Суспільство
На мосту через річку Десна під Черніговом дорожники влаштовують прогонову будову
Дорожники працюють над будівництвом нового мосту через річку Десна на підʼїзді до Чернігова. Він важливий для прямого звʼязку між Черніговом та Києвом.
Про це повідомили в Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України.
Будівельники завершили насування нижньої гілки металевої прогонової будови нового мосту, довжина якої майже 300 метрів. У наступні кілька днів її опустять на опори. Далі розпочнуть насування верхової гілки металевої прогонової будови мосту.
Новий міст будують поруч з тим, які зруйнували російські війська. Вночі 23 березня 2022 року під час блокади Чернігова російський літак скинув на нього кілька авіабомб. В результаті удару впали прольоти штучної споруди і обласний центр залишився без єдиного на той час автомобільного сполучення зі столицею.
Читайте також: Українські бренди переосмислюють етнічну спадщину України. Ось чому це нормально і правильно
Відновити прямий транспортний звʼязок Чернігова з Києвом після деокупації області змогли влітку, встановивши понтон та облаштувавши під’їзні дороги до нього. До цього часу обʼїзна дорога між обласними центрами займала чотири години замість півтори, як було до війни. Паралельно розпочали зведення нового мосту та відновлення старого для організації тимчасового проїзду.
Новий міст буде довший на 56 метрів – 628 м. Матиме чотири смуги руху, а не дві. Стане найбільшим мостом через річку Десна і зможе забезпечити проїзд для транспорту, кількість якого постійно зростає.
Крім цього, штучна споруда матиме велодоріжки та пішохідні зони, зʼїзди до приватного сектору та берегу річки Десна.
Завершити роботи з будівництва нового мосту через Десну планують до кінця 2024 року.
Нагадаємо, на Херсонщині побудували новий міст через Інгулець на місці зруйнованого окупантами.
Окрім того, на Херсонщині відновили два мости, які зруйнувалися через війну.
Також на Чернігівщині відремонтували міст через річку Сейм.
Фото: facebook.com/agency.for.restoration.
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі