Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Онлайн-кінотеатр «Такфлікс» випускає анімаційну добірку «Секрети дівчат»

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

До Дня боротьби за права жінок онлайн-кінотеатр «Такфлікс» випустив добірку жіночої анімації «Секрети дівчат».

Про це ШоТам повідомила команда онлайн-кінотеатру.

Добірка «Секрети дівчат» має на меті збільшити видимість та визнання українських аніматорок. Стрічки порушують проблеми розладів харчової поведінки, ментального здоров’я, прийняття себе, осмислюють урбаністичні зміни.

Добірка складається з п’яти стрічок:

  • «петрівка_реквієм» – київська анімація Катерини Возниці про декомунізацію столиці. Фільм показує короткий момент топографічної розгубленості на зламі звички. 
  • «Я та моя кремезна дупа» – іронічна анімація Єлизавети Письмак про жінку, яка сідає на жорстку дієту та починає бачити марення: до неї приходить Ангел Об’єднаних Стерв Стрункодупії. Режисерка піднімає важливу тему розладів харчової поведінки.
  • «Тигр блукає поруч» – стилізована під японську анімацію, стрічка Анастасії Фалілеєвої, зроблена з вторинних матеріалів. Серце Кацумі переповнене сумом і тривогою. Дівчина вирішує покінчити з цим раз і назавжди, аж тут на допомогу приходить Тигр.
  • «Виходь, Masha» – урбаністична анімація від Юлії Шалімової про Машу, якій онлайн-світ здається привабливішим, аніж реальний. Більшість часу її щоденної рутини забирає смартфон. Чи зможе вона вийти та відчути себе живою?
  • «Глибока вода» – казкова анімація Анни Дудко про приховану жіночу сексуальність. Самотня русалонька закохується в чоловіка і розуміє, що вже не може жити без нього. Сп’яніла від пристрасті, вона заявляється до нього у квартиру.

10% з кожного квитка Takflix передає «Повернись живим», 50% — творцям кіно. Стрічки демонструються мовою оригіналу (українська) з англійськими субтитрами. Переглянути добірку можна за цим посиланням.

Про «Такфлікс»

Це перший і єдиний онлайн-кінотеатр українського кіно. «Такфлікс» запустився в грудні 2019 року. За два роки роботи платформа зібрала найбільшу колекцію українського кіно. На «Такфліксі» можна обрати фільм на будь-який смак: від кінокласики та фільмів-призерів міжнародних кінофестивалів до дебютів молодих режисерів та мистецької документалістики. 

З 24 лютого український онлайн-кінотеатр віддає 10% з кожного квитка у фонд Повернись живим, а також організовує благодійні покази українського кіно по всьому світу.

Нагадаємо, документальний фільм «Між небом та горами» про будні «швидкої» на Закарпатті у розпал пандемії коронавірусу вийшов онлайн на «Такфлікс».

Крім того, раніше ми розповідали, що в Україні презентували трейлер документального фільму «Життя на межі».

Фото: кадр з анімації

Суспільство

Українські військові завершили навчання на ЗРК Patriot – Пентагон

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

65 українських військових, які проходили навчання на зенітних ракетних системах Patriot у США, повернулися до Європи.

Про це заявив прессекретар Пентагону Пет Райдер під час брифінгу.

Українські бійці проходили навчання на базі Форт-Сіллі у штаті Оклахома.

«Цього тижня 65 українських військовослужбовців ППО пройшли підготовку на системах Patriot у Форт-Сілл, Оклахома, і тепер повернулися до Європи», – сказав Пет Райдер.

Він додав, що після навчань ці військові пройдуть додаткові навчання у Європі на системах Patriot, які надали Сполучені Штати, Німеччина та Нідерланди.

Читайте такожВулиці Ратушного, Чикаленка та Махова. Не знаєте, хто це? Час познайомитися із проєктом «Стріткод»

Загалом понад 7000 українських військовослужбовців пройшли підготовку у США з початку повномасштабного російського вторгнення.

Райдер також повідомив, що наприкінці цього місяця в Німеччині пройдуть загальновійськову підготовку понад 4 тисячі українських військових, зокрема дві бригади — одна оснащена бойовими машинами Bradley, а друга — машинами Stryker.

«Зараз триває додаткова загальновійськова підготовка на полігонах «Графенвер» і «Гогенфельс» у Німеччині за участю двох мотопіхотних батальйонів чисельністю 1200 військовослужбовців Збройних сил України», – сказав Райдер.

Про Patriot

Комплекси Patriot уперше були розгорнуті армією США в середині 1980-х. Patriot модернізується та перебуває на озброєнні понад 10 країн, зокрема США, Ізраїлю, Німеччини, Іспанії. Його роль – захищати від повітряних та ракетних загроз у складі інтегрованої системи ППО. Залежно від модифікації цей комплекс ППО здатний прикривати радіус 100 км, а балістичні ракети – збивати в зоні 15-20 км. Максимальна висота – 20+ км, швидкість – 5000 км/год.

Нагадаємо, польський міністр оборони Маріуш Блащак в інтерв’ю виданню LA RAZÓN повідомив. що Україна отримала перші системи протиповітряної оборони Patriot. Згодом цю заяву спростували.

Також з’явилися фото навчань українських зенітників на ЗРК Patriot у Німеччині.

Фото: CNN.

Читати далі

Суспільство

На Рівненщині майстер виготовляє прилади нічного бачення для автомобілів ЗСУ (ВІДЕО)

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

 На Рівненщині радіомеханік Віктор Стасюк виготовляє прилади нічного бачення для автомобілів ЗСУ.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Рівненської обласної військової адміністрації.

Перші 10 виробів вже передали на фронт. Їх випробували наші військові.

Майстер допомагає українським захисникам із 2014 року. Після повномасштабного вторгнення включився у процес допомоги ще активніше. Чоловік виготовляв павербанки з використаних електронних сигарет, з акумуляторів від ноутбуків, майстрував буржуйки, робив ліхтарі.

А коли дізнався, що захисники потребують прилади нічного бачення, взявся за них.

Дивіться відеоДружина військового шиє спорядження для захисників

Використовує для цього автомобільні монітори, аналогові камери, акумуляторні батареї та інші комплектуючі. І його вироби пройшли випробування.

«Хлопці на передовій їздять на завдання і в темну пору доби. Це доволі складно. Адже увімкнути фари, щоб освітити дорогу, не можуть, – небезпечно, бо їх помітять здалеку. Тому потрібен інший спосіб. А ось прилад нічного бачення дозволяє їхати в темряві. Звичайно, не на великій швидкості, але дорогу при цьому видно», -— пояснює Віктор Стасюк.

Читайте такожНе «село», а простір для можливостей. Як змінити громаду своїми руками? Три приклади з Бобрицької ТГ на Черкащині

Військовим розробка сподобалася. Ті, хто спробував прилад в роботі, просять ще. Тож майстер працює над новою партією.

Нагадаємо, на Прикарпатті коваль виготовив дзвони із гільз самохідної артустановки «Піон».

Окрім того, волонтери виготовляють меблі з ящиків від снарядів.

Фото: facebook.com/AFUkraine.

Читати далі

Суспільство

На Буковині оновлюють дорогу до пункту пропуску з Румунією (ФОТО)

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Дорожники оновлюють у Чернівецькій області трасу до пункту пропуску з Румунією «Шепіт – Ізвоареле Сучевей».

Про це повідомили у Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України.

За інформацією, дорожня техніка працює на 2-кілометровій ділянці автошляху Т-26-01 «Чернівці – Вашківці – Путила – КПП “Руська”» з під’їздом до КПП «Шепіт» у високогір’ї буковинських Карпат.

Реконструкція під’їзної дороги створить можливість відновлення роботи КПП «Шепіт» після його модернізації.

Зазначається, що реконструкція дороги у високогір’ї – складний багатоетапний процес. Дорога буде розширена, відповідатиме сучасним параметрам навантаженням. Буде облаштована належна інфраструктура, щоб проїзд транспорту і рух пішоходів був комфортний та безпечний. Запорукою цього є ремонт 2 мостів, де зараз працює спецтехніка.

Читайте такожВідновили знищений бізнес і виходять на ринок США. Кейс українського бренду свічок WOOD MOOD

На об’єкті вже фінішувало перевлаштування освітлення дороги, двох водопропускних труб і двох приймальних колодязів.

Реконструкція здійснюється за міжнародним проєктом «Покращення транспортної інфраструктури у транскордонному регіоні Чернівці – Сучава (Шепіт – Ізвоареле Сучевей)» у рамках Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020.

Нагадаємо, на Буковині облаштовують 120-метровий тимчасовий міст, переданий з Норвегії.

Фото: facebook.com/agency.for.restoration.

Читати далі

Шопочитати

Суспільство2 дні тому

Майбутнє пам’яток – у приватних руках. Хто рятує культурну спадщину України? Історія ініціативи «Спадщина.UA»

Що робити з культурними пам’ятками, які опинилися за крок до руйнування? Як зберегти історичну спадщину,...

Суспільство4 дні тому

«Зруйнуйте комунізм». Як уникнути помилок радянського минулого під час відбудови? Пояснює архітектор

Після перемоги на Україну чекає масштабна відбудова: окремих будинків, мікрорайонів, міст і навіть областей. Однак...

Суспільство7 днів тому

Жінкам від жінок. Хто шукає берці 35-го розміру для наших захисниць? Проєкт «Землячки» та його засновниця Ксенія Драганюк

Хто допомагає українським жінкам на передовій? Українські жінки в тилу! Громадська організація «Землячки» забезпечує наших...

Суспільство1 тиждень тому

Як створити рекламу, яку любитимуть? Кейс агенції Bickerstaff.369, яка перейменувала «Галичину» на «Донбас» і «Крим»

Минулого літа український бренд «Галичина» запустив креативну кампанію, перейменувавши свою продукцію на честь історичних регіонів...