Економіка і бізнес
На Львівщині будуватимуть новий завод із виробництва сухих будівельних сумішей
У селі Розвадів Миколаївського району будуватимуть завод із виробництва сухих будівельних сумішей. Українська компанія «Ковальська» планує інвестувати у виробництво близько 500 млн грн, передає zaxid.net.
Промислово-будівельна група «Ковальська» уклала угоду про придбання ТОВ «Розвадів Будматеріали» (заводу з виробництва силікатної цегли). Комплекс, площею приблизно 140 га, має піщаний і вапняковий кар’єри, шахтні печі для випалу вапняку та завод із виготовлення силікатної цегли. Компанія не повідомила вартості придбаного на Львівщині заводу.
Також на цій же ділянці упродовж двох років компанія планує збудувати завод з виробництва сухих будівельних сумішей, площею близько 6 га.
«Запаси сировини на піщаному кар’єрі оцінюються у майже 10 млн м³, заплановані обсяги видобутку – 400-500 тис. т/рік. Компанія використовуватиме пісок для виробництва сухих будівельних сумішей Siltek. Ще один завод Siltek «Ковальська» збудує на цій же території протягом наступних 2 років. Окрім цього, сировина буде реалізовуватися на Західній Україні», – повідомили 14 січня на офіційному сайті компанії.
Читайте також: У Вінниці зведуть завод із виробництва лецитину
Яка потужність заводу?
Планова потужність нового підприємства перевищуватиме 100 тис. тонн сухих будівельних сумішей на рік. А на самому заводі зможе працювати близько 500-700 робітників.
Вапнякове родовище на цій території має запаси сировини на рівні 6 млн т. Щороку компанія планує видобувати 200 тис. т вапняку, який буде переробляти та продавати підприємствам по всій країні.
«Поява «Ковальської» на Західній Україні не обмежиться лише придбанням активів. Ми плануємо інвестувати у розвиток та модернізацію родовищ та пов’язаних виробництв. Крім цього, збудуємо новий завод, що створить сотні робочих місць. Таким чином, інвестиції у регіон протягом найближчих років сягнуть 500 млн грн», – зазначив генеральний директор ПБГ «Ковальська» Сергій Пилипенко.
ТОВ «Розвадів Будматеріали» займалось виробництвом силікатної цегли, вапна, кахлю. За інформацією на сайті підприємства, воно є одним з найстаріших підприємств на Львівщині. Зокрема у 1978 році було введено в експлуатацію завод з виробництва силікатної цегли та каменів.
Що варто знати про “Ковальську”?
Промислово-будівельна група «Ковальська» – українська компанія, яка займається виготовленням будівельних матеріалів та будівництвом. Зокрема, під брендом Siltek ПБГ «Ковальська» виготовляє понад 100 видів сухих і рідких будівельних сумішей: шпаклівки, штукатурки, стяжки, фарби, ґрунтовки, герметики та монтажні піни тощо. Виробнича потужність підприємства наразі становить 150 тис. т сумішей на рік.
Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, кінцевими бенефіціарними власниками компанії «Ковальська» є Олександр Пилипенко та його син Сергій Пилипенко, а також Володимир Сурун та Микола Суботенко. Сергій Пилипенко, який є також директором підприємства, у 2015 році був обраний депутатом Київради від від БПП «Солідарність» на 107 окрузі (Солом’янський район).
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі