Технології
Незабаром у будь-якій точці світу: український стартап розширює географію
Український стартап для реєстрації торгової марки запрацював за кордоном. Cтартап PatentBot – чат-бот-реєстратор торгової марки – запускає свою роботу на території СНД. З його допомогою можна безкоштовно перевірити, чи вільна торгова марка в Росії, Білорусі та Казахстані, потім здійснити пошук і подати заявку в режимі 24/7, весь процес займає до 10 хвилин.
Міжнародне патентне бюро
Стартап активно розширює географію діяльності, і зовсім скоро з’явиться можливість реєструвати торговельну марку в будь-якій точці світу.
Читайте також: Український стартап отримав 150 тисяч доларів інвестицій
«Наша глобальна мета – стати міжнародним патентним бюро, за допомогою якого кожен користувач, де б він не перебував фізично, мав можливість зареєструвати свій товарний знак по всьому світу всього за кілька хвилин», – розповіла Наталя Владимирова, СЕО PatentBot.
1500 заявок на ТМ
PatentBot запустився у 2017 році в США і Україні, в квітні 2018 року – в країнах Європейського Союзу і Китаю, в тестовому режимі бот працює на території країн Близького Сходу. За ці 2 роки за допомогою бота було подано понад 1500 заявок на ТМ і проведено десятки тисяч безкоштовних пошуків за назвами.
У січні 2018 року PatentBot був визнаний «Ботом року» за версією американської платформи ProductHunt. У червні 2019 року проект привернув ангельські іноземні інвестиції, і оцінка компанії досягла $ 1 млн.
Які переваги має PatentBot?
PatentBot – це бот-реєстратор торгових марок, який зводить процес подачі заявки на реєстрацію до 10 хвилин спілкування онлайн. Інтеграція blockchain в сервіс допоможе спростити і захистити складну систему захисту авторських прав.
З використанням blockchain немає необхідності друкувати листи і макулатуру, ходити на пошту і витрачати час, платити за поштовий збір, відправляти конверт, а потім зберігати його з можливістю відкрити тільки один раз в суді. Використовуючи blockchain, інформація про авторське право безпечна і легко перевіряється в разі юридичних суперечок.
Так, після відправки файлу замовник отримує його назад в зашифрованому вигляді з відміткою про час шифрування. Після надсилають ключ, яким можна відкрити файл.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі