Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
1 3 1 3

Економіка і бізнес

На Миколаївщині стартувало будівництво бетонної траси

Опубліковано

На Миколаївщині тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв між селами Возсіятське та Водяно-Лорине. Підрядні підприємства працюють згідно узгодженого календарного графіку робіт. Про це повідомляє прес-служба САД у Миколаївській області.

Читайте також: В Україні поступово відмовляться від ямкового ремонту доріг

“Наразі дорожники виконують комплекс підготовчих робіт та спорудження тимчасових бетонних заводів необхідних для проведення зосереджених робіт на автомобільній дорозі. Представники Служби автомобільних доріг у Миколаївській області здійснюють постійний контроль якості робіт та матеріалів”, – йдеться у повідомленні.

Цього року на відновлення автомобільної дороги Н-14 Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв за маршрутом Кропивницький — Миколаїв буде виділена величезна сума − 500 млн грн., дорога запроектована в бетоні. На ремонтно-будівельні роботи по Н-11 Дніпро — Миколаїв (через м. Кривий Ріг) видатки складуть 180 млн грн. Окрім цього, субвенція на ремонт доріг місцевого значення та комунальної власності сягне 370 млн грн, що на 109 млн грн більше, ніж було минулого року.

Загальна сума виділених коштів на автошляхи Миколаївщини по плану на 2019 рік, у в тому числі за рахунок субвенції, складає рекордні 1 млрд 328 млн грн. Це на 337 млн грн більше у порівнянні з 2018 роком.

Коментарі

Економіка і бізнес

Українська компанія отримала $250 000 інвестицій для розширення на європейський ринок

Опубліковано

Український стартап GetOrder залучив $250 000 у pre-seed раунді інвестицій. Лідером раунду став український венчурний фонд Digital Future, який підтримує молоді технологічні компанії, орієнтовані на зростання. Також участь взяв фонд United Angels Network.

Про це повідомляє dev.ua.

Що робить GetOrder?

GetOrder — це сервіс, який допомагає автоматизувати роботу ресторанів, об’єднуючи популярні платформи доставки їжі, такі як Glovo, Bolt Food, Uber Eats та Wolt, з POS-системами типу Poster, Profit, Smart Touch. Це дозволяє передавати замовлення автоматично, без участі працівників, що значно знижує ймовірність помилок.

Читати також: Monobank спростив процес переказу коштів із картки на картку за IBAN: як це працює

Де працює стартап?

Зараз GetOrder вже працює з понад 1400 ресторанами не лише в Україні, але й в інших країнах, таких як Естонія, Латвія, Литва, Польща, Кіпр, Грузія та Казахстан.

Отримані інвестиції команда планує використати для розширення свого продукту, а також виходу на нові європейські ринки.

Чим GetOrder кращий за конкурентів?

Основні переваги GetOrder — це швидкість та архітектура. Інтеграцію з POS-системами можна налаштувати за 5 хвилин, тоді як у конкурентів це займає кілька тижнів. Це робить сервіс особливо зручним для великих мереж ресторанів та dark kitchens (кухні, які готують їжу виключно для доставки).

Нагадаємо, що на Полтавщині побудують потужний завод із переробки сої.

Фото: Vector.

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

Укрзалізниця пришвидшує ремонт колій на деяких ділянках для дитячого відпочинку: де саме

Опубліковано

Укрзалізниця прийняла рішення пришвидшити графік ремонтних робіт на ділянці Івано-Франківськ — Рахів, щоб забезпечити безперешкодний рух поїздів для перевезення дитячих груп на оздоровлення та освітні табори в гірських районах під час осінніх канікул.

Про це повідомляє УЗ.

Зазначимо, що раніше планувалося закриття цієї ділянки на ремонт з 13 по 31 жовтня, щоб підготувати колію до зимового пікового сезону. Однак, після отримання понад 300 групових заявок саме на 27 жовтня, компанія оперативно скоригувала плани і відкрила рух поїздів через Яремче, Татарів-Буковель, Ворохту та Ясіню.

Читати також: Укрзалізниця додала рейси у Камʼянець-Подільський: розклад поїздів

«Ремонт, який ми почали раніше, відтепер адаптовано під потреби перевезення дитячих груп. Враховуючи великий попит і важливість забезпечення безпечного та комфортного руху, ми відкрили важливі напрямки саме в ці дати», — зазначають у компанії.

Ремонтні роботи продовжуватимуться після 31 жовтня, коли також відкриється зворотний рух для повернення дитячих груп. Квитки на поїзди, які працюватимуть у ці дати, вже доступні через застосунок Укрзалізниці.

Нагадаємо, що Укрзалізниця запускає додаткові поїзди на час шкільних канікул.

Фото: Укрзалізниця.

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

Monobank спростив процес переказу коштів із картки на картку за IBAN: як це працює

Опубліковано

Monobank зробив переказ коштів між картками за допомогою IBAN ще зручнішим для своїх клієнтів.

За словами співзасновника банку Олега Гороховського, наразі для таких платежів не діють звичні обмеження в межах 150 000 грн на місяць.

«Якщо ви переказуєте значні суми, краще робити це через IBAN, а не за номером картки. Саме тому ми вирішили максимально спростити цей процес», — зазначив Гороховський.

Тепер у платежах за IBAN Monobank автоматично підтягує контакти, що значно полегшує користувачам процес переведення коштів. Для ще більшої зручності можна додавати тих, з ким ви часто здійснюєте перекази, в розділ «Обрані». Це дозволить швидше здійснювати транзакції.

Важливо, що обмеження у 150 000 грн на перекази за IBAN наразі не діють, на відміну від традиційних p2p-переказів між картками. Щоб скористатися всіма новими можливостями, не забудьте оновити додаток Monobank.

Читати також: На Полтавщині побудують потужний завод із переробки сої

Як це працює

  • Переказ за IBAN дозволяє швидко і зручно переказувати значні суми без обмежень.
  • Контакти тепер автоматично підтягуються під час здійснення платежів, що значно полегшує цей процес.
  • Можна додавати користувачів у «Обрані» для швидких і регулярних переказів.

Завдяки цим нововведенням Monobank продовжує працювати над покращенням сервісу та зручності для своїх клієнтів, надаючи більше гнучкості та можливостей у фінансових операціях.

Нагадаємо, що у межах програми «Національний кешбек» випустили два мільйони карток: підсумки тестування.

Фото: Monobank.

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Спорт1 тиждень тому

Спорт дав зрозуміти, що не все втрачене. Це історії ветеранок, які представлятимуть Україну на «Іграх Нескорених»

«Ігри Нескорених» стали символом незламності духу наших воїнів. 35 учасників — ветеранів та військовослужбовців, які...

Суспільство2 тижні тому

Почав вчити інших у 17 і вже заробив мільйон. Як працює одна з найбільших онлайн-шкіл для підлітків

У свої 17 років Ілля Літун з Чернівців відмовлявся від прогулянок з друзями, а весь...

Суспільство2 тижні тому

Заробив понад 7 тисяч гривень за кілька днів. Як юні «підприємці» продають малюнки на ОLХ

За запитом «намалюю вашого улюбленця» на OLX від початку вересня зʼявилася вже майже сотня оголошень...

Можливості2 тижні тому

Зробили будинок енергоефективним: 5 рішень ОСББ, що допомогли зменшити витрати на опалення

Ще задовго до початку повномасштабної війни Україна взяла курс на європейську енергоефективність. Об’єднання співвласників багатоквартирних...