Суспільство
На Одещині побудують дитячий садок на 190 місць
На Одещині вже цього року збудують новий дитячий садок. Загальна вартість робіт складає 45 мільйонів гривень. Кошти на будівництво виділив Державний фонд регіонального розвитку, повідомляє пресслужба облдержадміністрації.
Як зазначається, дитячий садочок на 190 місць будують у селищі Авангард Овідіопольского району.
Як розповів керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций, садок здадуть вже цього року. Наразі ж будівельники працюють у прискореному темпі.
«Роботи на будівельному майданчику тривають безперервно. Садочок буде зведено за найвищими нормами та стандартами будівництва, аби дітки зростали у безпечному та творчому просторі. Дуже радію, що цей об’єкт з’явиться у центрі Авангардівської ОТГ, де проживає багато молодих сімей», — зазначив керівник Одеської ОДА Максим Куций.
Нагадаємо, в Україні спростили умови для відкриття та ліцензування дитячих садків. Кожна дитина матиме доступ до якісної дошкільної освіти.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі