Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни

Опубліковано

В Україні запускається соціальна платформа «Жити назустріч», мета якої – якісна інтеграція ветеранів і ветеранок у цивільне життя. З 25 липня по 15 серпня у головних вітринах столиці можна буде побачити глибокі та щемкі фото ветеранів, які змогли повернутися до повноцінного життя після важких поранень, та їх близьких, що подолали складний шлях разом з героями.

Про це повідомляють організатори.

Фото: Констянтин Ліберов

Щоб показати ці неймовірні історії підтримки, любові й довіри, ПУМБ та ЦУМ Київ об’єдналися з Superhumans, Ігри Нескорених (Invictus Games Ukraine) і фотографом Костянтином Ліберовим.

«Фотографії Костянтина Ліберова – дійсно маніфест, повз який неможливо пройти. Для нас це унікальна можливість привернути увагу суспільства до якісної інтеграції ветеранів у повноцінне життя. Окрема подяка ЦУМ Київ, який заради важливої мети перетворив свої вітрини з фешн-мекки на майданчик для фотопроєкту і старту платформи «Жити назустріч», – коментує запуск проєкту маркетинг-директорка ПУМБ Ксенія Сікорська.  

Фотопроєкт став першим проявом ініційованої ПУМБ платформи інтеграції ветеранів «Жити назустріч» і присвячений її основній ідеї: ветерани не повинні повертатися до цивільного життя наодинці.

Фото: Констянтин Ліберов

Про це говорить кожне фото героїв: Владислава Єщенка з дружиною, Сергія Храпка з донькою, Гліба Стрижка з вірним псом Тором, заручених Анастасії Савки та Олексія Левченка, Георгія Раскалєя з мамою.

«Та підтримка ветеранів – завдання не лише для їхніх близьких. Ми всі можемо робити прості кроки назустріч ветеранам: бачити й помічати героїв поміж нас, ділитись власним досвідом, бути відвертими та відкритими. А почати можна вже сьогодні. Завітайте до ЦУМ Київ, щоб дізнатися більше про фотопроєкт та платформу «Жити назустріч»!» – кажуть організатори.

Читайте також: Для ветеранів створили безоплатні офлайн-курси з кібербезпеки

Побачити вітрини можна буде з 25 липня по 15 серпня в ЦУМ Київ за адресою вулиця Хрещатик, 38.Але найголовніше – продовжити йти назустріч ветеранам й надалі.

Тож банк закликає українців не бути осторонь: дізнаватися більше на сайті платформи «Жити назустріч» та приєднуватися до телеграм-каналу ініціативи t.me/zhytynazustrich. Давайте жити назустріч новому кращому майбутньому разом!

Нагадаємо, у Чернівецькому театрі створять простір для ветеранів.

Фото: Констянтин Ліберов

Коментарі

Суспільство

Друкарня «Фактор-Друк» відновлює свою роботу

Опубліковано

У Харкові відновлює роботу друкарня «Фактор-Друк», яку росіяни зруйнували 23 травня ракетним обстрілом.

Про це повідомляють у сюжеті «Радіо Свобода».

Наразі друкарня готує підручники до нового навчального року та набирає на роботу нових співробітників. Але «Фактор-Друк» поки не може провести повний цикл виготовлення книжок. Тому надруковані книжки передають іншим друкарням, аби ті зробили обкладинки й передали у магазини та школи.

«Зараз основне, що ми можемо, — це друкувати. Ми друкували “Історію України“, Всесвітню історію, Фізику, Мистецтво, взагалі багато підручників. До цього був 7 клас, а зараз ми друкуємо 1–2 клас», — розповіла генеральна директорка друкарні Тетяна Гринюк.

Читайте також: Україна вперше візьме участь у Міжнародному книжковому ярмарку «Liber» в Іспанії

Вона додає, що основне влучання було в палітурний цех, який знищили. Та зараз уже провели демонтажні й монтажні роботи та відновили дах, стелю і стіни.

Нових співробітників друкарні допомагали вчити колеги з інших підприємств. Вони навчали працівників та давали їм можливість стажуватися, аби ті були готовими до роботи у «Фактор-Друк».

Нагадаємо, що редакція ШоТам готувала добірку своїх улюблених книжок від видавництва Vivat, яке входить до холдингу «Фактор», як і сама друкарня.

Фото: Pixabay

Коментарі

Читати далі

Суспільство

«Шахтар» придбав квартиру для родини, яка постраждала від ракетного удару в Краматорську (ВІДЕО)

Опубліковано

Футбольна команда «Шахтар» придбала квартиру для родини 3-річної Яни Степаненко, яка постраждала під час ракетного удару по вокзалу Краматорська. Тоді Наталя Степаненко — мама двійні — втратила ліву ногу, а її дочка Яна — обидві нижні кінцівки.

Їхню історію дивіться у відео ШоТам.

Після року реабілітації у США родина повернулася до України. І завдяки футболістам «Шахтаря» має новий дім.

На новосілля до сім’ї завітав капітан «Шахтаря» Тарас Степаненко. Він передав їм особливий подарунок — шарф «гірників», який воїни ЗСУ врятували з одного з будинків у рідному для сімʼї Степаненків селищі Нью-Йорк на Донеччині.

Фото: ШоТам

Нагадаємо, що цьогоріч Яна брала участь у всесвітньо відомому Бостонському марафоні. Вона пробігла на ротезах пробігла відстань у 5 кілометрів і втілила мрію пораненого воїна. Дівчинка зібрала понад 500 000 гривень на протез для військового.

Фото: «Шахтар»

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Готель «Україна» у центрі Києва продали за 2,5 мільярда гривень

Опубліковано

18 вересня завершився перший аукціон в рамках великої приватизації. За 2,5 мільярда гривень продали готель «Україна» у Києві.

Про це повідомили у Фонді державного майна України.

На торги виставили 4-х зірковий готель «Україна», який має 14 поверхів, 363 номери та 6 конференц-залів. Організатором аукціону став Фонд державного майна України. Стартовою ціною аукціону був 1 мільярд гривень.

Читайте також: Цифра дня: скільки податків сплатила IT-сфера в Україні з 2022 року

Переможець аукціону

Переможцем торгів стало ТОВ «Ола Файн», яке заснували у 2021 році. Основний вид його діяльності, за даними YouControl, — це надання в оренду й використання нерухомого майна. Розмір статутного капіталу компанії — 768 тис. грн. Її власником є підприємець Максим Кріппа.

Нагадаємо, що у Києві перейменують вулицю на честь Богдана Ступки.

Фото: Фонд державного майна України

Коментарі

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство3 тижні тому

Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

Суспільство4 тижні тому

Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

Суспільство1 місяць тому

«Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...

Суспільство2 місяці тому

Люди не вірять, що вони справді там працюють: це жінки у «чоловічих» професіях

Оксана за фахом перукарка, Анеліна — фельдшерка, а Марія має історичну освіту та до декрету...