Ви читаєте:
На Полтавщині пілоти літали у складних метеоумовах (ФОТО)
4хв на читання
Назад
На Полтавщині пілоти літали у складних метеоумовах (ФОТО)
4хв на читання

На Полтавщині пілоти літали у складних метеоумовах (ФОТО)

20 Січня 2021, 21:30
Марина Конопльова
Поділилися
0

На Полтавщині вертолітники літали вдень і вночі у складних метеоумовах, пише АрміяІнформ.

За інформацією, завдання чергової льотної зміни, що відбулася в окремій бригаді армійської авіації імені Ігоря Сікорського, передбачали вильоти екіпажів на маршрут за визначеною системою та тренування передових авіаційних навідників. Окрім цього, пілоти виконували перелік вправ на класну кваліфікацію.

Одними з головних чинників, що визначили особливість польотів, стали складні погодні умови, зумовлені низькими температурними показниками та мінливою хмарністю. Тому командуванням частини та групою керівництва польотами безпекова складова була визначена як пріоритетна. При цьому особливу увагу приділили запобіганню обмороженням і застудам особового складу.

Виліт на розвідку погоди й подальше ухвалення рішення на польоти, врахували і можливі подальші зміни метеорологічної ситуації. Але і льотний, і наземний склад примхам зимової негоди протиставив високу фахову виучку та морально-психологічну налаштованість. При цьому молоді льотчики відпрацювали визначені вправи нарівні з досвідченими товаришами.

Читайте такожЗбройні Сили використали технологію «Віраж-планшет» для виявлення авіації (ВІДЕО)

Особливе навантаження лягло на плечі інженерно-технічного складу, який у складних погодних умовах забезпечив безаварійну роботу авіаційної техніки та озброєння.

Усі завдання планової таблиці були виконані в повному обсязі також і завдяки чіткій взаємодії усіх ланок наземного забезпечення льотної зміни, що і було підкреслено упродовж післяпольотного розбору командуванням авіаційної бригади.

Читайте такожЯк випробовували гелікоптери з українськими лопатями (ВІДЕО)

Нагадаємо, українські Мі-8 у Конго забезпечили ротацію техніки.

Як ми повідомляли раніше, українські миротворці в Конго провели тренування авіанавідників.

Усі фото: armyinform.com.ua.

Військові Навчання Літак
По темі
Читайте також

Підприємці за партами: школярі на Хмельниччині вирощують екочай, який продаватимуть у місцевих магазинах

Коли шкільний дзвінок сповіщає про початок уроку, учні цього ліцею поспішають не до класу, а до теплиці....
4 Грудня 2025
00:38
Ось так наша країна та мова об’єднали трьох іноземців із трьох різних країн

Ось так наша країна та мова об’єднали трьох іноземців із трьох різних країн

23 години тому
00:58
Українські танцюристи Владислав Степурко й Даяна Васютяк стали найкращими на міжнародному турнірі

Українські танцюристи Владислав Степурко й Даяна Васютяк стали найкращими на міжнародному турнірі

23 години тому