Суспільство
Польща допоможе лікувати українських військових
Польща допомагатиме з лікуванням українських військових, які зазнали поранень, захищаючи нашу країну.
Про це під час брифінгу повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
За її словами, урядовці України та Польщі вже домовились про спільну співпрацю.
«Ми докладаємо багато зусиль для того, аби наші поранені могли лікуватися за кордоном. Зокрема, нещодавно відбулася спільна нарада відомств охорони здоров’я, Міністерства оборони та Командування Медичних сил ЗСУ з членами уряду Польщі, і ми домовились про взаємну ефективну співпрацю. Польща готова допомагати нам і нашим пораненим», – повідомила Маляр.
Заступниця міністра оборони також наголосила, що аналогічна робота триває й з іншими країнами-партнерами.
Крім того, Маляр нагадала, що Командування медсил ЗСУ активно співпрацює в партнерами, і цього тижня уряд Японії передав медичне обладнання декільком військових госпіталів.
«Ми надзвичайно вдячні уряду Японії за цю допомогу. І так само вдячні усім іншим країнам, які долучаються і допомагають у лікуванні та реабілітації наших поранених», – зазначила Маляр.
Раніше ми повідомляли, що Литва прийме українських військових на лікування та реабілітацію.
Також нагадаємо, медики Збройних сил України врятували життя українському бійцю з вогнепальним пораненням серця. Операцію провели в одному з прифронтових мобільних госпіталів.
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі