Суспільство
Німеччина передала Україні першу радіолокаційну станцію TRML-4D
Німецька компанія Hensoldt передала Україні першу багатофункціональну радіолокаційну станцію TRML-4D.
Про це повідомили в офіційному звіті компанії, пише Мілітарний.
Згідно з документом, компанія в рекордно короткий термін має поставити всі чотири РЛС TRML-4D для зенітно-ракетного комплексу IRIS-T SLM компанії Diehl Defence.
Радіолокаційна станція TRML-4D компанії Hensoldt є основним засобом виявлення батареї IRIS-T SLM. До складу батареї також входять кілька самохідних пускових установок та центр керування вогнем.
Передача РЛС відбувається у рамках отриманого від Diehl Defense замовлення на суму, що обчислюється двозначним числом у мільйонах євро. За словами генерального директора Hensoldt Томаса Мюллера, завдяки наявності серійної виробничої лінії, компанія може поставити системи в найкоротші терміни.
TRML-4D
Розроблена у 2018 році, TRML-4D – це мобільна багатофункціональна РЛС середньої дальності C-діапазону. Німецька РЛС дозволяє виявляти, супроводжувати й класифікувати різні типи повітряних цілей, в т.ч., малорозмірні, швидкісні, низьколітаючі та/або маневруючі крилаті ракети.
У TRML-4D використовується активна фазована антенна решітка (АФАР) з електронним скануванням на основі приймально-передаючих модулів з нітриду галію (GaN). АФАР забезпечує цифрове формування багатопроменевої діаграми спрямованості.
Станція дозволяє одночасно виявляти та супроводжувати до 1500 різних цілей на дальностях від 0,01 до 250 км. Максимальна висота виявлення – 30 км. Літаки винищувальної авіації можуть супроводжуватися на відстані до 150 км, надзвукові ракети – на відстані до 60 км. Крім того, РЛС оснащена системами розпізнавання «свій-чужий», виявлення та придушення перешкод.
Раніше ми писали, що німецька система протиповітряної оборони IRIS-T вже заступила на бойове чергування в Україні й продемонструвала перші результати.
Також нагадаємо, на Херсонщині наші захисники збили ворожий штурмовик Су-25.
Фото: mil.in.ua.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі