Суспільство
На Вінниччині створять 15 тисяч нових робочих місць
На Вінниччині інвестиції у регіональний розвиток упродовж трьох років забезпечать створення в регіоні 15 тис. нових робочих місць. Про це повідомили в ОДА, передає Укрінформ.
Загалом планується у різних сферах реалізувати 190 інвестиційних проектів на загальну суму 23 млрд грн.
500 доларів зарплати
Створення нових виробництв з високою доданою вартістю дозволить створили нові робочі місця з конкурентною зарплатнею.
“Ми розраховуємо на зростання за цей період середньомісячної заробітної платні в еквіваленті 500 дол. США і зменшення частки «сірого» ринку зайнятості з 25-27% до 10%”, – кажуть в ОДА.
Читайте також: На Миколаївщині збудують текстильну фабрику на 250 робочих місць
Серед найбільших проектів, які будуть реалізовані у сфері промислового виробництва та АПК і переробної галузі, зокрема введення в експлуатацію другої черги заводу холодильного обладнання UBC-Group, яка сумарно забезпечить роботою 2 тисячі людей. А також інші великі підприємства, які будуть збудовані або розвинуть виробничі потужності: завод компанії Head (австрійський виробник спортивного обладнання і екіпіровки для зимових видів спорту – ред.) та друга черга будівництва заводу з виробництва сонячних панелей компанії KNESS, яка забезпечить загалом створення 2 тис. робочих місць у Вінниці.
Окрім того, йдеться ще й про розширення потужностей компанії МХП, яке забезпечить створення 3 тис. робочих місць.
Читайте також: В Івано-Франківську відкривають перший індустріальний парк
Також поблизу м. Гнівань цьогоріч розпочнеться реалізація проекту з будівництва заводу поглибленої переробки кукурудзи компанії ТОВ “Зернопереробний комплекс «Альфа», а компанія «Бунге-Україна» наступного року побудує новий завод з переробки кукурудзи у Тростянецькому районі. Загалом, тільки в галузі переробки і АПК буде створено додатково 1360 нових робочих місць.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі