Суспільство
На Рівненщині розробляють шість туристичних веломаршрутів «Поліська Січ»
Шпанівська територіальна громада спільно з ГО «Спілка велосипедистів Рівного» розпочали реалізацію проєкту «Екокультурний туристичний маршрут «Поліська Січ». Його гасло: «Полісся дивовижне».
У межах проєкту буде промарковано комплексний екокультурний туристичний маршрут, що містить 6 маршрутів різної складності загальною протяжністю близько 400 км.
Треки маршрутів прокладено територією Рівненщини другорядними дорогами та екостежками так, щоб охопити максимальну кількість цікавих історико-культурних місць і об’єктів природно-заповідного фонду.
Маршрути є радіальними, тобто починаються і завершуються в одному місці – це Острів фестів поблизу с. Хотин Шпанівської територіальної громади Рівненського району.
Читайте також: Вирватись з міста: 9 унікальних місць для відпочинку на Київщині, про які ви не чули
Комплексний туристичний маршрут вже є популярним серед велолюбителів та велотуристів з різних куточків України. Адже ним, починаючи з 2016 року, кожного літа проходить найбільший в Україні туристичний велофестиваль «Марафон Поліська Січ».
Маршрут підходить також для пересування пішки, для скандинавської ходьби тощо.
Реалізація даного проєкту передбачає не тільки ознакування маршрутів, але й встановлення інформаційних щитів, створення сайту-візитівки з детальним описом туристичних атракцій, що розташовані вздовж маршруту, створення цікавих фото- та відеоматеріалів та інші заходи з промоції.
Читайте також: В Україні стартує масштабний туристичний проєкт «Моя мотокраїна»
Проєкт «Екокультурний туристичний маршрут «Поліська Січ» реалізується в межах програми «Культура.Туризм.Регіони» за підтримки Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.
Організаційним партнером проєкту виступає Управління культури та туризму Рівненської ОДА.
Нагадаємо, на Рівненщині розробляють унікальний туристичний маршрут «Міста Погориння».
Як ми повідомляли раніше, презентували один із найдовших екологічних маршрутів в Україні «Волинський спадок».
Головне фото: kraslavasvestis.lv.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі