Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

Не лише EcoFlow. Шукаєте зарядну станцію? 8 виробників, які допоможуть пережити блекаут зі світлом

Опубліковано

Потрібна зарядна станція, але не знаєте, кому з виробників варто довіряти? Давно задивляєтесь на EcoFlow, але не проти розглянути бюджетніші варіанти? ШоТам проаналізував ринок та підібрав найкращі варіанти виробників портативних зарядних станцій, які врятують вас під час відключень світла та затяжних блекаутів. Від українських брендів – до станцій із сонячної Каліфорнії.

1. BanderaPower 

Український виробник BanderaPower вже встиг завоювати авторитет на світовому ринку. А одні з новітніх розробок BanderaPower 1.1 та BanderaPower-2 добряче служать нашим військовим на лінії фронту. Це багатоканальні зарядні станції, що створені для організації освітлення, обігріву та встановлення зв’язку у зоні бойових дій. Пристрої мають близько 10 виходів і роз’ємів, одночасно заряджають телефони, планшети, тепловізори та побутові електроприлади.

Станції BanderaPower доволі потужні: деякі дають змогу зарядити 50-60 телефонів на 100%, при цьому 5-6 девайсів можуть заряджатися одночасно. Сама конструкція важить до 17 кг. Пристрій упакований в захисний чохол, оснащений міцним плечовим ременем. Завдяки цьому переносити зарядну станцію доволі комфортно. Виробник також випускає запчастини, тож у разі поломки станції не варто хвилюватися щодо пошуку окремих деталей.

зарядна станція Бандера
Зарядна станція Bandera Power 225S.

2. EcoFlow 

Знайомий усім EcoFlow має чимало переваг: швидко заряджається (за півтори години – на 100%), легкий у перенесенні та перевезенні в багажнику та довговічний (ресурс АКБ на 3 тисячі циклів передбачає тривале використання). Зарядну станцію можна живити від розетки, сонячної батареї та автомобіля. 

Лінійка River підходить для використання у будинку та офісі, Delta — розрахована на більш потужну техніку та здатна живити навіть холодильник. Залежно від моделі та параметрів до електростанції можна увімкнути від 6 до 11 пристроїв одночасно. 

Крім того, компанія EcoFlow дозволяє збільшити потужність своїх пристроїв за допомогою додаткових акумуляторів. До того ж власники EcoFlow можуть встановити мобільний додаток, у якому зручно слідкувати за роботою станції. Тобто, перебуваючи за межами будинку, ви зможете вмикати та контролювати свій пристрій за допомогою смартфону. 

 зарядна станція ЕкоФлоу
Зарядна станція EcoFlow River.

3. BLUETTI

Не менш потужні портативні електростанції й у каліфорнійського виробника BLUETTI. Пристрої використовують як вдома, так і під час виїздів на природу, що свідчить про їхню портативність. Також зарядну станцію BLUETTI нерідко зустрінеш на лінії фронту — електростанції є необхідністю для наших військових. За допомогою BLUETTI заряджатимуться не тільки телефони й планшети, а й холодильники, дрони та рації.

Станції заряджаються від мережі 220 Вт, авто та сонячних панелей. Перевірити залишок заряду можна завдяки вмонтованому дисплею, а «погратися» з налаштуваннями — у мобільному додатку. 

Однією із фішок BLUETTI є бездротова зарядка телефонів. Так-так, аби зарядити телефон вам не потрібен кабель, достатньо лише прикласти девайс до панелей на верхній частині корпусу станції. Ціна пристроїв залежить від комплектування та технологій. Але навіть якщо обрати найдоступнішу модель — її завжди можна доповнити сонячною панеллю, акумуляторною батареєю, додатковими шнурами та адаптерами. 

Зарядна станція Блуетті
Зарядна станцiя Bluetti EB55.

4. Jackery

Портативні станції Jackery є одними із найменших за розміром, що робить їх дуже зручними у використанні. Ще один плюс — їхня безшумність. Пристрої Jackery ідеальні  для роботи в офісі чи вдома. 

Разом з електростанціями виробник пропонує придбати сонячні батареї. Хоча станція може заряджатися від розетки чи авто, отримання заряду від сонця — більш екологічний спосіб. Jackery випускає панелі JackerySolarSaga з потужністю від 100 Вт. Вони продуктивно працюють як в сонячну погоду, так і в похмурий день. Часто станції продаються в комплекті із сонячними панелями.

Залежно від джерела живлення та моделі електростанція заряджається від 2 до 14 годин. Виробник застерігає не забувати про температурні норми, адже недотримання температурних обмежень негативно впливає на роботу пристрою.

Джейкері зарядна станція
Зарядна станція Jackery.

5. Anker

Китайський бренд Anker зарекомендував себе як світовий лідер в галузі електроніки. Електростанції швидко заряджаються (в Turbo режимі від 0 до 80% за одну годину), зручні та легкі у транспортуванні. 

Життєвий цикл електростанції Anker сягає понад 3000 циклів. Це кількість разів, коли пристрій може працювати на 100%, усі наступні цикли обсяг батареї сягатиме 80%. Виробник запевняє, що цього достатньо щонайменше для 10 років роботи. Anker, як і деякі вище згадані бренди, пропонує користувачам встановити мобільний додаток. 

Перевагою є і те, що Anker можна брати в зимові походи — пристрої витримують температуру від 0°C до -40°C. Отже, вам не потрібно хвилюватися щодо зв’язку навіть у найсуворіші морози! Зарядка приладів здійснюється від додаткової сонячної панелі, автомобільного прикурювача або централізованого джерела живлення.

Купити зарядну станцію Анкер
Зарядна станція Anker 535.

6. Genergy

Електростанції італійської торгової марки Genergy теж приваблюють надшвидкою зарядкою. Лише за півтори години пристрій заряджається на 100% від звичайної розетки на 220 Вт. Окрім мережі, заряджати можна прикурювачем та сонячними панелями. Утім сам бренд Genergy не виготовляє панелі, тож доведться підбирати щось у інших виробників.

Станції мають великі дисплеї, за допомогою яких користувач відстежує рівень заряду та кількість підключених споживачів струму. На передній панелі пристрою розташовані розетки змінного і постійного струму, порти різних типів (близько 8 портів). Потужні моделі дозволяють підключати цілий будинок, використовуючи систему керування подачею електроенергії.

зарядні станції
Зарядна станція Genergy GZE1515.

7. Power Plant 

Незважаючи на те, що Power Plant – доволі молодий бренд, він користується популярністю серед покупців. До того ж компанія регулярно представляє ринку вдосконалені моделі. 

Електростанції Power Plant, виготовлені в Китаї, підійдуть для будинку, квартири чи офісу. Будуть у пригоді й на відпочинку, бо пристрої легкі та компактні, обладнані міцними ручками, що зручно для транспортування. Станції Power Plant мають захисні системи від надлишкового заряду, перевантаження та перегріву. 

Пристрої цього бренду продуктивно зарядять сучасні гаджети, побутову техніку, прилади для військових. Більш потужні станції можна використовувати для аварійного електроживлення на промислових об’єктах, у лікарнях, при проведенні аварійно-рятувальних робіт. 

яку зарядну станцію обрати
Зарядна станція PowerPlant 1036.8Wh.

8. Goal Zero 

Портативна станція від Goal Zero потужна і легка у користуванні. Про це говорить той факт, що пристрій має декілька портів: можна одразу заряджати й ноутбук, і холодильник. Станція заряджається швидко, і про завершення заряду повідомить відповідним звуковим сигналом. Продукція Goal Zero розробляється в США, а виготовляється ​​на заводі в Китаї.

Безперервна робота станції Goal Zero розрахована на 500+ циклів. Пристрій підходить для роботи вдома чи в офісі та кемпінг-подорожей. Хоча для останнього варіанту краще додатково придбати сонячну панель — це дозволить заряджати станції просто на природі. 

купити зарядну станцію
Зарядна станція  Goal Zero Yeti 200X.

Коментарі

Технології

У Черкасах відкрилася FPV-школа Третьої штурмової бригади

Опубліковано

KillHouse.academy відкриває нову FPV-школу для військових і цивільних у Черкасах. У ній навчають керувати дронами, які стали невід’ємною частиною сучасного поля бою.

Про це повідомляє Третя окрема штурмова бригада на своїй сторінці у фейсбуці.

Про школу

Інструкторами школи стали бійці Третьої штурмової бригади, які самі використовують FPV-дрони в бойових умовах. За 6–9 днів учасники отримують практичні навички, які допоможуть не лише на фронті, а й у цивільному житті.

Читати також: Пряме фінансування дронів, що летять у росію: нові домовленості зі Швецією

Що чекає на учасників

FPV-школа пропонує:

  • навчання пілотуванню бойових дронів;
  • індивідуальні заняття з інструкторами;
  • ознайомлення з сучасними технологіями та їхньою роллю у війні.

Зареєструватися можна за посиланням: KillHouse.academy.

Нагадаємо, що Литва фінансуватиме українське виробництво далекобійних дронів, зокрема «Паляницю».

Фото обкладинки: Freepik.

Коментарі

Читати далі

Технології

За два дні продали понад мільйон копій гри «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля»

Опубліковано

Українська гра «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» за перші два дні після релізу продалася тиражем у мільйон копій. А ще більше користувачів приєдналися до пригод у Зоні через Game Pass.

Про це повідомляють розробники.

Команда розробників з гумором прокоментувала шалений наплив гравців:

«Не дивно, що в Зоні трохи тісно».

Популярність гри перевершила всі очікування, перетворивши її на головний хіт осені.

Читати також: Monobank випустив нові обкладинки на картки у дусі «S.T.A.L.K.E.R. 2» (ФОТО)

Перевантаження інтернету

Ажіотаж довкола «S.T.A.L.K.E.R. 2» позначився навіть на інфраструктурі — українські провайдери Triolan і «Ланет» повідомляли про тимчасове зниження швидкості інтернету через масові завантаження гри.

«S.T.A.L.K.E.R. 2 видав потужність понад 9000 і розковбасив Інтернет на 6 годин», — пожартував директор провайдера «Ланет» Маріан Івасюк.

Нагадаємо, що українську гру «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» присвятили захисникам України.

Фото обкладинки: гра «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля».

Коментарі

Читати далі

Технології

Українські розробники створили дрон вертикального зльоту та посадки

Опубліковано

Компанія Buntar Aerospace презентувала новий розвідувальний дрон вертикального зльоту та посадки Buntar-1. Розробка створена спеціально для роботи в умовах сучасного бою, враховуючи реальні потреби військових.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Про нову розробку

Buntar-1 призначений для розвідки в реальному часі, наведення, коригування вогню ствольної та реактивної артилерії, а також фіксації наслідків ураження. Його тестували на Харківському напрямку, де аеророзвідники відзначили якість передачі відео без затримок та стабільність зв’язку, навіть під дією ворожих РЕБ-систем.

Дрон обладнаний унікальним програмним забезпеченням, яке автоматизує роботу екіпажу та підвищує ситуативну обізнаність. Радіус дії Buntar-1 складає близько 50 кілометрів, а його опанування досвідченими операторами займає всього три доби.

Відео: Міністерство цифрової трансформації

Читати також: В Україні протестували новітню систему для розмінування з ШІ: як вона працює

Деталі

Один із творців дрона є бійцем Сил безпеки й оборони, тож Buntar-1 розробляли з урахуванням бойового досвіду. Завдяки цьому інженери змогли створити систему зв’язку, яка працює навіть в умовах активної протидії РЕБ.

Компанія вже працює над вдосконаленням. У новій версії, Buntar-3, очікується збільшення часу перебування у повітрі до трьох годин, що розширить можливості безпілотника.

Нагадаємо, що Сили оборони отримають всюдихід-амфібію для роботи в екстремальних умовах (ФОТО).

Фото обкладинки: скріншот з відео Міністерства цифрової трансформації.

Коментарі

Читати далі