В Ірпені відкрили навчально-виробничий хаб задля реалізації власних проєктів та безплатного навчання.
Про це повідомили в пресслужбі Ірпінської міської ради.
«Навчально-виробничий хаб — це втілення в життя простору “без обмежень”, де кожен, незалежно від віку та інтересів, може фізично реалізувати свої ідеї, здійснювати обмін думками, розробками спільних проєктів, а також працювати над їх комерційною складовою», — розказали про хаб у пресслужбі.

Новий хаб має обладнання для:
- швейного виробництва;
- обробки матеріалів та 3-d моделювання;
- виготовлення іграшок;
- сувенірної продукції;
- запчастин для автомобілів;
- різної техніки та електроніки;
- фурнітури для меблів;
- виготовлення прикрас;
- різноманітних виробів з дерева, металу.
Планують, що на базі цього хабу будуть реалізовувати проєкти в рамках державних освітніх програм та програм перекваліфікації.
Читайте також: На даху ліцею в Гостомелі встановлюють потужні сонячні панелі

Завдяки оснащенню хабу допомагатимуть у працевлаштуванні ВПО, військовослужбовцям та молоді, а розробники бізнес-планів зможуть тестувати виробництво певних видів продукції на запропонованому обладнанні.
У створенні проєкту брали участь організації UNIDO, Vita Ukr та компанія Sinch.Pro.
Нагадаємо, що Литва передала Україні новий пакет військової допомоги: що до нього увійшло.
Фото: Ірпінська міська рада