Суспільство
На півдні ЗСУ знищили понтонну переправу окупантів
На півдні країни Збройні сили України за добу знищили три ворожі склади з боєприпасами та понтонну переправу.
Про це повідомили у зведенні Оперативного командування «Південь».
Зазначається, що внаслідок атак ліквідовано 80 окупантів.
Тривають позиційні бої, внаслідок яких відбувається просування наших військ і закріплення територій.
«Ворог віддає перевагу контрбатарейній боротьбі, намагаючись уникнути прямого зіткнення. Несе втрати і відступає», — зазначили в командуванні.
ЗСУ критично вразили поромну переправу окупантів у районі Нової Каховки без можливості подальшого використання.
Читайте також: «Зали Донеччини чекають нашого повернення». Один з найбільших танцювальних центрів України відкриває студію в Ірпені
Втрати окупантів на півдні за добу:
- вісім танків;
- 17 одиниць автобронетехніки;
- одна гаубиця Мста-Б;
- одна БПЛА Орлан-10;
- три склади боєприпасів у Миколаївському, Херсонському та Бериславському районах;
- у районі Нової Каховки вражена поромна переправа.
Протягом дня росіяни завдали 20 авіаударів вздовж лінії зіткнення. У відповідь ЗСУ завдали 10 ударів, але ракетно-артилерійські підрозділи виконали понад 350 вогневих завдань.
Нагадаємо, за даними ОК Південь на півдні ЗСУ просунулися на кілька десятків кілометрів вперед.
Також ми повідомляли раніше, як на Херсонщині воїни 28 ОМБр знищили підкріплення росіян: БТР-82, Т-72Б3 та БМД-2.
Фото: facebook.com/okPivden.
Суспільство
Суспільство
Лауреати
- Найкраща драматична вистава – “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраща музична вистава – мюзикл “Тигролови”, Київська національна оперета;
- Найкраща дитяча вистава – “Піноккія”, Київська опера на Подолі;
- Найкраща камерна вистава (вистава малої сцени)” – “Намалюй мені літак”, Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра;
- Найкраща режисерська робота – Давид Петросян за виставу “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраще виконання чоловічої ролі – Олексій Богданович за роль Альфреда у виставі “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраще виконання жіночої ролі – Ольга Гришина за роль Анелі у виставі “Для домашнього вогнища”, Національний театр імені Лесі Українки;
- Найкраще виконання чоловічої ролі другого плану” (премію розділили два актори) – Остап Ступка за роль Бургомістра у виставі “Візит”, Національний театр імені Івана Франка; Олександр Бондар за ролі Екскурсовода, фанатичного студента й диригента Артуро Тосканіні у виставі “Соломія”, Театр драми на Печерську;
- Найкраще виконання жіночої ролі другого плану – Лариса Трояновська за ролі Кошатниці та Надії Танашевич у виставі “Зелені коридори”, Театр на Подолі;
- Найкраща сценографія – Даниїла Колот, вистава “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраща музична концепція вистави – Борис Севастьянов, мюзикл “Піноккія”, Київська опера на Подолі;
- Найкраще пластичне вирішення вистави – Раду Поклітару, балет “ДискриміНАЦІЯ”, Київ модерн-балет;
- Найкращий акторський дебют – Ганна Михайличенко, моновистава “Мовою троянд”, Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я”;
- Найкращий режисерський дебют – Володимир Абазопуло, Ярослав Гуревич, вистава “Круасани з мигдалем”, Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я”.