Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

“Нова Пошта” VS “Укрпошта”: що обирають українці та чому

Опубліковано

Станом на 2020 рік онлайн-покупки, відправлення  та швидке отримання товарів стало мейнстрімом! Дістати бажану річ із іншого кутка України за 1 день — реально. І навіть можна не виходити з хати! За умови, якщо заплатити кур’єру. В Україні фаворитами відправлення товарів є “Нова Пошта” та “Укрпошта”. Але у кого з конкурентів більше переваг та прихильників? Давайте перевіримо!

“Нова пошта”

Фірма працює 19 років на ринку України. За цей період відкрилось 6048 відділень по Україні. Це говорить про потребу суспільства у послугах швидкої доставки від “Нової Пошти”. Фірма позиціонує себе як “доставка майбутнього”.

Особливості “доставки майбутнього”

Безкоштовний онлайн-додаток

Іменний додаток “Нова Пошта” — бонус для користувачів. Відправник чи отримувач може відстежити місце посилки та дату прибуття за спеціальним кодом. Джерело передбачає: новинний контент, оглядову карту філіалів пошт, можливість зв’язку із кур’єром та розрахування цін доставки. Користувачі можуть зв’язатися з центром підтримки онлайн за потреби. Особливий підхід до кожного клієнта присутній!

Читайте також: “Нова Пошта” закупить для кур’єрів електроскутери

Цінова політика та термін доставки

Ціни варіюються в залежності від місця відправки та габаритів. Наприклад, доставка з Києва до Луцька вартує  65 гривень (до 10 кг) з терміном доставки два дні, а з Чернівців до Харкова 105 грн (до 30 кг) за три дні часу.

Різноманітність доставки

Клієнти можуть забрати чи відправити  посилку особисто у відділенні “Нової Пошти”, або ж викликати кур’єра, який доставить у зазначене місце. Зв’язатися з ним можна в онлайн-додатку або за номером відділення. Така доставка коштує від 100 гривень (ціна залежить від локації замовника та габаритів). Це чудовий вихід для людей, які економлять час.

Програма “Збільшуй можливості”

Чудова пропозиція для клієнтів “Нової Пошти”. Особливості: учасник може зберігати посилку у відділенні на 2 дні довше без додаткових платежів і отримувати товар без документів. Також на особисту картку можливостей нараховуються бонуси, які можна витратити на послуги з арсеналу “Нової Пошти”.

Показники користувачів  (статистика “Нової Пошти”):

  • відправлені посилки без пошкоджень — 99,96 %;
  • своєчасне прибуття посилок у відділення — 98,32 %;
  • груз без втрати речей — 99,992 %;
  • своєчасна доставка за адресою — 99, 77%;
  • задоволені сервісом клієнти 8,70 з 10;
  • клієнти, що рекомендують пошту — 77%.

Високі показники якості доставок для клієнтів, спеціальні можливості, європейський підхід — аргументують розширення “Нової Пошти” по Україні. Фірма затребувана, адже  кожен знайде послугу для себе з огляду на побажання.

“Укрпошта” —  “головна пошта країни”!

Саме так позиціонує себе підприємство, яке працює з 1994 року на ринку. У 2017 пройшло оновлення і їх логотип із конвертом змінився на сучасний ріжок, який трансформується у значок геолокації. Ви знайдете 11 000 відділень по Україні, що на 4952 точки більше ніж у “Нової Пошти”.

Що пропонує “головна пошта країни”

Різноманітні доставки

Окрім доставки із закордону та кур’єрської актуальні пропозиції такі:

Укрпошта SmartВox — спрощений процес пакування (без черг, зважувань та очікувань). Можна замовити послугу онлайн, а бокс та код активації забрати у відділенні. Відправку треба здійснити протягом 5 місяців. Ціни за бокс: від 35 — S  і до 50 грн — L.

Укрпошта Стандарт — найдешевший варіант відправки. Термін доставки: 6 днів у міста України, 3 днів у межах міста та 4 дні у межах області. Термін відправки довший, ніж у “Нової Пошти” (можливе відправлення терміном у 2 дні).

Читайте також: В Україні випустили поштову марку, що поїде на станцію «Академік Вернадський» в Антарктиду

Укрпошта Експрес — найшвидша доставка арсеналу “Укрпошти”. Триває від 3-х днів у міста України та від 2 днів по регіону. Найпопулярніша позиція серед перелічених 3-х через швидкість.

Бандероль

Друковані відправлення такого формату є перевагами “Укрпошти”, таку пропозицію на ринку пропонує лише ця фірма. Тарифи: відправте листа від 11 до 44 грн без ПДВ. Отримання: від 1 до 5 днів в залежності від пріоритетності відправки.

Продукти “власної марки”

Особистий конверт, оригінальна поштова марка з іменем (замовлення онлайн) та листівка. Такі позиції пропонує замовити пошта своїм відвідувачам. Текст та дизайн обирається власноруч. Ціни: листівка  від 14-20 гривень, конверт від 12-14 гривень, марка від 120-510 за 1 аркуш.

Доставка за межі України

Відправити посилку в одну з 230 країн світу — реально, адже “пошта майбутнього” є членом Всесвітнього поштового союзу. Ціна: з Києва до Румунії — 1889.16 грн з вагою до 15 кг, а до Великобританії — 1800.6 грн з вагою до 10 кг.

Безкоштовний додаток “Укрпошта”

У користувачів є можливість:

  • оформити відправлення онлайн;
  • знайти відділення та індекс;
  • розрахувати вартість;
  • переглянути відправлення за номером;
  • переказати гроші.

Все ж “Укрпошта” в порівнянні з “Новою Поштою” має свої особливості: бандероль, продукти “власної марки”, SmartВox!

Клієнти поштових відділень України мають змогу обрати фаворита для себе. Вибір залежить від їх побажань: відправити листа бандероллю з оригінальною маркою — в “Укрпошті”.  Накопичити бонуси за програмою “Збільшуй можливості” та отримати посилку протягом 1-2 днів — на “Новій Пошті”.

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство5 днів тому

«Генеалогія доступна кожному». Як дослідити історію свого роду?

Понад 13 років тому в сільській хатині своєї прабабусі Світлана переглядала старі світлини в родинному...

Технології2 тижні тому

«Більше не залежимо від центральної системи електропостачання». Як одесити зробили свої багатоповерхівки автономними

День мешканців багатоквартирного будинку на вулиці Капітана Кузнєцова в Одесі починається зі сходу сонця, яке...

Суспільство2 тижні тому

Як юнак з ДЦП вступив до університету і здійснює свої мрії

Максимові 19 років. Він щойно закінчив перший курс університету — вивчає політологію, бо любить аналізувати...

Суспільство3 тижні тому

Як почати бізнес у місці, яке сховане від світу? Досвід засновниці «Твого райка»

Альона Лагно родом з Канева, за освітою програмістка, живе та працює за фахом у Києві....

РЕКЛАМА: