Ви читаєте:
На Миколаївщині відновлюють міст на трасі «Одеса – Новий Буг» (ФОТО)
2хв на читання
Назад
На Миколаївщині відновлюють міст на трасі «Одеса – Новий Буг» (ФОТО)
2хв на читання

На Миколаївщині відновлюють міст на трасі «Одеса – Новий Буг» (ФОТО)

29 Січня 2022, 11:09
Марина Конопльова
Поділилися
0

На Миколаївщині ремонують міст на трасі Р-55 «Одеса – Вознесенськ – Новий Буг».

Про це повідомили у пресслужбі Укравтодору на фейсбук-сторінці.

Зазначається, що триває капітальний ремонт мосту поблизу смт Веселинове, розташованого на 115 кілометрі автодороги Р-55.

Нині мостовики бетонують фундамент на берегових опорах. Також на об’єкт капремонту завозяться необхідні матеріали (пісок та щебінь) для влаштування «подушки» під перехідні плити. 

Попереду – влаштування ізоляції шафових стінок, збирання та встановлення опалубки, а також армування конструкції мосту.

Читайте такожУкраїнці винайшли пристрій, що економить пальне та зменшує вуглецевий слід автівки. Ось, як це працює

Після капремонту мостовий перехід стане ширшим майже на 2 метри. Тут будуть влаштовані тротуари, бар’єрне та перильне огородження, бордюрні блоки, а також пішохідні доріжки на підходах до мосту.

Належне інфраструктурне облаштування забезпечить комфорт, безпеку та надійність пересування як водіїв, так і пішоходів.

Нагадаємо, на Чернігівщині триває реконструкція залізобетонного мосту через Удай.

Фото: facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua.

Міст Ремонт
По темі
Читайте також

Як українці стали Миколаями для інших: три історії, які надихають допомагати

До Дня Святого Миколая українці готують подарунки не тільки своїм близьким, а й тим, хто потребує цього...
5 Грудня 2025
01:21
Двоє добрих друзів України, які підтримують наших людей та вчать нашу мову

Двоє добрих друзів України, які підтримують наших людей та вчать нашу мову

1 день тому
03:01
З чого почалася історія медіа #ШОТАМ

З чого почалася історія медіа #ШОТАМ

1 день тому