Суспільство
На Прикарпатті будують унікальний водноспортивний комплекс
У Коломиї на Прикарпатті триває будівництво унікального водноспортивного комплексу. Про це повідомляє dzerkalo.media.
До кінця 2019 будуть виведені стіни та покриття будівлі нового водноспортивного комплексу “Н20”. Наразі всі фундаментні роботи виконані.
Чому проект унікальний?
Проект “Н20” в Коломиї – унікальний для України, адже будується ціла тренувальна база для спортсменів. Тут зможуть проводити підготовку до змагань зі спортивного та синхронного плавання, водного поло та веслування на каное. Також облаштують зали для боксу, боротьби, єдиноборств, силової підготовки в тренажерному залі. Буде й можливість займатися волейболом, баскетболом, гандболом, міні-футболом та іншими видами спорту.
Читайте також: На дитячі спортивні комплекси та басейни в Україні виділили 350 млн гривень
Водночас, у Києві виготовляють металоконструкції для майбутнього водноспортивного комплексу. Їх мають транспортувати в Коломию та розпочати встановлення вже найближчим часом – наприкінці липня.
Скільки коштує будівництво?
Загальна вартість будівництва – майже 300 мільйонів гривень. Минулого року підрядники освоїли майже 60 мільйонів, зокрема на підведення комунікацій. Цього року на об’єкт передбачено майже 95 мільйонів, розповідає заступник міського голови Коломиї Олег Дячук. Усі кошти – з державного бюджету. Надходять вчасно, тож і роботи тривають безупинно.
На будівельному майданчику працює 25 осіб – монтажники, бетонувальники, а також 6 одиниць техніки. Роботи йдуть у плановому режимі. Об’єкт має бути зведений і зданий у 2020 році.
Суспільство
Що пропонує новий McDonald’s
Коментарі
Суспільство
Учасники ініціативи
Благодійний збір
Довідка
Коментарі
Суспільство
Аліна Шаповал
наставниця дітей, позбавлених батьківського піклування
Почула про наставництво і зрозуміла, що це моє
Я часто їздила в дитбудинок на свято Миколая — традиційно з іграшками та солодкими пакунками. Але засумнівалася, чи цукерки — це єдиний спосіб їх підтримати?
Чому наставництво краще за цукерки
Коли волонтери приходять до дітей, вони дуже швидко звикають, охоче обіймаються, розповідають історії. А потім люди їдуть, і дитина знову відчуває себе покинутою.
Хочу, щоб дитина стала собі опорою
Зрозуміла, що деколи треба прийняти позицію такого собі спостерігача — не втручатися в чужий досвід чи нав’язувати думку, а підтримувати людину.
Пам’ятаю, тоді прийшла до своєї старшої наставної, і вони якраз сиділи в укритті — почалася тривога. Дитбудинок збиралися евакуювати за кордон, тож я принесла смаколиків у дорогу. Тоді й побачила цю дівчинку — і вона мені так сподобалася! Така відкрита, харизматична. Мені хотілося зробити для неї щось хороше, тож за пів року я стала її наставницею.
Дитині потрібна людина, вона хоче мати друга.
Як стати наставником чи наставницею для дитини з інтернату
- Звернутися до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді там, де ви живете, або ж до організацій, які працюють з наставництвом — наприклад, до Асоціації Наставництва для дітей та молоді.
- З вами проведуть співбесіду, після цього можна збирати документи: медичні довідки, довідку про відсутність судимості тощо.
- Треба буде пройти спеціальне навчання, щоб дізнатися особливості вікової психології та як комунікувати з дітьми.
- Обрати собі наставного чи наставну, переглянувши анкети дітей. Познайомитися з обраною дитиною та переконатися, що й дитина не проти вас як наставника.
- Тільки після цього з вами укладають договір на надання послуг наставництва. І так ви можете починати своє волонтерство!
Коментарі