Економіка
На Полтавщині відновлюють міст через річку Удай, який не ремонтували 20 років
У Полтавській області розпочато ремонт мосту через річку Удай на автодорозі Р-60 «Кролевець-Пирятин».
Про це повідомили на сайті Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.
Зазначається, що дорога сполучає центр та північ України, зокрема Полтавську та Сумську області. Значна частина трафіку – це пасажирські автобуси. Відтак аби проїзд був безпечним, розпочато оновлення мосту.
Що зроблять?
Першочергово відбудеться заміна деформаційних швів, які повністю зруйновані.
«Якщо цього не зробити зараз, то інші елементи мосту зазнають руйнування, зокрема під загрозою опиниться прогонова будова», — йдеться у повідомленні.
Деформаційні шви компенсують поздовжні переміщення прогонової будови залежно від температурних показників навколишнього середовища.
Читайте також: Міфи про економіку. Чи дійсно підприємець живе за рахунок споживачів та працівників?
Паралельно буде проведена заміна перильного та бар’єрного огородження та ремонт тротуарів. Роботи виконуються за кошт експлуатаційного утримання.
Щоб не перекривати повністю рух дорогою, буде встановлено світлофор, який забезпечить проїзд транспорту в реверсивному режимі.
Міст збудовано в 1966 році. Востаннє його ремонтувати 20 років тому. Тоді були замінені прогонові будови та опори.
Нагадаємо, у Сумській області на мосту через річку Сулу дорожники повністю змонтували металеву прогонову будову. Йдеться про тримальну конструкцію, що перекриває простір між опорами та спирається на них.
Окрім того, у Вінницькій області відкрили для проїзду 100-метровий міст через річку Сіб.
Фото: facebook.com/pl.ukravtodor.
Економіка
Коментарі
Економіка
Як усе почалося?
Ідея європейської інклюзії в Україні
«Ми різні, але рівні»
Коментарі
Економіка
Деталі
- Якщо у вас вже є ліцензія, необхідно зареєструвати рослину як активний фармацевтичний інгредієнт (АФІ) в Державному реєстрі лікарських засобів (наказ МОЗ № 426).
- Поки триває процес отримання ліцензій в Україні, дозволено ввозити медичний канабіс із-за кордону, щоб пацієнти могли отримати необхідне лікування. МОЗ також ініціював скорочення строків реєстрації, щоб прискорити цей процес для бізнесу.
- Після реєстрації підприємства мають підключитися до електронної системи контролю, яка запрацювала 1 жовтня. Кожну операцію з канабісом необхідно вносити до системи протягом доби.
- Для ввезення сировини потрібно отримати дозвіл від Держлікслужби, погоджений зі СБУ. Заявки на квоти на 2025 рік приймаються до 1 грудня 2024 року.
- Після ввезення сировину можна продавати в аптеки, що мають відповідні ліцензії.
Коментарі