Суспільство
NASA хоче залучити Україну до дослідження Місяця
Національне управління США з аеронавтики і космосу (NASA) зацікавлене в залученні українських підприємств до досліджень Місяця. Про це заявив адміністратор NASA Джим Бріденштайн під час зустрічі з послом України у США Валерієм Чалим, повідомляє у Facebook прес-служба українського дипвідомства.
“Джим Бріденштайн висловив вдячність за підтримку Україною космічних ініціатив NASA. Наголосив на зацікавленості у залученні українських підприємств до реалізації проектів у сфері дослідження Місяця”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Для польотів на Місяць NASA обрало компанію з Дніпра
Сторони відзначили позитивні приклади українсько-американської взаємодії у космічній сфері, зокрема в рамках проекту “Антарес”; обговорили співпрацю щодо дослідження космосу та активізацію двостороннього діалогу у цій сфері, зокрема в рамках українсько-американської робочої групи, створеної в травні 2016 року.
Читайте також: Україна планує запустити 4 космічні апарати
Крім того, сторони домовилися про підготовку до підписання міжурядової угоди про співробітництво та використання космосу в мирних цілях.
Нагадаємо, “Антарес” – спільний українсько-американський проект, у рамках которого Україна виготовляла, зокрема, першу ступінь ракети-носія та вантажний супутник для Міжнародної космічної станції. NASA вже неодноразово запускало в космос ракети, створені за участі України.
Що варто знати про NASA?
Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (англ. National Aeronautics and Space Administration(NASA)) — агентство уряду США, засноване 1958 року для досліджень у галузі аеронавтики й космічних польотів.
Штаб-квартира NASA розташована у Вашингтоні; основний майданчик — на мисі Канаверал у Космічному центрі Кеннеді у Флориді.
Перша космічна програма NASA почалася іззапуску космічного апарату “Піонер” у 1958-му, який збирав інформаціюдля подальших пілотованих польотів, найвідомішим з яких став політ на Місяць “Аполлона-11” 16-24липня 1969.
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Команда та інклюзивність
Коментарі
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі