

Суспільство
«Нова пошта» влітку відкриє два відділення у Чехії
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Компанія «Нова пошта» в червні 2023 року планує відкрити два відділення у Чехії.
Про це повідомляє співвласник компанії В’ячеслав Климов, пише «Інтерфакс-Україна».
«Відкриваємось. Усе йде за планом. Зараз першою відкриється Чехія. Це відбудеться на початку червня. Ми плануємо, що точно відкриємося в Празі. Спочатку там буде одне відділення, але за кілька тижнів відкриється і друге. Наступною країною, швидше за все, буде Німеччина», – сказав він.
Він також додав, що в Німеччині компанія розвиватиметься через побудову мережі з партнерами-франчайзі, відповідну модель протестували в Польщі. На його думку, це дозволить значно пришвидшити темпи розвитку.
«Якщо у Польщі “Нова пошта” спочатку відкривала відділення самостійно, то зараз має і партнерів-франчайзі. Наш партнер у Катовіце вже зараз робить обсяги, які дорівнюють обсягам відділень у Варшаві. Це підтверджує, що франчайзинг працює», – зазначив співвласник.
На яких умовах залучають до співпраці партнерів-франчайзі – невідомо.
Про компанію
«Нова пошта» – заснована у 2001 році українська міжнародна група компаній з логістики, лідер експрес-доставки за обсягами доставлених посилок в Україні. Компанія надає бізнесу і приватним особам повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг.
Добовий рекорд кількості відправок був зафіксований в грудні 2021, коли компанія за добу доставила 1,8 млн відправлень. За даними Нової пошти, за 6 місяців 2022 року компанія доставила 113 млн посилок та вантажів. Нова пошта є також лідером в Україні за швидкістю доставки – до 24 годин між великими містами та до 48 годин між районними центрами. Станом на серпень 2022 компанія має 8500 відділень та 13600 поштоматів по всій країні.
Нагадаємо, українська компанія «Нова Пошта» у понеділок, 20 березня, відкрила перше відділення у Литві, а саме – у Вільнюсі.
Також раніше ми повідомляли, що Нова пошта відкриє відділення у Румунії, Німеччині та країнах Балтії.
Фото: з відкритих джерел

Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
У Миколаєві почав працювати перший в Україні Координаційно-консультативний центр підтримки цивільного населення.
Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Зазначається, що Центр створили у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я при Миколаївській обласній військовій адміністрації.
Відомо, що під час першого засідання Координаційного центру розглянуто пріоритетні напрями роботи, спрямовані на адаптацію та покращення умов життя внутрішньо переміщених осіб.
Робота центру буде спрямована на вирішення питань соціального захисту, зокрема забезпечення житлом і сприяння зайнятості постраждалого населення, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги.
Читайте також: «Наші вчителі – ченці з усієї країни». На Чернігівщині пекарня відродила старовинні рецепти монахів. Як це вдалося
Крім того, в області планують створити Центри підтримки цивільного населення при сільських, селищних, міських радах, де будуть реалізовуватися місцеві програми підтримки переселенців.
Нагадаємо, в Україні запустили єдиний онлайн-майданчик для допомоги постраждалим від війни.
Також сім’ї з дітьми зможуть подавати заявки на отримання соцвиплат у «Дії».
Фото: facebook.com/MReintegration.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
У вільному доступі з’явився документальний фільм про туристичні локації Закарпаття. Стрічка має назву «Закарпаття: Шлях відновлення».
Про це повідомили в Управлінні туризму та курортів Закарпатської обласної військової адміністрації.
Зазначається, що локаціями зйомок фільму стали:
- затишні вулички Ужгорода і Мукачева,
- замок Паланок,
- палац Шенборнів,
- кузня Гамора,
- бальнеологічний курорт «Косино»,
- чани Лумшор,
- еко-ферма «Райський куточок»,
- блакитне «Закарпатське море»,
- гігантський Карстовий міст,
- Свидовецький хребет.
Окрім того, автори також зібрали найкращі рецепти легендарних закарпатських голубців у Великому Бичкові.
Читайте також: Як тебе не любити? 11 короткометражок про Київ, який ви не знали. Радять ШоТам і Такфлікс
Стрічку створили у межах реалізації Програми розвитку туризму та курортів у Закарпатській області на 2021-2023 роки.
Нагадаємо, вийшов трейлер документального фільму «Готові до спротиву» про воїнів 107-ї бригади тероборони ЗСУ.
Також ми повідомляли, що вийшов трейлер документального фільму про акторів-переселенців.
Фото: скриншот із відео.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
ЗСУ знищили бліндаж росіян, влучивши у нього артилерійським снарядом.
Відео опублікували на фейсбук-сторінці 26-ї артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича.
На відео видно, що наші бійці з першого пострілу розгромили ворожі позиції прямим попаданням.
Зазначається, що це спільна робота воїнів із 26 артилерійської бригади та бійців 1-ї окремої бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна.
Читайте також: Чому окупанти стрімголов тікають від воїнів 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців (ВІДЕО)
Про 26 АБр
26-та артилерійська бригада імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича — з’єднання артилерійських військ у складі Сухопутних військ ЗСУ. Входить до складу оперативного командування «Північ». Бригада має назву на честь генерал-хорунжого Романа Дашкевича — військового і політичного діяча Української Народної Республіки, одного із засновників української артилерії.
Про 1 ОБрСпП
1-ша окрема бригада спеціального призначення ім. Івана Богуна перебуває у підпорядкуванні Сухопутних військ ЗСУ. З березня 2022 року бригада дає відсіч російським окупантам та завдає нищівних поразок ворогу. Бригада носить ім’я Івана Богуна – державного та військового діяча, полководця часів Хмельниччини.
Нагадаємо, штурмова бригада ЗСУ знищила під Бахмутом ворожу гаубицю «Мста-Б».
Також ми розповідали, як 45 артбригада ліквідувала ворожу піхоту під Бахмутом та Соледаром.
Фото: facebook.com/AFUmilhistory.