сума – $100,000 за пропозицію, у вийняткових випадках).
Як взяти участь
Щоб отримати детальну форму заявки та додаткові інструкції щодо подання проєктної пропозиції, потрібно надіслати листа на електронну пошту [email protected].
Дедлайн
Подати заявку можна до 30 квітня 2023 року о 23:59 (CET).
Перший раунд відбору проєктних пропозицій буде приблизно 1 березня 2023 року. Фінальний раунд відбудеться на початку травня 2023 року.
Нагадаємо, платформа «Pro Bono Ukraine» шукає підприємців, які допоможуть громадським ініціативам робити важливі й корисні справи.
Крім того, програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» виділить 36 млн грн на підтримку українського бізнесу.
Фото: facebook.com/CanadainUkraine

Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Українська IT-компанія Genesis запускає двомісячну онлайн-програму для ІТ-підприємців і С-level керівників.
Про це повідомляють на сайті Genesis.
Про програму
Українська кофаундингова IT-компанія Genesis спільно з Meta запускають третій сезон StartUp Academy – міжнародної програми для топменеджерів і засновників технологічних бізнесів.
Наприкінці програми учасники отримають можливість презентувати свій бізнес найбільшим фондам Східної та Центральної Європи на Pitch Day та залучити венчурний капітал. Зазначається, що минулого року п’ять бізнесів залучили інвестиції на суму від 100 000 до 1 000 000 доларів.
Читайте також: Гранти до 8 мільйонів гривень: як почати власну справу за допомогою держави
StartUp Academy 3.0 – це безоплатна двомісячна онлайн-програма для ІТ-підприємців і С-level керівників про масштабування та управління технологічним стартапом. Щоб вдосконалити свої продукти, учасники вивчать покрокові бізнес-стратегії від засновників глобальних компаній, пройдуть менторську програму та отримають деталізований фідбек від експертів із Genesis та Meta.
Освітня програма буде сфокусована на таких модулях:
- стратегія;
- фінанси та інвестиції;
- продукт;
- маркетинг і продажі;
- управління командою;
- технології та інновації.
Для кого
Участь відкрита для стартапів із країн Центральної та Східної Європи. Програма створена переважно для технологічних стартапів від seed-стадії розвитку та вище, в напрямах edtech, fintech, b2b SaaS (але не обмежуючись ними), а також мобільних застосунків.
Фінансування
Наприкінці програми всі учасники матимуть можливість представити свої стартапи більш ніж 20 фондам венчурного капіталу. Однак організатори не можуть гарантувати, що ваш стартап отримає фінансування. Проте, якщо ви здатні змусити інвесторів по-справжньому закохатися у ваш продукт, ви отримаєте шанс залучити гроші та розширити свій бізнес.
Як подати заявку
Відбір містить 3 етапи: онлайн тестування, огляд презентації (Pitch Deck Review) та співбесіду. Навчання розпочнеться 7 травня 2023 року. Подати заявку на участь можна на сайті Startup Academy.
Дедлайн
Дедлайн для реєстрації — 10 квітня 2023 року.
Нагадаємо, Данський інвестиційний фонд Seier Capital планує інвестувати €10 млн у блокчейн-стартапи в Україні.
Крім того, організація YEP оголосила грантовий конкурс для стартапів на ранніх стадіях.
Фото: genesis-startup-academy.com
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
24 березня Український ветеранський фонд Мінветеранів починає відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто «Робити своє».
Про це ШоТам повідомили в Українському ветеранському фонді.
Про конкурс
Конкурс #Варто «РобиТИ своє» створений задля фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих ветеранів війни та членів сімей загиблих захисників та захисниць України у сфері сільського господарства та агропромисловому комплексі.
Грантовий конкурс запустили Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів у партнерстві з благодійним фондом «МХП – Громаді».
Для кого
Взяти участь у конкурс можуть:
- ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
- юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.
Обов’язковим пріоритетом програми є ведення заявниками підприємницької діяльності у сфері сільського господарства та агропромисловому комплексі.
Фінансування
Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн. Максимальна запитувана сума на проєкт – 1 500 000 грн.
Як взяти участь
Для участі в конкурсному відборі проєктів заявник повинен заповнити аплікаційну форму, підписати електронним цифровим підписом та подати до Фонду проєктну заявку в електронному вигляді разом із документами.
Ознайомитись із переліком документів, а також подати заявку можна сайті Українського ветеранського фонду.
Дедлайн
Останній день прийому заявок – 10 квітня 2023 року (до 00:00 за київським часом).
Більше про умови та покрокову інструкцію – на сайті Українського ветеранського фонду.
Нагадаємо, Український ветеранський фонд запустив програму мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин, яка діє до кінця воєнного стану.
Також ми повідомляли, що Фонд Східна Європа (ФСЄ) оголошують грантовий конкурс для громадських організацій, які надають життєво важливі послуги людям, що постраждали від війни.
Фото: veteranfund.com.ua
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Міністерство аграрної політики та продовольства надає гранти для створення або розвитку садівництва, ягідництва,виноградарства.
Про це повідомляє Мінаргополітики.
Про гранти
Урядова програма «єРобота», яка стартувала 1 липня минулого року, дає можливість агропідприємцям та фермерам отримати грант на створення або розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства.
Цими коштами можна оплатити будь-які витрати пов’язані з реалізацією проєкту висадки насаджень постачальникам (продавцям) матеріалів, згідно з укладеним договором.
Умови
Для того, щоб отримати грант потрібно виконати такі умови:
- розробити проєкт плану висадки насаджень, що має містити такі розділи: пояснювальну записку, генеральний план, кошторисну документацію, паспорт робочого проєкту (детальна інформація тут);
- мати у власності чи користуванні не менше ніж на 7 років земельну ділянку площею від 1 до 25 га;
- офіційно працевлаштувати працівників згідно з умовами Порядку;
- бути готовим взяти на себе від 30 відсотків витрат.
Читайте також: Гранти до 8 мільйонів гривень: як почати власну справу за допомогою держави
Також учасник програми зобов’язується вести діяльність не менше 5 років та сплачувати податки в бюджет, зокрема, за працевлаштування робітників.
Фінансування
Грантова програма дозволяє залучити від 140 тис. до 400 тис. грн за гектар, але не більше 10 000 000 гривень відповідно до суми на один гектар.
Як подати заявку
Подати заявку на отримання гранту на створення саду можна через портал «Дія».
До заяви обов’язково додати одним файлом у форматі PDF скановану копію:
- проєкту висадки насаджень, що підписана розробником;
- проєкту зрошення із зазначенням джерела водозабору.
Заявка опрацьовується протягом 15 робочих днів.
Нагадаємо, Дія.Бізнес та Нова пошта надають українським підприємцям безоплатну допомогу в перевезенні обладнання чи продукції під час релокації бізнесу.
Крім того, міжнародна компанія Corteva Agriscience запускає освітньо-грантову програму «TalentA-2023» для зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни.
Фото: unsplash.com